بهترین های کسب و کارسلامت و تندرستی

فواید و مضرات پوشیدن گن لاغری حین تمرینات ورزشی

چند ساعت در روز از شکم بند استفاده کنیم؟

افرادی که تحت عمل های جراحی قرار گرفته اند برای جمع شدن و لاغرتر شدن ناحیه تحت عمل ممکن است نیاز باشد یک هفته تا یک ماه به پوشیدن گن یا بستن شکم بند بعد از جراحی ادامه دهند.افرادی که فعالیت ورزشی دارند، بیشتر در هنگام انجام تمارین ورزشی اقدام به پوشیدن شکم بند می نمایند. اما به صورت روتین پاسخ پزشکی به سوال روزی چند ساعت شکم بند ببندیم می توان گفت: که بهتر است برای جلوگیری از بروز بیماری های پوستی بخصوص اینترتریگو که در ناحیه رشد مخمر به وجود می آید بهتر است هر هشت ساعت یکبار به مدت یک تا دو ساعت به پوست خود استراحت دهید.

تاثیر شکم بند در لاغری چقدر است؟

آیا بستن شکم باعث لاغری میشود؟ شکم بند لاغری، رژیم غذایی، ورزش های نرم، مصرف سبزیجات و پرهیز از مصرف گوشت قرمز، گن لاغری، اینها کلماتی هستند که اگر هر روز از ذهن شما می گذرد و در فکر آنها هستید، به معنی این است که شما با معضلی به نام چاقی روبرو هستید. چاقی را در دنیای مدرن امروز می توان یک بیماری درمان پذیر قلمداد کرد، که به روش های بسیار دقیق و با کمترین عوارض قابل درمان است. مهمترین قدم برای رسیدن به اندامی متناسب، در درجه اول همت شماست. ایا شکم بند لاغری تاثیر دارد ؟ تاثیر شکم بند لاغری در مردان و زنان تقریبا به صورت یکسان بوده و هر فرد با هر شرایط وزنی و سنی می تواند به استفاده از شکم بند برای لاغری روی بیاورد.

بستن شکم بند در شب

امروزه بسیاری از افراد به علت عادات غذایی پر کالری و شغل های کم تحرک و پشت میز نشینی، دچار اضافه وزن هستند.اضافه وزن به صورت توده چربی در اکثر نقاط بدن به خصوص در نواحی شکم تجمع می یابد و باعث دفرمه شدن اندام فرد می شود.به همین دلیل بسیاری از افراد که به دلیل شرایط جسمی و یا نداشتن زمان کافی نمی توانند به فعالیت های ورزشی بپردازند، به دنبال راه حل های ایمن برای کاهش وزن و کاهش سایز خود هستند.یکی از رایج ترین روش ها استفاده از شکم بند برای لاغری می باشد.بستن شکم بند در شب موجب افزایش سوخت و ساز بدن در هنگام خواب می شود.

بستن شکم بند در هنگام خواب نیز با سفت کردن توده چربی و تعریق موجب کاهش سایز می گردد.متابولیسم بدن در هنگام استراحت بسیار کاهش می یابد بنابراین بستن شکم بند در خواب و یا هنگام استراحت روزانه، تاثیر بسزایی در کاهش توده چربی بدن دارد.از آنجا که شکم بندهای مخصوص لاغری با طراحی منحصر به فرد خود بیشترین میزان راحتی را برای فرد به ارمغان می آورند، بنابراین بستن شکم بند در شب باعث برهم زدن خواب در فرد نمی شود.از دیگر مزایای بستن شکم بند در هنگام خواب می توان به افزایش دمای بدن در هنگام خواب و آب شدن چربی های شکم و پهلو اشاره نمود.

شکم بند لاغری، رژیم غذایی و ورزش همگی تنها با همت شماست که فرآیند لاغری شما را امکان پذیر می نمایند. ما در این یادداشت قصد داریم نکاتی طلایی در هنگام استفاده از شکم بند لاغری برای رسیدن به اندامی ایده آل را برای شما مطرح نماییم. ترکیب همت شما با این نکات، معجزه زندگی شما خواهد شد.انتظار شما از یک شکم بند لاغری یا کمربند لاغری چیست؟ آیا عوارض بستن شکم بند طبی را می دانید؟ طریقه بستن شکم بند لاغری را چطور؟ آیا شکم بند شکم شما را کوچک می کند یا این فقط یک نمایش کوتاه مدت است؟ آموزش رقص برای لاغری شکم کارساز است؟ بستن شکم بند موقع خواب  ضروری است؟ مشت زدن به شکم برای لاغری درست است؟

