استان ها

استقلال ساپینتو، بدون برنامه و تاکتیک

پیشکسوت باشگاه استقلال از عملکرد این تیم تحت هدایت ساپینتو انتقاد کرد اما گفت باید به او فرصت داد.

منصور رشیدی پیشکسوت فوتبال استقلال درباره بازی آبی پوشان مقابل سپاهان که منجر به شکست دو بر صفر شاگردان ساپینتو در هفته اول لیگ بیست و دوم شد، به تیتر اول گفت: تا هفته پنجم و ششم هیچ کدام از این دو تیم نمی توانند به نتیجه برسند. هماهنگی لازم.” برای رسیدن به خصوص استقلال که در هفته اخیر بازیکنان زیادی به تیم اضافه شده اند. با این حال استقلال حتی نتوانست یک نمایش معمولی مقابل سپاهان داشته باشد. بازی استقلال هیچ برنامه و تاکتیکی نداشت.

وی با بیان اینکه سپاهان به خصوص با گل هایش هماهنگی خوبی داشت، در پاسخ به این سوال که چرا خط دفاعی استقلال مثل پارسال عملکرد خوبی نداشت؟ وی گفت: سال گذشته استقلال تا هفته هشتم در خط دفاعی متزلزل بود اما هر چه گذشت هماهنگی آنها بیشتر شد و عملکرد خوبی داشتند. البته رافائل سیلوا در خط دفاعی استقلال بازیکن کندی است هرچند ضربه سر خوبی دارد. این ضعف او را در مقابل مهاجمان سریع دچار مشکل می کند.

این پیشکسوت استقلال ادامه داد: باید به ساپینتو زمان داد. با این حال بازی سپاهان از این جهت مهم بود که او رقیب مستقیم استقلال است و از طرفی برد در این بازی به او کمک می کند تا از نظر روحی و روانی راحت تری به جلو برود.

رشیدی در پایان گفت: هواداران استقلال باید صبور باشند. سرمربی جدید استقلال با وجود حضور در باشگاه های بزرگ کارنامه خوبی ندارد اما در حال حاضر سرمربی استقلال است و باید از او حمایت کرد. تا هفته پنجم و ششم چیزی نمی توان گفت. سپاهان در بازی امروز کمی هماهنگ تر بود و موفق شد پیروز شود. باید دید با اضافه شدن بازیکنان جدید چه اتفاقی خواهد افتاد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا