ورزش و نشاط

عکس‌| پاسخ کنایه‌آمیز بالوتلی به انتقادات زلاتان

ابراهیموویچ امروز در یک فستیوال ورزشی حاضر شد و با مجری برنامه از گاتزتا دلو اسپورت در مورد مسائل مختلفی گفت و گو کرد، از جمله هم تیمی سابقش بالوتلی. او در مورد مهاجم پرحاشیه ایتالیایی گفت: “وقتی یک بازیکن جوان فرصت دارد تا از استعداد خود حداکثر استفاده را بکند اما این کار را نمی‌کند، حیف است. بالوتلی فرصت‌های زیادی داشت و همه آنها را از دست داد، فقط استعدادش را دور انداخت. این حقیقت است.”

1940439

این اظهارات به مذاق بالوتلی خوش نیامد و او در استوری اینستاگرامش تصویری از خودش با جام چمپیونزلیگ منتشر کرد. جامی که او موفق شد آن را با تیم اینتر در سال 2010 فتح کند. زلاتان یک سال قبل اینتر را ترک کرده بود و نتوانست با این تیم قهرمانی را تجربه کند و هیچ وقت بعد از آن هم موفق به رسیدن به جام چمپیونزلیگ نشد. بالوتلی برای اینکه اطمینان حاصل کند که پیامش به زلاتان منتقل می شود، او را هم در عکس خودش تگ کرد!

بالوتلی 32 ساله بعد از ترک لیورپول در سال 2016، سیر نزولی را در دوران فعالیتش طی کرد و هم اکنون در تیم آدانا دمیراسپور ترکیه توپ می‌زند.

258 258

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا