ورزش و نشاط

عکس| حسرت پرسپولیسی‌ها برای دربی در یک قاب!

به گزارش خبرگزاری تیتر اول، پرسپولیس در این فصل با بدشانسی‌های زیادی در مقاطع مختلف فصل مواجه شد که مصدومیت رباط صلیبی دو ستاره‌اش در فاصله چند روزه از یکدیگر بزرگترین آن بود.

یاسین سلمانی که یکی از مهمترین ستاره‌های بازار تابستانی بود پس از کش و قوس‌های فراوان به پرسپولیس پیوست و در شرایطی که در مدتی کوتاه در ترکیب سرخ‌ها جا افتاده بود پس از سفرهای طولانی برای بازی‌های تیم امید و پرسپولیس از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد.

همچنین مرتضی پورعلی‌گنجی که مدافع مستحکم و ثابت پرسپولیس بود، پس از مصدومیت در بازی دوستانه تیم ملی همانند یاسین سلمانی فصل را از دست داد.

این دو بازیکن می‌توانستند برای دربی چهره‌های بسیار تاثیرگذاری باشند و هر کدام وزنه‌های سنگینی در ترکیب پرسپولیس بودند، ولی حالا باید از دور این مسابقه را تماشا کنند.

مرتضی پورعلی‌گنجی تصویری از خود با یاسین سلمانی با کیت تیم ملی منتشر کرد. آنها این روزها مشغول فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی خود زیر نظر پزشکان پرسپولیس و تیم ملی هستند.

عکس| حسرت پرسپولیسی‌ها برای دربی در یک قاب!

251251

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا