استان ها

366 سالن ورزشی متعلق به ادارات دولتی استان در اختیار مردم قرار می‌گیرد

    استاندار هرمزگان: 366 سالن ورزشی متعلق به نهادهای دولتی استان در اختیار اهالی قرار می گیرد.

استاندار هرمزگان با تاکید بر ارتقای ظرفیت های تعلیق شده دولتی در بخش های مختلف گفت: 366 سالن ورزشی متعلق به دستگاه های اجرایی استان به شهروندان واگذار می شود.

به گزارش خبرگزاری تیتر اول از هرمزگان، مهدی دوستی در مراسم افتتاحیه طرح ارتقای پایگاه های ورزشی استان توضیح داد: دولت سیزدهم دولتی مردمی است که هدف آن ارائه هر چه بیشتر ظرفیت های بدون قفل در بخش عمومی به شهروندان است.

دوستی افزود: در استان هرمزگان برای ارتقای تسهیلات معلق وارد سه حوزه شده ایم و در حال ارائه خدمات به مردم، استان های مختلف با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی پزشکی و ارائه دارو برای ارائه خدمات درمانی مناسب به مردم هستیم.

وی گفت: قسمت دوم در تبلیغات ظرفیت معلق در بحث ماشین آلات سنگین دولت بود که در سیل سال گذشته نیز از آن استفاده شد و بعد از سیل نیز برای پاکسازی رودخانه های منطقه استفاده شد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: یکی دیگر از ظرفیت های تایید نشده مجموعه دولتی در استان وجود ساختمان های ورزشی و سالن های ورزشی فراوانی بود که در اختیار دستگاه های دولتی بود و عملاً به درد مردم نمی خورد و مردم نتوانستند از این تسهیلات بهره مند شوند. .

عالی ترین مقام استان تصریح کرد: برهمین اساس با تصمیم اتخاذ شده باید این ظرفیت معلق نیز رواج یافته و در اختیار مردم قرار گیرد.

وی افزود: بیش از 366 سالن ورزشی و سالن در استان وجود دارد و این سالن ها زیر نظر ادارات دولتی بود اما از این پس ظرفیت تعیین شده تا مردم بتوانند در طول هفته از آن ظرفیت استفاده کنند. برای استفاده ورزشی و تفریحی

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه اجرای این طرح در همه نهادهای کشوری الزامی است، گفت: اگر رهبری به این دستور عمل نکنند با ایشان برخورد می کنیم.

این مسئول ادامه داد: این داروها برای کمک به ارتقای سطح ورزش استان و ارتقای جایگاه خود در رشته های مختلف ورزشی در اختیار هیئت های ورزشی قرار می گیرد.

دوستی گفت: مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین در نظر دارد احداث خانه های ورزشی از جمله ورزش های رزمی و خانه ورزش های ساحلی را نیز در دستور کار خود قرار دهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا