استان ها

زمینه اشتغال یک هزار 884 نفر در لرستان فراهم شود

به گزارش تیتر اول لرستان، علی جهانی با بیان اینکه تسهیل شرایط و رفع مشکلات متقاضیان کار با همکاری بانک های فعال استان ادامه دارد گفت: از امروز با همکاری بانک توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید. و حضور همکاران تمامی زیرمجموعه های شهرستان ها در این دو موسسه مالی طرح بررسی و رسیدگی به مشکلات متقاضیان کار از محل اعتبارات تبصره 18 را اجرا کردند.

وی دغدغه‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی را برای جلوگیری از بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار برای جویندگان جدید کار ذکر کرد و گفت: حضور در بانک‌های فعال برای کمک به حل این گونه مشکلات است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه پرداخت این اماکن برای اشتغال 1884 نفر در استان در نظر گرفته شده است، یادآور شد: بیش از 552 پروژه به ارزش 142 میلیارد تومان در اختیار این دو موسسه مالی قرار داده است. با همکاری کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط زمینه این تسهیلات را در اسرع وقت فراهم خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه یکی از اولویت های همه همکاران، معرفی به موقع و خارج از بوروکراسی است، گفت: دستگاه های اجرایی و بانک های کار با همکاری و هماهنگی با همکاران ما در این اداره به صورت شبانه روزی کار می کنند. برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.سرمایه در گردش را شناسایی کنید یا واحد تجاری خود را تکمیل و توسعه دهید و هزینه این تجهیزات را بپردازید.

دکمه بازگشت به بالا