جامعه

تفاهم‌نامه پارک فناوری پردیس با شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا منعقد شد

تفاهم نامه ای با شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا امضا شد

تفاهم نامه همکاری بین پارک فناوری پردیس و شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا در 17 دسته اولویت منعقد شد.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری تیتر اول; تفاهم نامه همکاری پارک فناوری فردیس و شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا به امضای میلاد صدر هانلو “رئیس مرکز توسعه تجارت پارک فناوری” و آسدروبال چاوز “رئیس شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا” رسید. .

میلاد صدر خانلو در مراسم امضای تفاهم نامه بین پارک فناوری پردیس و شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا اظهار داشت: در جریان حضور هیئت پارک فناوری پردیس در ونزوئلا و با توجه به حضور بیش از 10 شرکت. فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در پارک فناوری فردیس، تفاهم نامه همکاری بین پارک فناوری فردیس و شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا به امضا رسید.

صدر هانلو افزود: شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا نماینده انحصاری دولت آن کشور در اکتشاف، پالایش، تولید و تجاری سازی نفت و فرآورده های نفتی آن کشور از جمله حمل و نقل و توزیع است. یکی از تأثیرگذارترین فعالان در اکوسیستم فناوری و نوآوری ایران برای توسعه همکاری های همه جانبه و بررسی اجرای پروژه های مشترک نفت و گاز در ونزوئلا بر اساس منافع متوازن و متقابل.

به گفته وی موضوع اصلی این تفاهم نامه ارائه خدمات توسط شرکت های فناور پارک و تامین تجهیزات و خدمات به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ونزوئلا است و در این راستا 17 اولویت تخصصی شناسایی و گنجانده شده است. یادداشت

بر اساس بیانیه پارک فناوری پردیس، رئیس مرکز توسعه کسب و کار پارک فناوری اظهار کرد: بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد این طرف های همکاری با تشکیل کمیته مشترکی با تشکیل جلسات منظم پروژه های عملیاتی لازم را تعریف کنند. در و برای اجرای آن و اتخاذ تدابیر بعدی قراردادهای مربوطه را منعقد کند.

انتهای پیام/

آیا این پست مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای دادن به و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا