روحانیت در دفاع از اسلام ناب شهادت را با روی گشاده پذیرا می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، آیت الله ایرزا اعرافی در پیامی شهادت و شهادت زائران و مسلمانان اصلانی در اقدام رعب و وحشت در حرم رضوی را تسلیت گفت.

متن پیام مدیر سمینار در سراسر کشور به شرح زیر است.

ما برای خدا هستیم و به سوی او باز می گردیم

و کسانی که در راه خدا کشته شدند فریب نمی خورند، بلکه نزد پروردگارشان برانگیخته می شوند.

عروج روحانیت عالی رتبه متفکران مجاهد و حجاج اسلام و نیز مسلمانان اصلان و درایی رضی الله عنه حماسه شگفت انگیز معرفت را در باب مبارکش به منصه ظهور رساند. زندگی اماکن متبرکه در ماه مبارک رمضان جنایات کردهای تچیری و استکبار باعث تأسف و تأثر مردم ایران و سمینارها شد.

این مجاهدین وارسته علاوه بر تلاش خالصانه خود در سنگرها برای ترویج و نشر نتایج انبیا و اولیای عظام، روحیه عطوفت و اهتمام عمیق به مشکلات مردان داشتند و از فعالیت اجتماعی بسیار بالایی برای کسب امتیاز برخوردار بودند. حقوق خدا به شهادت رسیدند.

حوزه های علمیه و روحانیت اسلامی همواره در دفاع از اسلام ناب محمدی، ارزش های اخلاقی و دینی، وحدت اسلام و مصالح مردم عزیز پیشگام بوده و در این راه همه سختی ها را تحمل کرده و با آغوش باز و سربلندی به استقبال شهادت رفته اند. و به فضل الهی این راه را ادامه خواهد داد و این شهدای سرافراز شاهد بر صدق این عهد با خدا و انسان هستند.

شهادت این دو بزرگوار را به محضر امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم)، حوزه های علمیه و نمایندگانشان تسلیت عرض می کنم. خانواده ها، دوستان و بستگان عزیز. از ایشان علو درجات و محشور شدن با اولیای الهی و برای بازماندگان با اجر و پاداشی سرشار و پایدار مسئلت دارم.

دکمه بازگشت به بالا