مضرات بستن شکم بند لاغری (عوارض شکم بند)

تا کنون آسیب خاصی در زمینه ی بسیتن شکم بند های لاغری توسط سازمان بهداشت جهانی ثابت یا اعلام نشده. اما این بدین معنی نیست که شما الزاما فقط با بستن این شکم بند کاهش وزن چشم گیر را تجربه خواهید کرد . بلکه این شکم بند مکمل بسیار خوبی برای دیگر اعمال دوره ی کاهش وزن می باشد . بلکه از فواید بستن شکم بند لاغری این را بخاطر داشته باشید که با اعمال فشار مطلوب و گرمای دلپذیر ، شکم بند لاغری جلوی رشد چربی های زائد در ناحیه شکم را می گیرد . ولی برای یک تغییر فوق العاده در کنار بستن شکم بند لاغری هرگز از رژیم های غذایی سالم و داشتن کمی نرمش روزانه غافل نشوید .

 • در پاسخ به این سوال که ایا بستن شکم بند باعث کوچک شدن شکم میشود باید گفت بله

اما این امر را به خاطر بسپارید که بستن شکم بند به تنهایی باعث کاهش سایز زیادی نمی شود و اگر با اصلاح رژیم غذایی و تمارین ورزشی همراه باشد دارای روند سریع تری خواهد بود. به این صورت که در صورت استفاده از شکم بند ساعت شنی میتوانید به فرم اندام دلخواه خود دست یابید.

 • یکی از سوالات پر تکرار کاربران این است که آیا شکم بند لاغری تاثیر دارد؟

یکی از ساده ترین روش ها برای دستیابی به اندام دلخواه استفاده از شکم بند لاغری به خصوص بستن شکم بند در شب است. فواید بستن شکم بند در شب بستن شکم بند در شب موجب افزایش سوخت و ساز بدن در هنگام خواب می شود.بستن شکم بند در هنگام خواب نیز با سفت کردن توده چربی و تعریق موجب کاهش سایز می گردد.متابولیسم بدن در هنگام استراحت بسیار کاهش می یابد بنابراین بستن شکم بند در خواب و یا هنگام استراحت روزانه، تاثیر بسزایی در کاهش توده چربی بدن دارد.از آنجا که شکم بندهای مخصوص لاغری با طراحی منحصر به فرد خود بیشترین میزان راحتی را برای فرد به ارمغان می آورند، بنابراین بستن شکم بند در شب باعث برهم زدن خواب در فرد نمی شود.

از دیگر مزایای بستن شکم بند در هنگام خواب می توان به افزایش دمای بدن در هنگام خواب و آب شدن چربی های شکم و پهلو اشاره نمود.در صورت بستن شکم بند در شب و تعریق بهتر است گن را شسته و سپس استفاده نمایید.به طور کلی بستن شکم بند هنگام خواب شبانه و یا روز موجب اصلاح فرم و تسریع روند لاغری می شود.بسیاری از افرادی که دارای تناسب اندام هستند برای دستیابی به فرم ساعت شنی به بستن شکم بند هنگام خواب روی آورده اند. نکات مهم قبل از خرید شکم بند لاغری شکم بندهای لاغری در سایزهای مختلف در بازار وجود دارد، البته برخی از آنها نیز فری سایز بوده و برای اکثریت مردم قابل استفاده است. اما با توجه به بسته بندی بودن، این شکم بندها و عدم امکان پرو آنها در هنگام خرید، لازم است از قبل دور کمرتان را با یک متر اندازه بگیرید.

