پلیس از نخستین دقایق حادثه متروپل در صحنه حضور دارد / از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد

تیتر اول/ خوزستان معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر فرهنگ و امور اجتماعی و سخنگوی فارویه با بیان اینکه به خانواده قربانیان و قربانیان تسلیت عرض می کنیم، گفت: پلیس استان خوزستان از دقایق اولیه حادثه در محل حادثه حضور یافت. حادثه.

سردار مهدی حاجان در بازدید از ساختمان کلانشهر آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه را به خانواده جان باختگان و مجروحان تسلیت عرض می کنیم و برای قربانیان آرزوی سلامتی داریم.

به گزارش تیتر اول، وی افزود: فرماندهی نیروی انتظامی با ابراز تأسف و تأسف از این ضایعه دردناک و تسلیت به مجروحان و خانواده های معزز آنان، به اطلاع هموطنان عزیز می رساند که عوامل انتظامی و راهور از همان ابتدا کنترل صحنه را در دست گرفته اند.

سخنگوی فاروئیس ادامه داد: با دستور ویژه فرمانده فارو، پلیس خوزستان با آمادگی کامل و استفاده از تمامی امکانات لازم برای ارائه خدمات به حادثه دیدگان و همچنین اقدامات تسهیل تردد، انتظامی و امنیتی برای هوشیاری بهتر و تلاش مضاعف برای تسریع روند مدیریت بحران و کمک به آسیب دیدگان، صلح را به زمین بیاورید.

سردار حاجان افزود: از طرف فرمانده معظم کل قوا با خانواده های قربانیان همدردی کرده و برای بازدید از محل حادثه از محل ساختمان متروپل بازدید و به پلیس و خدمات رسانی اطلاع رسانی کردم که در حال امدادرسانی هستند.

وی در پایان از شهروندان فهیم آبادانی تشکر کرد و افزود: از مردم می خواهیم در محل سقوط هواپیما حضور نداشته باشند تا کار امداد و نجات سریعتر انجام شود.

من باید بگویم؛ در پی دستور ویژه فرمانده معظم کل قوا برای رسیدگی به حادثه آبادان و رسیدگی به وضعیت امنیتی و انتظامی و مسائل مربوط به حادثه صبح امروز، سردار معاون عملیات حسین ساجدی نیا بود. و سردار «مهدی حاجیان» و فرجه به استان خوزستان رفتند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا