اقتصادیبهترین های کسب و کار

مشخصات و قیمت یخچال و فریزر دوقلو ال جی مدل 411 و 414

مشخصات و قیمت یخچال و فریزر دوقلو ال جی مدل 411 و 414

یخچال فریزر دوقلو ال جی مدل 411 414 از پر طرفدارترین محصولات ال جی در ایران به شمار می‌رود. در واقع این محصول از دو قسمت جداگانه یخچال مدل GR-F411ELDM و فریزر مدل GR-B414ELFM تشکیل شده که ال جی هر یک را به صورت جداگانه معرفی کرده اما در بازار ایران خرید هر دو آن‌ها به عنوان یخچال دوقلو، طرفدار بیشتری دارد. این محصول مناسب خانواده‌هایی با جمعیت 4 الی 6 نفر می‌باشد؛

از طرفی هم می‌توانید آن را برای آشپزخانه‌ای با فضای بزرگ خریداری کنید و هم می‌توانید در صورت کوچک بودن فضای، دو قسمت آن را از هم جدا کنید. موتور کمپرسور اینورتر هوشمند و سیستم خنک کننده چندگانه باعث خنک کنندگی سریع و بی نقص شده‌اند. این دستگاه ال جی به علت ظرفیت 380 لیتری یخچال و 324 لیتری فریزر معمولا بهترین مدل یخچال دوقلوی ال جی به شمار می‌رود. در صورت تصمیم به خرید توجه کنید که قیمت یخچال دوقلو ال جی 40 فوت مدل 411-414 مانند قیمت خرید یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X39 در بانه ارزان‌تر است در نتیجه با خرید از این شهر تا حدی می‌توانید هزینه‌هایی را کاهش بدهید و سود ببرید.

خرید ال جی 40 فوت مدل 411-414  برای چه کسانی مناسب است؟

ال جی هر یک از این قسمت‌های یخچال و فریزر GC-B414ELFM را به صورت جداگانه معرفی کرده اما معمولا به عنوان محصول دوقلو به فروش می‌رسند. این نوع محصولات به دلیل ظرفیت بسیار بالایی که دارند برای خانواده‌های پر جمعیت و افرادی که مواد غذایی زیادی نگه می‌دارند؛ بهترین است.

به دلیل برخوردار بودن از موتور اینورتر هوشمند سیستم خنک کننده حرفه‌ای و بسیار کاربردی برای این محصول به وجود آمده و این موتور به صورت خودکار می‌تواند دما را بر اساس محیط و شرایط داخل یخچال مثل حجم مواد غذایی، دما را مدیریت می‌کند. در کنار موتور حرفه‌ای این محصول از 2 سیستم خنک کننده حرفه‌ای LINEARCooling و DoorCooling نیز بهره برده است. اگر خانواده‌ی پر جمعیتی و به محصولی با ظرفیت بالا نیاز دارید؛ با خرید یخچال فریزر ال جی 40 فوت مدل 411-414 از بانه می‌توانید آن را با پرداخت هزینه‌ای معقول داشته باشید.

موتور کمپرسور اینورتر هوشمند یخچال اصل کره

قلب محصولات برقی، موتور است و تمامی عملکرد، مصرف و بهره وری از آن نیز به این قطعه بر می‌گردد؛ در یخچال دوقلوی ال جی 411 414 از موتور کمپرسور اینورتر هوشمند استفاده کرده‌اند. به شما بابت انتخاب و خرید محصولی با این نوع کمپرسور تبریک می‌گوییم زیرا مزیت‌های زیادی نسبت به محصولاتی که موتورهای دیگری دارند؛ به دست آورده‌اید.

    هیچ خریداری دوست ندارد بعد از چند وقت استفاده از یخچال، نیاز به تعمیرکار داشته باشد و یا آن که بعد از چند سال کوتاه مجبور به جایگزین کردن محصول دیگری شود؛ موتور کمپرسور اینورتر هوشمند حداقل تا 10 سال ضمانت عمر دارد پس با خرید این دستگاه، نگرانی‌های گفته شده را تجربه نمی‌کنید.

    نیازی نیست برای تسویه صورت حساب مصرف برق خود مبلغ زیادی از حقوق خود را کنار بگذارید؛ این دوقلوی ال جی به لطف موتور کمپرسور اینورتر هوشمند، کم مصرف است و در کنار آن بهره وری بالایی دارد.

تکنولوژی LINEARCooling در یخچال دوقلو ال جی 411 و 414

تازه نگه داشتن مواد غذایی برای مدت زمان طولانی‌تر جزو انتظارات خریداران از یخچال‌ ها است و هر چه این زمان طولانی‌تر شود، محصول بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. از مزیت‌های مهم یخچال فریزر دوقلو 411 414  ال جی این است که به دلیل برخوردار بودن از تکنولوژی Linear Cooling باعث شده مواد غذایی شما را برای مدت بیشتری سالم باقی بماند. ال جی ادعا می‌کند این تکنولوژی می‌تواند 7 روز بیشتر از محصولات دیگر مواد غذایی را تازه نگه دارد. در واقع این محصول فقط به نگه داری ساده از مواد غذایی برای جلوگیری از خراب شدن آن‌ها اکتفا نمی‌کند و بیشتر از آن باعث حفظ تازگی و طراوت می‌شود.

تکنولوژی Linear Cooling با استفاده از کنترل و مدیریتی که بر روی دما و نوسانات آن دارد باعث می‌شود تازگی مواد غذایی تا 7 روز حفظ شوند. نوسانات دما معمولا برای یخچال‌ ها وجود دارد و اگر با تکنولوژی مدیریت شود سیستم خنک کننده می‌تواند تازگی مواد غذایی را نیز بیشتر حفظ کند.

ظرفیت یخچال فریزر دوقلو ال جی 411 414 چند لیتر است؟

اگر به قصد خرید یخچال دوقلو ال جی 40 فوت مدل 411-414 به این صفحه سر زده‌اید؛ حتما خانواده‌ایی پر جمعیت و گرم دارید و یا از آن دسته افرادی هستید که با رفتن به فروشگاه خرید ماهانه خود را انجام می‌دهند. ظرفیت این دوقلو شرکت ال جی در مقایسه با هر نوع یخچال دیگری مثل فریزر بالا پایین، ساید و یا فرنچ دور‌ها بیشتر است به همین دلیل خانواده‌هایی با جمعیت بیشتر، ترجیح می‌دهند این محصول را خریداری کنند. فریزر این دوقلو ظرفیت 324 لیتر دارد که بیشتر این ظرفیت خالص است و ظرفیت یخچال دوقلو ال جی 380 لیتر در نظر گرفته شده است.

اگر خانواده‌ای با جمعیت بین 4 الی 6 نفر دارید و فضای آشپزخانه شما و یا فضای کلی خانه به صورتی طراحی شده که کاملا برای قرار دادن این یخچال و فریزر ال جی مناسب است؛ چه در کنار هم و چه به صورت جداگانه، بهترین انتخاب برای شما همین محصول است. همچنین اگر خانواده‌ای هستید که معمولا خرید کلی انجام می‌دهید و عادت به نگه داری مواد غذایی در حجم زیاد دارید؛ دوقلوی برند ال جی را انتخاب کنید.

فضای داخل دوقلو ال جی 411 414

حال که از ظرفیت فضای داخلی این دوقلو آگاهی داریم، بد نیست که تعداد طبقات و کشوهایی که برای جای دادن مواد غذایی طراحی شده‌اند، را بدانیم. این 2 محصول با توجه به ظرفیت مناسب خود، تعداد طبقات و کشوهایی مناسب دارند تا هر نوع مواد غذایی را به صورت دسته بندی شده، نگهداری کنید. در داخل یخچال دوقلو ال جی مدل 414 411، تعداد طبقات و کشوها به صورت زیر است:

  • تعداد طبقات یخچال 5 طبقه است و 2 کشو نیز دارد. 5 طبقه با فاصله‌های مختلف نیز بر روی در قرار گرفته‌اند. با وجود این طبقات هر نوع مواد غذایی اعم از میوه، سبزیجات، تنقلات، غذاهای بسته بندی، لبنیات و غیره را می‌توانید کاملا مرتب جای دهید تا دسترسی راحتی داشته باشید.
  • 2 طبقه شیشه‌ای به همراه 4 کشو پلاستیکی نیز در فریزر این محصول کمپانی ال جی قرار گرفته‌اند. ظرفیت خالص فریزر 321 لیتر است و در مقابل ظرفیت کلی 324 لیتر بسیار زیاد می‌باشد و این امر به دلیل وجود ویژگی Large Capacity است. با وجود این ویژگی تا جای ممکن از تمامی فضای داخلی استفاده شده است.
مشخصات یخچال مشخصات فریزر
تعداد 5 طبقه تعداد 2 طبقه
تعداد 2 کشو تعداد 4 کشو
ظرفیت یخچال 384 لیتر ظرفیت فریزر 321 لیتر

سیستم خنک کننده Multi Air Flow

سیستم خنک کننده چند جانبه بهترین نوع سیستم در یخچال‌ها است و وجود آن به ماندگاری بیشتر و بهتر مواد غذایی، کمک می‌کند و از این نظر بابت حسن انتخابتان در خرید یخچال فریزر دوقلو ال جی B414-F411 تبریک می‌گوییم. آن دسته از افرادی که به نگه داری مواد غذایی و سلامت آن‌ها در محفظه یخچال اهمیت می‌دهند یخچالی را انتخاب می‌کنند که سیستم خنک کننده چند گانه داشته باشد تا از این طریق جریان هوای سرد، یکسان باشد.

شیارهای خطی که در داخل هر دو محفظه فریزر و یخچال این محصول تعبیه شده‌اند به دلیل استفاده کردن از ویژگی Multi Air Flow در ساخت این دستگاه ال جی است. این شیارها هوای سردی که توسط موتور تولید می‌شود را عبور می‌دهند تا تمامی فضای داخل دوقلوی ال جی از آب و هوایی با دما و رطوبت یکسان برخوردار شوند. مهم‌ترین مزیت سیستم خنک کننده هوای چند گانه طولانی شدن مدت ماندگاری تمامی مواد غذایی است زیرا فقط طبقات بالایی از هوای سرد و مناسب برخوردار نیستند و همه‌ی طبقات هوایی با درجه یکسان دارند.

تنظیمات دمای یخچال و فریزر دوقلو ال جی با ظرفیت 40 فوت

یکی از مشخصات یخچال دوقلو ال جی 411 414 و دیگر محصولات دوقلو، جداگانه بودن سیستم تنظیمات است. از آن جایی که ال جی هر یک از قسمت‌های این محصول را به صورت جداگانه نیز می‌فروشد؛ برای آن‌ها سیستم خنک کننده‌ و تنظیمات مستقل را طراحی کرده است. تنظیمات هر یک از این 2 قسمت به کمک نمایشگر ال سی دی روی درب انجام می‌شود و فقظ تغییر دما نیست بلکه قابلیت اتصال به وای فای، میزان صدا و آلارم رو می‌توانید تنظیم کنید. هر دو قسمت یخچال و فریزر از این منو تنظیمات با گزینه‌های مختلف برخوردارند. همان طور که حتما می‌دانید باید دمای این 2 قسمت متفاوت باشند و فریزر همیشه دمایی پایین‌تر از یخچال دارد تا به خوبی مواد فریز شوند.

دکمه بازگشت به بالا