 • طرح مناسب را انتخاب کنید : شکم بندهای موجود در بازار در طرح های مختلف تولید می شوند. از نوع پوشیدنی، نیم تنه، تمام تنه، دور کمر، دور باسن و … . با توجه به کاربردی که از آن انتظار دارید از قبل طرح مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
 • شرکت سازنده: گن های لاغری تولیدات چینی، اروپایی و شرکت های داخلی مختلف در بازار وجود دارد. هر کدام بر حسب جنس و قیمتی که دارند، از بقیه متمایز می شوند.
 • جنس ساخت: در بالا به عوارض استفاده از گن های لاغری بی کیفیت و با جنس ضعیف اشاره کردیم.
 • قیمت گن لاغری آناماری : همیشه در هنگام خرید به قیمت ها دقت کنید. اگر شما مشکل مالی ندارید، دلیل بر این نیست که برای هر کالایی هر قیمتی را بپردازید. بسته به نوع کارایی که از شکم بند  انتظار دارید، شکم بند خود را انتخاب کنید و فقط قیمت آن را بپردازید.
 • متعلقات شکم بند: در برخی از شکم بندهای بی کیفیت، قطعات فلزی و محکمی به کار رفته که در هنگام استفاده باعث ایجاد خراش و کبودی در بدن شما می شوند. در هنگام خرید به این نکته توجه فرمایید و تمام قسمت های شکم بند را از قبل مورد بررسی قرار دهید.
 • شکم بند را روی یک لباس نازک ببندید : پوست یکی از حساس ترین قسمت های بدن است. بیماری ها و معضلات متعددی برای پوست بوجود می آید که برای درمان هر کدام هزینه های هنگفتی نیاز است. تقریبا تنها عضو بدن است که در معرض مستقیم طبیعت قرار میگیرد. از این نظر باید به دقت از آن محافظت نمایید.اگر هرگونه حساسیت پوستی و التهابی در آن دارید، حتما شکم بند های لاغری را روی یک لباس نازک بپوشید تا عوارض ناشی از آنها به حداقل میزان ممکن برسد.
 • برای روی گن آرتان ترکیه هر لباسی مناسب نیست : لباس های تنگ معمولا گن های لاغری را معلوم می کنند و این امر اصلا دید زیبایی در تیپ شما نخواهد داشت. سعی کنید از لباس هایی برای روی شکم بند خود استفاده نمایید که از روی آنها گن لاغری شما معلوم نباشد.
 • از شکم بند همیشه استفاده ننمایید: استفاده بیش از حد از گن های لاغری باعث تشدید عوارض ناشی از آنها می شود در روز ساعات مشخص و مناسبی برای پوشیدن گن استفاده کنید و از استفاده بیش از حد آن پرهیز کنید.
 • در هنگام خواب شکم بند لاغری ممنوع : استفاده از شکم بند در هنگام خواب ممکن است باعث بروز مشکلات تنفسی در شما شده و زندگی شما را به مخاطره بیاندازد. مطمئن باشید که گن های لاغری در زمان خواب شما، معجزه نمی کنند.
 • در هنگام ورزش از گن لاغری استفاده نکنید: با توجه به نکاتی که در بالا درباره استفاده از شکم بند هنگام ورزش بیان کردیم، توصیه می کنیم  خود را از بستن شکم بند هنگام ورزش و گن های لاغری هنگام ورزش رها کنید.
 • حساسیت های پوستی و تنفسی را در نظر بگیرید: اگر استفاده از گن های لاغری باعث بروز حساسیت ها و مشکلات جسمی برای شما می شود، از استفاده از آن منصرف شوید.

در هنگام خرید شکم بند حتما به سایز خود توجه نمایید. در صورت تا خوردن شکم بند این گن برای شما کوچک می باشد. در هر صورت بهتر است شکم بندی را انتخاب نمایید که نه زیادی سفت و نه زیادی شل باشد تا بیشترین تاثیر را برای لاغری بر اندام شما بگذارد.

چگونه گن لاغری مناسب را خریداری کنیم؟

امروزه افراد زیادی خواهان خرید گن فرم ایزی هستند تا زیبایی اندام خود را افزایش داده و به لاغری بدن کمک کنند. امروزه گن ها را در سایز و مدل های متنوع تولید می کنند که افراد با توجه به سایز و شرایط خود می توانند بهترین مدل را خریداری کنند. شما برای خرید گن های لاغری، باید خرید خود را از طریق مراکز معتبر انجام دهید. چرا که خرید یک محصول بی کیفیت ممکن است برای بدن ضرر داشته باشد و نتیجه عکس به عمل آورد. برای خرید گن لاغری، می توانید به مراکز معتبر مراجعه کرده و خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید. همچنین شما می توانید برای خرید گن لاغری، به صورت آنلاین و غیرحضوری هم اقدام نمایید. در این صورت با مراجعه به سایت های مختلف می توانید گن های زیادی را مشاهده کرده و بهترین مدل را انتخاب نمالید.

دکمه بازگشت به بالا