سلامت و تندرستی

آیفون تاشو به زودی روی خط تولید قرار می‌گیرد/ عکس

به گزارش خبرگزاری تیتر اول، در چند ماه اخیر، گزارش‌ها و شایعات پیرامون آیفون، آیپد یا حتی مک‌بوک تاشو اپل زیاد و گاه ضدونقیض بوده‌اند. پیش‌ازاین نیز گزارشی منتشر شد حاکی از آنکه اپل در سال ۲۰۲۷ آیفون تاشو خود را عرضه می‌کند؛ اکنون در گزارشی جدید، غول کوپرتینو تولید آیفون و دستگاه تاشو خود را شتاب بخشیده است. انتظار می‌رود اپل در اواخر سال ۲۰۲۵ تولید انبوه یک دستگاه تاشو هیبریدی ۲۰.۳ اینچی و به‌دنبال آن در اواخر سال ۲۰۲۶ تولید یک آیفون تاشو را آغاز کند.

براساس گزارش دیجیاتو، براساس گزارش ۹to۵Mac، «جف پو»، تحلیلگر شرکت Haitong می‌گوید که اپل تولید انبوه دستگاه تاشو ۲۰.۳ اینچی را در اواخر سال ۲۰۲۵ آغاز خواهد کرد و به‌دنبال آن یک آیفون تاشو در اواخر سال ۲۰۲۶ تولید می‌کند.

آیفون تاشو به زودی روی خط تولید قرار می‌گیرد/ عکس

آیفون و دستگاه ۲۰.۳ اینچی تاشو اپل

«مینگ-چی کو»، تحلیلگر مسائل اپل قبلاً گزارش داده بود که اپل روی یک مک‌بوک تاشو ۲۰.۳ اینچی کار می‌کند که در سال ۲۰۲۷ عرضه می‌شود. «راس یانگ»، تحلیلگر حوزه نمایشگرها هم درباره توسعه یک دستگاه هیبریدی تاشو ۲۰ اینچی توسط اپل گزارش داده بود که قرار است در سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ روانه بازار شود. «مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ نیز گفته است که اپل درحال بررسی یک مک‌بوک یا آیپد هیبریدی با دو صفحه نمایش تاشو است.

اگر گزارش جدید جف پو صحت داشته باشد، اپل سرعت کار خود را روی دستگاه‌های تاشو افزایش داده است. پو می‌گوید که دستگاه تاشوی اپل یک دستگاه کاملاً جدید خواهد بود که بازار پیشرفته و پریمیوم را هدف قرار می‌دهد. همچنین طبق گزارش‌ها، اپل درحال بررسی دو اندازه صفحه نمایش ۷.۹ اینچ یا ۸.۳ اینچ برای یک آیفون تاشو است.

البته هنوز تا سال ۲۰۲۶ زمان زیادی باقی مانده است و مطمئناً نمی‌توان این گزارش‌ها را با قطعیت پذیرفت.

۲۲۷۲۲۷

کارگروه خبری مطالب پزشکی

علم پزشکی همچون پازلی است و هدفم این است که قطعات آن را به گونه‌ای تنظیم کنم که یک تصویر کامل و جذاب از سلامتی برای شما پدید آید. به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، این راهنمایی را با انگیزه و استعداد به شما ارائه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا