ورزش و نشاط

اجازه نمی دهیم دشمن به مطامع خود دست یابد

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: امروز دشمنان با برنامه ریزی بسیاری از عملیات روانی در صدد ایجاد آشوب و آشوب و برهم زدن امنیت، آرامش و آسایش روانی هستند.

به گزارش گروه جامعه آنا، سردار حسین رحیمی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و دلاوری های ملت بزرگ ایران است که با وحدت و انسجام خود با جهانیان روبرو شدند. کفر و با صبر استوار خود پیروز شد.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در 8 سال دفاع مقدس شاهد حماسه های بزرگی بودیم که در واقع نشان از عظمت ملت بزرگ ایران بود، گفت: قدرت های جهانی را در جنگ بزرگ شکست دادیم. و عظمت ملت بزرگ ایران را به جهانیان نشان دادیم.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی با وجود همه سختی ها، تلخی ها و رنج های ناشی از آن روحیه تعهد و خودباوری را در جامعه ما ایجاد کرد و این ایمان و اطمینان در وجود همه ملت ما نمود پیدا کرد، گفت: جنگ ما جنگ حق علیه است، جنگی نابرابر و نابرابر بود که دشمنان برای جلوگیری از گسترش اسلام واقعی و پیام انقلاب اسلامی به کشور ما تحمیل کردند.

این افسر ارشد نیروی انتظامی با اشاره به اینکه با جانفشانی دلاورمردان و تقدیم شهدای عزیزمان توانستیم صورت دشمنان و دشمنان خود را به خاک بسپاریم، گفت: باید راه، هدف و راه را بشناسیم. نام. برای شهدای عزیزمان که جان خود را برای تقویت امنیت و آزادی کشور ما فدا کردند. قدر آنچه به ما داده اند بدانیم و یاد و فداکاری شهدای خود را در گذر زمان فراموش نکنیم.

سردار رحیمی گفت: همانطور که امام راحل فرمودند عزت، استقلال و سربلندی امروز ما در گرو ایستادگی، فداکاری و رشادت مردم ما در جنگ تحمیلی بود.

فرمانده انتظامی تهران با اشاره به اینکه امروز دشمنان همچنان با نیت شیطانی و خباثت آمیز به دنبال حمله به کشورمان هستند، گفت: امروز دشمنان ما در حال برنامه ریزی عملیات روانی بسیاری برای ایجاد آشوب و آشوب و برهم زدن امنیت و آرامش هستند. آنها آرامش روانی هستند. در جامعه ما و در این راه به همه موانع می چسبند.

وی افزود: بدون شک خرمشهری همچنان از ما جلوتر است و نباید اجازه دهیم دشمنان به منافع شوم خود برسند.

انتهای پست/

دکمه بازگشت به بالا