جامعه

فردا سومین جلسه شورای عالی محیط زیست با حضور رییس جمهوری برگزار می‌شود

مدیر کل دفتر ریاست و هماهنگی امور استانهای سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سومین جلسه شورای عالی محیط زیست و سی و هفتمین جلسه این شورا فردا (۲۱ آذرماه) با حضور رییس جمهوری با شش دستور کار برگزار می‌شود.

به گزارش تیتر اول علیرضا نورمحمدی با اشاره به جلسه شورای عالی محیط زیست که با حضور رییس جمهوری برگزار خواهد شد، اظهارکرد: گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی در خصوص اجرای قانون هوای پاک، طرح‌های هادی واقع در مناطق چهارگانه، اصلاح و بازنگری مناطق چهارگانه محیط زیست و ارتقای سطح حفاظتی عرصه‌های واجد شرایط از جمله بندهایی است که در این جلسه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مدیر کل دفتر ریاست و هماهنگی امور استانها تصریح کرد: افزایش میزان خسارت و مطالبه ضرر و زیان حیات وحش و راهکارهای فوری حفاظت از گونه در معرض انقراض یوزپلنگ آسیایی از جمله دستورات سی و هفتمین جلسه شورای عالی محیط زیست است. 

 نورمحمدی اضافه کرد: این سومین جلسه شورای عالی محیط زیست با حضور رییس جمهوری است که از ابتدای دولت سیزدهم برگزار شده و نشاندهنده توجه ویژه دولت سیزدهم به مسایل و مشکلات حوزه محیط زیست است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، وی با تاکید بر اینکه یکی از راه‌های حل مسایل و مشکلات حوزه محیط زیست تعامل با دستگاه‌های مختلف است، گفت: شورای عالی محیط زیست می‌تواند به عنوان عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل این حوزه نقش مهم و ارزنده‌ای در تصمیم‌سازی و سیاستگذاری در این حوزه داشته باشد و برگزاری سه جلسه در طول دو سال ابتدایی دولت سیزدهم نشان از اهمیت امر محیط زیست برای این دولت دارد.

انتهای پیام

کارگروه خبری اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.
دکمه بازگشت به بالا