استان ها

هدف نماینده مشهد بقا در لیگ برتر والیبال است

تیتر اول/ خراسان رضوی سرمربی تیم والیبال نیان الکترونیک مشهد گفت: با توجه به اتلاف وقت در جذب بازیکن و هماهنگی تیم، تمام تلاش ما حفظ سهمیه باشگاه در لیگ برتر است.

حامد صمدی در گفت وگو با تیتر اول درباره وضعیت تیم نیان الکترونیک مشهد قبل از شروع فصل جدید لیگ برتر والیبال کشور، اظهار کرد: آخرین تیمی بودیم که در قرعه کشی شرکت کردیم و در آخرین لحظات در قرعه کشی مشخص شد که در سوپرلیگ امسال شرکت خواهیم کرد. بنابراین زمان را از دست داده ایم و باید با شرایط موجود بازیکن جذب کنیم.

وی افزود: تمرینات تیم نیان الکترونیک در مشهد از 12 شهریور آغاز شد و از آنجایی که سالن مهران را نداریم تمرینات خود را در سالن های دانشگاه فردوسی مشهد و مجموعه ورزشی شهید بهشتی تا شرایط سالن ادامه دادیم. مهران مبارک باد. از آنجایی که زمان کمی باقی مانده بود، برای رسیدن به هارمونی سریعتر، باید فشار تمرینات را افزایش داد.

سرمربی نیان الکترونیک مشهد درباره برنامه ریزی این باشگاه برای انجام یک بازی تدارکاتی قبل از شروع فصل گفت: از آنجایی که در 2 بازی ابتدایی لیگ برتر میهمان هستیم و هر دو بازی در شهرهای شمالی برگزار می شود. تصمیم گرفت 2 بازی تدارکاتی در گنبدکاووس انجام دهد.

صمدی درباره روند جذب بازیکن برای تیمش خاطرنشان کرد: تیم نیان الکترونیک هنوز کامل نشده است. البته بازیکنی برای جذب نمانده است. ما با مشکلات جزئی در جذب بازیکن و جذب تیم مواجه هستیم. همچنین یکی از مشکلات دیگر تیم ما کمبود بازیکن بومی است. از آنجایی که حضور ما در لیگ برتر دیر قطعی شد و بازیکنان مشهدی با سایر تیم های لیگ برتری قرارداد بسته بودند، امکان جذب آنها وجود نداشت.

وی افزود: البته اکثر بازیکنان جوانی که باشگاه جذب کرده بومی هستند و تعداد بازیکنان جدید تیم اول نسبت به سال های حضور پیام و سامان الحجج در لیگ بیشتر است. در واقع تا جایی پیش رفتیم که بتوانیم بازیکنان باشگاه را پرورش دهیم.

صمداب در خصوص جذب بازیکنان دیگر خاطرنشان کرد: قبل از حضور نیان الکترونیک، نماینده مشهد با نام چیپس کامل شناخته می شد. در این مدت با چند فوتبالیست غیربومی به توافق رسیدیم و بازیکنانی چون بهبودی، مصطفوند و رضوی را امضا کردیم. بابک موسوی، محمد فلاح و جابر اسماعیل پور نیز به جمع این بازیکنان اضافه شدند.

سرمربی نایان الکترونیک مشهد تصریح کرد: همچنان در پست های خاصی با کمبود بازیکن مواجه هستیم که برای رفع این مشکل اقداماتی انجام شده و رایزنی هایی در باشگاه در حال انجام است. بازیکنان را به باشگاه معرفی کرده ایم که اقدامات لازم برای جذب آنها انجام خواهد شد. امیدوارم تا قبل از شروع لیگ این بازیکنان به تیم ما اضافه شوند تا بتوانیم قدرت خود را افزایش دهیم و نماینده خوبی برای مشهد و خراسان رضوی در لیگ برتر باشیم.

صمدی تصریح کرد: امیدواریم در سال های آینده با زمان بیشتر و زمان بیشتر برای تمرین و هماهنگی بازیکنان مورد نیاز را جذب کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا