بهترین های کسب و کارعمومی

فرق بنرهای ایرانی و چینی چیست؟

تفاوت بین بنرهای ایرانی و چینی در چه مورد است؟ شاید برای شما همین سوال پیش آمده باشد تا که در هنگام چاپ بنر نمی‌توانید تفاوت آنها را مشخص کنید و نمی‌دانید که از کدام بنر برای تبلیغ خود استفاده نمایید. بنرهای ایرانی و چینی با ویژگی‌ها و مشخصات مختلفی به چاپ می‌رسند و ماندگاری آنها نیز با یکدیگر تفاوت دارد. فرق بندرهای ایرانی و چینی در استفاده از متریال گوناگون برای چاپ و کیفیت آنها است. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

بنر چینی چیست؟

رول بنر چینی از نوع بنرهای پلی استری می باشد که اغلب برای چاپ تبلیغات و بنرهای تبلیغاتی استفاده می شود. این بنرها دارای سطحی صاف و براق هستند که امکان چاپ تصاویر با کیفیت بالا را فراهم می کنند. همچنین به دلیل داشتن روزنه های بسیار ریز، مصرف جوهر را کاهش می دهند و در نتیجه باعث افزایش بازده کار می شوند. قابلیت پذیرش 5 تا 10 درصد نور از خود را دارند که باعث می.شود درخشندگی و شفافیت چاپ بسیار بالا باشد. همچنین این بنرها در اندازه‌های مختلفی نیز عرضه می‌شوند که از جمله آنها می‌توان به اندازه 8 انس، 10 انس و 13 انس اشاره کرد.

بنر ایرانی چیست؟

بنر ایرانی به دلیل قابلیت پذیرش رنگ‌‌های بسیار پوشیده و داشتن سطح صاف و براق، بسیار مناسب برای چاپ تصاویر با کیفیت بالا است. همچنین، از آنجایی که این بنر دارای حالت ارتجاعی است، برای نصب آسان و بدون چروک شدن بسیار مناسب است. قیمت پایینتر این بنر نسبت به سایر بنرها، به همراه دوام بالای آن، طرفداران زیادی دارد. بنر ایرانی، که به نام بنر پلاس هم شناخته می‌شود، از جنس خام تولید می‌شود و دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی است که باعث شده است که مورد توجه مشتریان قرار بگیرد.

یکی از مزیت‌های بنر ایرانی، قیمت مقرون به صرفه آن است. قیمت یک رول بنر ایرانی به طور قابل توجهی کمتر از بنرهای چینی یا سایر بنرها است. این امر باعث می‌شود قیمت چاپ با استفاده از بنر ایرانی نیز ارزان‌تر از سایر گزینه‌ها باشد. تولید بنر ایرانی در داخل کشور صورت می‌گیرد و نیازی به واردات ندارد. این به معنای صرفه‌جویی در هزینه حمل و نقل است. بنر ایرانی دارای دوام بسیار بالاست و در برابر شرایط محیطی مقاومت بسیار خوبی دارد. با توجه به ساختار خاص خود، این بنر می‌تواند مقاومت بالایی در برابر پارگی داشته باشد.

بنر ایرانی از بهترین و مقاوم ترین انواع الیاف پلی استر تولید می‌شود و مقاومت کششی و برشی بالایی دارد. بنرهای ایرانی علاوه بر کشور خودمان در کشورهایی مانند عراق،  افغانستان، ارمنستان، اذربایجان و پاکستان نیز استفاده می‌شوند. برای ساخت بنر خام ایرانی از کوتینگ‌های دو لایه استفاده می‌شود. این کوتینگ‌ها برای جذب سریع جوهرو سرعت خشک شدن بسیار بالا مناسب هستند در حالی که بنرهای چینی این کیفیت را ندارند.

تفاوت بنر چینی و بنر ایرانی

حالا که به طور کامل بنر چینی و بدن ایرانی را شناختید می‌توانید با تفاوت‌های آنها آشنا شوید. اگر شما بخواهید از میان بنرهای ایرانی و بنر چینی یکی از آنها را برای خودتان انتخاب کنید بنر ایرانی کیفیت بسیار بالایی دارد و به دلیل تولید این بنرها با الیاف نخ به شما توصیه می‌شود. از آنجایی که بنرهای ایرانی مقاومت بالایی در برابر بنرهای چینی دارند می‌توانید آنها را برای خودتان استفاده کنید. از آنجایی که محصولات داخلی با قیمت کمتر تولید می‌شوند بنرهای ایرانی قیمت پایین نسبت به بنرهای چینی دارند.

بنرهای ایرانی در کشور ما از فروش بیشتری برخوردار شده‌اند و این به دلیل سطح صاف و براق آنها است. از تفاوت‌های دیگر بنر ایرانی و بنر چینی می‌توان به کیفیت رنگ آنها نیز اشاره کرد. در صورتی که شما بخواهید از یک بنر به عنوان یک تبلیغ استفاده کنید بنرهای ایرانی کیفیت بسیار بالایی در نمایش حروف و رنگ‌ها خواهند داشت. استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید بنرهای ایرانی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

برای خرید بنر ایرانی چه کنیم؟

در صورتی که شما بخواهید یک بنر ایرانی را سفارش دهید باید ابتدا یک مجموعه معتبر را برای چاپ بندر انتخاب کنید. برای تبلیغ و یا نوشتن مطالب مختلف می‌توان از بندر استفاده کرد. بنرها با سایزهای گوناگونی به چاپ می‌رسند که وابسته به نیاز مشتری است. اینکه یک مجموعه چاپ از مواد اولیه با کیفیت در تولید بنر استفاده کند اهمیت زیادی در کیفیت محصول نهایی خواهد داشت. شما باید مجموعه‌ای را برای چاپ بنر انتخاب کنید که سابقه و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد و یک محصول با کیفیت را با قیمتی مناسب در اختیارتان قرار دهد. برای دریافت خدمات در این زمینه با ما تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا