لیست کارخانه های کاشی و سرامیک در یزد

کارخانجات کاشی در یزد با استفاده از به روزترین تکنولوژی روز دنیا، ماشین آلات و نیروهای مجرب در صنعت کاشی و سرامیک، تولید کننده انواع کاشی و سرامیک کف، دیواری، بهداشتی و … با ظرفیت بالا در سایزهای مختلف تولید می کنند. همچنین کلیه کارخانجات کاشی شهر یزد سعی بر آن دارند که علاوه بر تنوع طرح و کیفیت بالا بتوانند به کوتاه بودن زمان سفارش تا تحویل آن به مشتری تعهداتی داشته باشند.

درنظر داشته باشید تولید کاشی یزد در انواع و اقسام طرح های مختلف است. در هنگام خرید باید دقت شود که کاشی را برای چه مکانی می خواهید استفاده کنید و بر آن اساس یک محصول با کیفیت انتخاب کنید. شماره تلفن کارخانه کاشی و سرامیک یزد را می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان کاشیران به دست آورید.

لیست کارخانجات کاشی و سرامیک استان یزد

لیست کارخانجات کاشی و سرامیک استان یزد را می توانید در کاشیران مشاهده و بررسی نمایید و انتخاب خوبی داشته باشید. کارخانه های معتبر و فعالی مانند کارخانه کاشی شیرکوه یزد، کاشی کویر یزد، کاشی یزد سرام، کاشی یزد، نوین سرام یزد، کاشی میلاد یزد، کاشی برلیان یزد اشاره نمود.

کارخانجات کاشی یزد با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و ویژگی های متمایزی مانند جذب آب پایین، مقاومت و … به تولید انواع کاشی و سرامیک یزد پرداخته اند.

قیمت کاشی و سرامیک یزد

قیمت کاشی و سرامیک یزد با توجه به اینکه بیشترین کاشی و سرامیک کشور در استان یزد تولید می شود، رقابت زیادی برای قیمت در بین این کارخانه ها وجود دارد و از طرفی باید کیفیت خود را بالا ببرند تا در میدان رقابت عقب نمانند. شما می توانید کاشی و سرامیک ارزان را در استان یزد بیابید. اما اگر قیمت و کیفیت کاشی و سرامیک برای شما مهم است، بهتر است که جستجوی خود را در کارخانجات یزد و در فروشگاه اینترنتی کاشیران انجام دهید.

نمایندگی کاشی یزد در تهران

نمایندگی کاشی یزد در تهران را می توانید به صورت مستقیم از نمایندگی های آن در تهران یا فروشگاه اینترنتی کاشیران دریافت کنید. دفتر مرکزی کاشی یزد در تهران، بزرگراه رسالت – میدان بنی هاشم – ساختمان جاویدان – پلاک 335 – واحد 4 است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به دفتر، محصولات با کیفیت و اصل کاشی یزد را از نمایندگی آن در تهران خرید کنید.

سنگ شکلاتی ساختمان در معادن متعددی در سطح کشور استخراج می شود

قیمت کاشی یزد

قیمت کاشی یزد به دلیل نوسانات قیمت بازار کشی سرامیک، پیشنهاد می شود حتما از نمایندگی های معتبر آن درخواست کنید. شما با مراجعه به فروشگاه کاشیران فقط کافی است نوع کاشی یا سرامیک خود را جستجو کنید تا موارد خوش قیمت برای شما ارائه شود و از بین آنها یکی را انتخاب نمایید.

ما در فروشگاه اینترنتی کاشیران سعی بر این داریم که شما بتوانید

قیمت محصولات کاشی یزد

را به راحتی کنار محصولات کاشی و سرامیک دیگر کارخانه ها مشاهده کرده و تصمیم خرید خود را راحت تر اتخاذ کنید.

دفتر مرکز کاشی یزد , نمایندگی کاشی یزد در تهران

شما می توانید شماره تلفن کارخانه کاشی و سرامیک یزد را از طریق ارتباط با کارشناسان کاشیران به دست آورید. برای تماس با کارشناسان کاشیران تنها کافی است تا با شماره های درج شده سایت تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا