32 پروژه آب روستایی در استان قزوین افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری بورن قزوین؛ همزمان با کل کشور در قالب کنفرانس ویدیویی و حضور وزیر نیرو در 9 استان کشور ، 256 پروژه تأمین آب آشامیدنی روستایی در قالب “اسکن هفتگی AB-Iran” با قیمت 340 میلیارد

روز سه شنبه در مراسمی با حضور علی فرخزاد معاون فرماندار قزوین ، مدیرعامل آب و فاضلاب روستای طارم سیاهپوش قزوین از داراب بیرنوندی از پروژه های آبرسانی استان قزوین رونمایی شد.

بیرانوندی

داراب بیروندی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در مراسمی در یک مکان ویدئو کنفرانس که در روستای سیاهپوش در منطقه طارم به دلیل شیوع بیماری کرونا انتخاب شده بود ، اظهار داشت: 18 میلیارد و 400 میلیون اعتبار برای این پروژه اختصاص یافته است.

بیرنوندی افزود: این پروژه ها شامل چهار مجتمع آبرسانی و هشت پروژه در یک روستا است که 19000 روستا در هر ثانیه آب آشامیدنی سالم به 19000 روستایی را تأمین می کند.

وی تصریح کرد: 3870 متر مکعب مخزن آب ، 62 کیلومتر خط انتقال و 68 کیلومتر شبکه آبرسانی در اجرای این پروژه اصلاح و توسعه یافته است.

در این مراسم ، علی فرخزاد ، معاون هماهنگی امور عمرانی استان قزاقستان ، روز مهندسین را گرامی داشت و از تلاش مهندسان شرکت آب و فاضلاب برای اجرای پروژه های عمرانی و پر کردن خلا gap موجود در شهرها و روستاهای استان تقدیر کرد.

فرخزاد

فرخزاد همچنین بر نقش مشارکت انسان در اجرای پروژه اسکن هر هفته AB-Iran تأکید کرد و گفت: “نیاز به بهبود نگرش و عملکرد مردم در مدیریت آب و حرکت به سمت سازگاری با شرایط فعلی و بهینه سازی مصرف وجود دارد. “این باید جدی گرفته شود.

در این مراسم ، وزیر نیرو رضا اردکانیان افتتاح پروژه های “هفتگی AB-Iran” را ادامه خدمت به مردم دانست و خاطرنشان کرد که رفع کمبود در روستاها تا پایان دولت ادامه خواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا