ورزش و نشاط

عکس| این بازیکن با قلب آبی به استقلال برمی‌گردد

به گزارش خبرگزاری تیتر اول، درباره حامدی فر که این روزها همراه با تیم ایران در بازی های آسیایی هانگژو حضور دارد، طی روزهای گذشته بحث های زیادی پیرامون بازگشتش به استقلال مطرح شده است.

این بازیکن جوان یکی از نفراتی بود که در آخرین روز نقل و انتقالات نامش از لیست استقلال بیرون آمد اما هنوز قرارداد خود با آبی پوشان فسخ نکرده است. حامدی فر حتی در صورت فسخ قرارداد هم به واسطه قوانین موجود نمی تواند به تیم دیگری برود و تا نیم فصل باید بیرون بنشیند.

در چنین شرایطی جواد نکونام خواهان بازگشت حامدی فر به جمع شاگردانش در استقلال شده است. او در پی شایعات مطرح شده درباره بازگشتش امروز پستی در صفحه شخصی خود با پیراهن استقلال منتشر کرد. همچنین متن جالبی هم با هشتگ استقلال و قلب آبی در کپشن نوشته است.

با این تفاسیر به نظر می رسد حامدی فر با این پست قصد داشته خبر از بازگشت خود به جمع آبی پوشان تهرانی بدهد و در بازگشت او همراه با تیم ایران از هانگژو احتمالا شاهد حضور او در تمرینات استقلال باشیم.

عکس| این بازیکن با قلب آبی به استقلال برمی‌گردد

258258

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا