مکان های عاشقانه شیراز

شیراز شهری است که به «شهر عشق» و «باغ فردوس» معروف است. این شهر با طبیعت خیره کننده، باغ ها و پارک های زیبا، معماری تاریخی و هنر و فرهنگ بزرگی که از آن سرچشمه می گیرد، یک مقصد عاشقانه محبوب است. در زیر به چند جاهای دیدنی شیراز اشاره می کنم:

ورت شیراز ارم

باغ ایرام نه در شیراز بلکه در جزیره کیش قرار دارد. باغ ارم یکی از جاذبه های گردشگری کیش است که فضایی زیبا و رمانتیک را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند. باغ اروم کیش یکی از مکان های رمانتیک و دلنشینی است که با محیطی سرسبز و طبیعی، باغ ها و گل ها، فواره ها و معماری زیبا، لحظاتی عاشقانه و شاد را فرا می خواند.

باغ عدلیه شیراز

باغ آدری شیراز یکی از رمانتیک ترین و مفرح ترین مکان های شهر است. این باغ با فضاهای سبز زیبا، ساختمان های قدیمی و باغ های پر از گل و عطر، برای عاشقان و زوج ها بسیار زیباست. باک آدری با مناظر زیبا، بناهای تاریخی و باغ های پر از گل و عطر یکی از رمانتیک ترین و مفرح ترین مکان های شیراز است. این یک مکان عالی برای عاشقان و زوج هایی است که می خواهند لحظاتی عاشقانه را در کنار لذت بردن از زیبایی طبیعی و فضای آرام باغ سپری کنند.

قبرستان حافظ

آرامگاه حافظ یا حافظیه در شیراز، ایران یکی از رمانتیک ترین و معروف ترین مکان هاست. حافظ شاعر بزرگ ایرانی و از پیشکسوتان ادبیات فارسی است که در قالب غزل آثار بی نظیری خلق کرده است. آرامگاه حافظ آرامگاهی است که پیکر او را در خود جای داده و آرامگاهی برای بزرگداشت و بزرگداشت اوست. این مکان برای دوستداران ادبیات و شعر فارسی جذابیت خاصی دارد.

آرامگاه حافظ در باغی زیبا و آرام در شیراز قرار دارد. این باغ دارای درختان سبز، مجسمه ها، آب نماها و معماری زیبا است. با زیارت قبر حافظ می توانید در فضایی آرام و دلنشین قدم بزنید و با آرامش و زیبایی طبیعت به آهنگ های بی نظیر حافظ گوش دهید. این مکان فرصتی است تا عاشقان شعر و ادب فارسی با آثار و بیان زیبای او در کنار قبر شاعر تعامل داشته باشند و لحظاتی سرشار از احساس را تجربه کنند.

کوپشتی عطرافشان، شیراز

باغ عطرافچان شیراز یکی از رمانتیک ترین و لذت بخش ترین مکان هاست. این باغ تاریخی به خاطر باغ های گل و گیاهانش معروف است. باغ عطرفچان شیراز یکی از مکان‌های رمانتیک و شادی‌بخش است که فضای سبز و طبیعی، باغ‌ها و گل‌ها، آب‌نماها و فواره‌ها و معماری زیبا شما را به لحظاتی عاشقانه و شاد دعوت می‌کند.

باغ جهنم شیراز

باغ جهاننام شیراز یکی از مکان های ایده آل برای لحظات عاشقانه است. این پارک یک پارک تفریحی و توریستی با ویژگی ها و جاذبه های زیبا است. باغ جهاننام شیراز یکی از مکان‌های رمانتیک و زیبایی است که با ساختمان‌ها، سازه‌ها، باغ‌ها، گل‌ها، آب‌نماها و مناظر زیبا، شما را به لحظاتی عاشقانه دعوت می‌کند.

باغ دلگشا شیراز

این پارک با آب‌نماها، ساختمان‌های زیبا و باغ‌های رنگارنگ، مکانی بسیار رمانتیک است. می توانید لحظات عاشقانه ای را در کنار هم در پارک دلگشا شیراز سپری کنید و لحظات شاد و عاشقانه ای را در کنار هم تجربه کنید.

این ها تنها چند نمونه از مکان های رمانتیک شیراز هستند. شیراز با باغ ها، بناهای تاریخی، اماکن فرهنگی و همچنین فضای رمانتیک خود، امکانات زیادی را برای گذراندن اوقاتی خاص و عاشقانه در کنار همراهان خود ارائه می دهد. همچنین شیراز با فرهنگ و ادبیات منحصربفرد خود محل مورد علاقه دوستداران شعر و ادب است. برای اشنایی بیشتر به سایت گردشی تاپ مراجعه نمایید.

دکمه بازگشت به بالا