اقتصادی

روند درخواست صندوق بین المللی پول و موفقیت حقوقی در رفع تحریم 1.6 میلیارد دلاریرئیس جمهور در مصاحبه ای با رئیس بانک مرکزی گزارشی از روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول دریافت کرد که از تبعیض بین ایران و سایر کشورها خودداری می کند. دشمنان ملت ایران باید وظیفه خود را در قبال تعهدات بین المللی انجام دهند.

به گزارش تیتر اول ، عبدالناصر همتی در تشریح و اعلام اقدامات انجام شده در این گفتگو اظهار داشت: این درخواست در حال حاضر توسط هیئت اجرایی صندوق در حال اجرا است و ما مصمم هستیم که پیگیری آن را انجام دهیم.

استاندار بانک مرکزی گزارشی از نحوه پیگیری استفاده از منابع بانک مرکزی در بانکهای خارجی و سایر منابع موجود برای تأمین نیازهای مردم بویژه مواد مورد نیاز ارائه داد. برای مبارزه با تاج.

وی همچنین در مورد موفقیت قانونی ایران در استفاده از 1.6 میلیارد دلار منابع بانک مرکزی در Clear Stream در لوکزامبورگ صحبت کرد.

انتهای پیام


این نوشته از سایت به وسیله سامانه جامع و هوشمند بررسی و درج خودکار اخبار، اقدام به انتشار مجدد محتوا می نماید، به همین خاطر مسوولیت تمام مقالات سایت بر عهده سایت های منبع بوده و وب سایت تیتر اول هیچ مسوولیتی در قبال نوشته های سایت نخواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا