استان ها

3 امتیاز بازی با گل گهر آخر فصل به استقلال کمک می کند/ساپینتو عصبانی است و زود از کوره در می رود

نوری با آنا صحبت می کند

یکی از پیشکسوتان تیم استقلال گفت: ساپینتو مرد عصبانی است و باید روی رفتارش تمرکز کند تا استقلال دچار مشکل نشود.

محمد نوری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره برتری استقلال در خانه گل گهر سیریان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، گفت: بازی مقابل تیمی که سرمربی آن است بسیار سخت خواهد بود. امیر قلعه نویی چون در فوتبال خوب است در بازی 6 امتیازی استقلال تلاش کرد تا بازی را هدفمند پیش ببرد و در نیمه اول یک بر صفر پیش افتاد و در نیمه دوم شاهد شروع خوب گل گهر و این تیم بودیم. توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما نتیجه نهایی نبود و در دقایق پایانی یک پنالتی به سود تیم اعلام شد و آبی پوشان توانستند با این ضربه گل سوم را به ثمر برسانند تا به حداکثر برسند. از بازی یک دیدار مهم دور شد، شک ندارم که این سه امتیاز در پایان فصل کمک زیادی به استقلال خواهد کرد.

وی درباره اخراج ریکاردو ساپینتو توسط داور و اقدام او برای برخورد با داور گفت: سرمربی پرتغالی استقلال مرد عصبانی است که باید بیشتر روی رفتارش تمرکز کند. او زود عصبانی می شود و این برای تیم بد است. مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل باشگاه باید با ساپینتو دیدار کند و او را از فضای فوتبال ایران تبرئه کند. به گفته مسئولان تیم استقلال که روی نیمکت حضور داشتند، سعید الهاوی سرمربی گل گهر با سرمربی استقلال درگیر شد و آبی پوشان سرمربی پرتغالی نباید نسبت به رفتار سرمربی حریف واکنش نشان دهد. یک تیم. او دستیار قلانوی است و اجباری به صحبت با سرمربی تیم حریف ندارد اما ساپینتو تحت تاثیر قرار گرفت و به همین دلیل از داور کارت قرمز گرفت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: این بازی ضعف داوری را نشان داد. زمانی که او پنالتی را اعلام می کند دلیلی برای تردید ندارد و می خواهد با دستیارش صحبت کند تا بازیکنان و عوامل تیم گل گهر سعی کنند تصمیم داور را تغییر دهند و اتفاقات زیادی رخ دهد. امیر عرب براقی داوری نیست که بتواند بازی حساس استقلال و گل گهر را قضاوت کند و به همین دلیل شاهد تذکر و مردودی داور برای پنالتی در پایان بازی بودیم تا بتواند بازی را کنترل کند. یک کارت قرمز مستقیم برای ساپینتو که روحیه ای تند دارد او را به شدت عصبانی می کند. به نظر من کارت قرمز برای او زیاد بود و البته باز هم تاکید می کنم که سرمربی استقلال باید آستانه تحمل را بالا ببرد تا تیم به خاطر اخراجش متضرر نشود. در بازی بعدی استقلال با فولاد دست و پنجه نرم می کند و در غیاب سرمربی فولاد در کنار زمین و روی نیمکت است. امیدوارم ساپینتو آخرین کارت قرمز را در بازی با گلگر بگیرد.

انتهای پیام/4048/

دکمه بازگشت به بالا