فرهنگ و هنر

مردم ایران به آرامش و خنده احتیاج دارند

یک کمدین پیشکسوت رادیو درباره پیوستن به سال 1400 گفت: “مردم ایران به آرامش و خنده نیاز دارند” ، “مردم ایران بزرگترین انسان روی زمین هستند و باید به آنها احترام گذاشت.

اصغر سمسارزاده ، چهره شناخته شده و باستانی کمدی که سالها تلاش کرده است تا فضای شادی و نشاط به مردم بدهد ، در همان سال 1400 و سال گذشته در مصاحبه با تیتر اول با همان زبان طنز گفت: 99 سال وحشتناکی بود برای من اما برای همه جهان. امیدوارم این تاجگذاری بدون پدر پیش برود و همه ما راحت شویم.

این هنرمند “صبح جمعه با شما” ادامه داد: در اولین روزهای سال جدید دوست دارم 1400 سال داشته باشم که مردم کمی در آن اهمیت دهند. مردم ایران به پول احتیاج دارند. مردم ایران به نان احتیاج دارند. مردم ایران به آرامش و خنده نیاز دارند. مردم ایران بزرگترین مردم روی زمین هستند ، باید به آنها احترام گذاشت.

سامسارزاده درباره کار خود در رادیو گفت: رادیو به زندگی من تبدیل شده است و این علاقه برای مردم است نه مدیران. زیرا رهبران هرگز به فکر ما نبوده و نیستند و دوست ندارند که باشند. ما یک تیم حدود 40 نفری هستیم که برای افراد کار می کنیم. برنامه ما از 18 مارس شروع به پخش کرد و ما هر روز صبح تا آخر فروردین برنامه داریم.

این هنرمند کمدی رادیویی که در این سریال “صبح جمعه با تو” نقش قهرمان اصلی “اصغر و شوکت” را بازی می کند ، سپس درباره شرایط سخت دوران کرونا و دو چندان شدن فعالیت آنها در پخش های نوروزی صحبت کرد به طوری که مخاطبان بیشتر رادیو دنبال می کند

وی به شنوندگان رادیو گفت: طبق گفته مدیران صدا ، تعداد مخاطبان رادیو اکنون به 34 میلیون نفر رسیده است.

از این گذشته ، این هنرمند از نمایشی به نام “خانه سالمندان زنان ایران” نام برد که سال گذشته به دلیل شیوع تاج گل به شدت آسیب دید و یادآوری کرد که بیش از 500 روز از کارش گذشته بود ، و اگر فیلم ها بود و تعداد دیگری نیز وجود داشت شغل ، او بدون کار مانده بود.

اصغر سمسارزاده علاوه بر همکاری با برنامه رادیویی “صبح جمعه با تو” ، این روزها در فیلم “پیرمردها جایی ندارند” بازی می کند.

به گزارش تیتر اول ، برنامه “صبح عید با تو” ویژه برنامه گروه “صبح جمعه با تو” در ایام نوروز است که هر روز از ساعت 9:30 تا 12 پخش می شود ، به تهیه کنندگی و تدوین ساجد قدوسیان ، رادیو ایران. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا