استان ها

اسامی نامزدان انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام شد

اسامی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال از سوی کمیسیون بدوی انتخابات اعلام شد.

گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، اسامی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال هشتم شهریور ماه از سوی کمیته موقت انتخابات اعلام شد.

اسامی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام شد

متن بیانیه کمیسیون پیش از انتخابات به شرح زیر است:

به نام خدا
به فضل الهی فرآیند بررسی صلاحیت نامزدهای انتخاباتی طبق برنامه زمان بندی مندرج در نقشه راه، آیین نامه انتخابات و اساسنامه فدراسیون فوتبال ج. الف- در جلسات متعدد کمیسیون پیش از انتخابات کلیه مدارک مربوط به صلاحیت نامزدها مورد بررسی دقیق قرار گرفت و پس از طی مراحل اعتراض نامزدها و بررسی مجدد توسط کمیسیون تجدیدنظر، در نهایت نامزدهای زیر انتخاب شدند. برای سمت های هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به شرح جدول زیر این اطلاعیه. تایید شده.
یادآور می‌شویم با توجه به تعهد کتبی داوطلبان در هنگام ثبت‌نام که ضمیمه این آگهی می‌باشد، در صورت تخطی از این تعهد قبل از انتخابات، در جهت مخالفت با نظم عمومی و اخلاق حسنه، داوطلب رد صلاحیت خواهد شد. به فیفا، مجمع جامعه ایران و ملت شریف خواهد رسید.

کمیسیون ابتدایی انتخابات

متن نامزدی
اینجانب با آگاهی کامل از قوانین و مقررات، داوطلب شرکت در انتخابات ریاست جمهوری فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران هستم. ج. اساسنامه فیفا و فدراسیون فوتبال، قوانین انضباطی، اخلاقی و رفتاری فیفا و فدراسیون فوتبال و بویژه با آگاهی از آیین نامه انتخابات فدراسیون، متعهد می شوم که همواره کلیه الزامات مندرج در قوانین و اساسنامه را با رعایت قوانین و مقررات و اخلاق حسنه رعایت کنم. تا زمان انتخابات و در جریان آن از هرگونه اظهارنظری که موجب تنش در مصاحبه ها یا مناظره های احتمالی علیه اشخاص حقیقی یا حقوقی شود و همچنین در صورت مشاهده تخلفات انتخاباتی خودداری خواهم کرد. ، موضوع را به صورت کتبی و محرمانه با ذکر دلایل و مستندات گزارش خواهم کرد. رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی خواهند کرد در غیر این صورت مسئولان فدراسیون موضوع را برای رسیدگی، تصمیم گیری و پیگیری قانونی به مراجع ذیصلاح ارجاع خواهند داد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا