چرا بازاریابی شبکه ای کیت شرایتر

چرا بازاریابی شبکه ای؟

بطور کلی بازاریابی شبکه ای در دوره بازاریابی و فروش یک روش خارق العاده است.این روش بهترین شیوه برای معرفی محصول به مصرف کننده است و هم چنین بهترین راه برای جبران خدمت. بطور مثال شما از محصولی استفاده کرده اید و از آن راضی بودید شما تجربه خود از مصرف آن را در اختیار دیگران قرار می دهید و کالایی به دیگران میفروشید که خود از آن رضایت دارید. بنابراین دلیل فروش شما صرفا سود شما از استفاده از محصول نیست بلکه به این دلیل است که آن محصول خود ارزش استفاده را دارد.

شما ایده و فکر یک خرید را با دیگران به اشتراک می گذارید تاریخچه کسب و کار از همین جا آغاز شده است که شما یک شغل را دوست دارید و خالصانه آن را به دیگران توصیه می کنید شما در این کسب و کار در صورتی سود می کنید که دیگران هم سود کنند درواقع سود فقط برای یک نفر به تنهایی نیست و همه اعضا باهم باید برای آن تلاش کنند. این ها همگی مفاهیم اساسی نتورک مارکتینگ در مبحث آموزش بازاریابی و فروش هستند که کاملا روشن و واضح هستند.

در بازاریابی سنتی هزینه بالایی صرف تبلیغات می شود تبلیغاتی که 98 درصد افراد آن را می بینند ولی توجه نمی کنند. اگر بادقت به بازاریابی سنتی نگاه کنید خواهید دید که در این روش چه تلاش هایی برای معرفی محصول و جذب مشتری صورت می گیرد و چه منابع و فعالیت هایی از بین می روند. جهت ثبت نام در دوره های آموزش ویدیویی رایگان بازاریابی با ما تماس بگیرید.

چند قانون موفقیت در بازاریابی شبکه ای

خودتان باشید. زمانی که شما وارد این کسب و کار می شوید و یک گروه مشتری را به شکل شبکه فروش محصول برای خودتان میسازید باید هم برای خود بفروشید هم برای تیم تان. فروش شما برای تیم تان مهم تر است چرا که اگر افراد با آن چه عرضه می کنید ارتباط برقرار کنند شانس موفقیت شما بالاتر است چرا که آن ها شرکت را نمی شناسند و شما را می شناسند.

دومین راه این است که احساساتتان را از شغلتان جدا کنید. اگر شما بیش از حد احساساتی باشید یک دغدغه یک مشکل یا یک واکنش منفی شما را دلسرد می کند. برخی افراد هستند که نسبت به بازاریابی شبکه ای بدبین هستند اگر چنین افرادی واکنشی منفی نسبت به فعالیت شما داشته باشند شما باید بتوانید که با خونسردی و آرامش آن ها را آگاه کنید. بطور خلاصه باید خودتان را از لحاظ عاطفی از پیامد احتمالی پرزنتیشن یا مشتری یابی در ام ال ام جدا کنید.

راه سوم این است که شعله اشتیاق را یافته و آن را رها نکنید. شما باید عاشق کارتان، محصولاتی که میفروشید و زمانی که صرف جذب  بازاریابان می کنید، باشید. این ها همه راهی است برای شور و اشتیاق درونی و کارکردن روی آن برای رسیدن به موفقیت. این شور و اشتیاق نیرویی است که همراه شما برای کمک به دیگران است. با داشتن اشتیاق می توانید در مقابل واکنش های منفی مقاومت کنید.

راه چهارم انعطاف پذیر بودن شماست. انعطاف پذیری چیزی است که هر فرد حرفه ای باید در کار خود به آن نیاز دارد خصوصا دربازاریابی شبکه ای که چالش های خود را دارد.انعطاف پذیری یعنی اجازه ندهید مشکلات روزانه شما را دلسرد کند و واکنش های منفی را پذیرفته و بر آن ها غلبه کند یا از کنار آن ها بگذرد.

راه پنجم این است که در حرفه خود استاد شوید شناخت و دانش شما راجب کاری که انجام می دهید و فعالیتی که دارید، مالکیت کسب و کار و فروش محصولات و فرصت ها اصل ابتدایی تلاش شماست. برای رسیدن به جایگاه راهبری کسب و کار مسیرهای زیادی در پیش رو دارید و کسب مهارت در هنر فروش محصولات و فرصت کسب و کار ابزاری برای رسیدن به موفقیت است.

دانلود PDF کتاب چرا بازاریابی شبکه ای؟ کیت شرایتر

نام کتاب : چرا بازاریابی شبکه ای؟

نویسنده : کیت شرایتر

تعداد صفحات : 67 صفحه

موضوع :

چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم؟

مقدمه :

یگانه حرفه ی موجود در دنیا نیست . اما قطعا یکی از حرفه های عالی در دنیا است. بازاریابی شبکه ای نه تنها به ما آزادی مالی می دهد ، بلکه وقت و زمان لذت بردن از آن را هم به ما می دهد.

من خوش اقبال بودم که بازاریابی شبکه ای را در سال 1994 شروع کردم و دیگر هیچ وقت به عقب نگاه نکردم. بازاریابی شبکه ای نه تنها زندگی من ، بلکه هزاران نفری را که از طریق من وارد این حرفه شدند دگرگون کرد.

رازش چی بود؟

خیلی ساده به دیگران بگویید :ما می توانیم ریسک شغلی مان را پایین بیاوریم … همین الان !

چطور ؟

لازم نیست همه ی تخم مرغ هایمان را در یک سبد بگذاریم. اگر ما فقط به یک شغل وابسته باشیم هر لحظه ممکن است صد درصد درآمدمان را از دست بدهیم . ریسک این واقعیت برای اکثر ما خیلی بالا است.

با داشتن یک درآمد اضافی از بازاریابی شبکه ای می توانیم خودمان را در مقابل این فاجعه ی بالقوه بیمه کنیم. ای این بهتر ، با داشتن یک درآمد تمام وقت از بازاریابی شبکه ای می توانیم بدون دغدغه زندگی کنیم.

از همه بهتر با داشتن یک درآمد رویایی از بازاریابی شبکه ای می توانمی زندگی مان را به طرق باوردنکردنی از این رو به آن رو کنیم. ما فقط یک بار زندگی می کنیم. این فرصت را داریم که این زندگی را هیجان انگیز کنیم .

کیت شرایتر

دانلود PDF کتاب چرا بازاریابی شبکه ای؟

چرا بازاریابی شبکه ؟

جان و ماری اسمیث سالی هشتاد هزار دلار درآمد دارند برخلاف اکثر امریکایی ها جان و مار خرجشان از دخلشان کمتر است . خرج آن ها بابت قسط وام و اقساط و خودرو و هزینه های خانوادگی سالانه 79 هزار دلار است. در پایان یک سال کاری ، جان و ماری تنها هزار دلار برای خودشان دارند.

و….

فهرست :

باورنکردنی… اما واقعی

بابت کاری که همیشه انجام می دادیم پول می گیریم

درآمد مازاد و قبض های ثابت

چرا بازاریابی شبکه ای جواب می دهد؟

چرا مشاغل با زندگی ما تداخل دارند؟

امنیت شغلی تمام شده

آیا بازاریابی شبکه ای تضمین شده است؟

یک خبر خوب و یک خبر بد

احتمال دارد در آینده موقتاً شکست بخورم؟

چرا اکثر مردم بی پول هستند؟

فهم ثروت

چرا باید کاری را که می کنیم دوست داشته باشیم؟

اگر می توانیم یک داستان تعریف کنیم، پس می توانیم بازاریابی شبکه ای کار کنیم!

با عزم جزم دست به کار می شویم

قدم اول را چطور برداریم؟

دانلود PDF کتاب چرا بازاریابی شبکه ای؟

 • باورنکردنی… اما واقعی
  بابت کاری که همیشه انجام می دادیم پول می گیریم
  درآمد مازاد و قبض های ثابت
  چرا بازاریابی شبکه ای جواب می دهد؟
  چرا مشاغل با زندگی ما تداخل دارند؟
  امنیت شغلی تمام شده
  آیا بازاریابی شبکه ای تضمین شده است؟
  یک خبر خوب و یک خبر بد
  احتمال دارد در آینده موقتاً شکست بخورم؟
  چرا اکثر مردم بی پول هستند؟
  فهم ثروت
  چرا باید کاری را که می کنیم دوست داشته باشیم؟
  اگر می توانیم یک داستان تعریف کنیم، پس می توانیم بازاریابی شبکه ای کار کنیم!
  با عزم جزم دست به کار می شویم
  قدم اول را چطور برداریم؟
دکمه بازگشت به بالا