ورزش و نشاط

رسمی: کمالوند سرمربی نفت آبادان شد

یه گزارش خبرگزاری تیتر اول؛ مدیران باشگاه صنعت نفت آبادان بعد از قطع همکاری با سهراب بختیاری‌زاده یک سرمربی باتجربه را به عنوان نفر اول نیمکت خود برگزیدند.

به نقل از ورزش سه باشگاه صنعت نفت که بامداد امروز(چهارشنبه) خبر از قطع همکاری با سهراب بختیاری‌زاده داده بود، از انتخاب کمالوند به عنوان سرمربی جدید خود خبر داد. رسانه رسمی باشگاه صنعت نفت در این خصوص نوشت: «با نظر هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان، “فراز کمالوند” سرمربی این تیم شد.»

نفتی‌ها که فصل جاری لیگ برتر را با سرمربیگری عبدالله ویسی شروع کردند، در نیم فصل با استعفای غیرمنتظره این سرمربی مواجه شدند و شرایط عجیبی را در مسابقات پیدا کردند.

بعد از کشمکش‌های فراوان سهراب بختیاری‌زاده هدایت نفتی‌ها را برعهده گرفت اما این سرمربی هم 7 بازی بیشتر دوام نیاورد و بامداد امروز خبر قطع همکاری با وی منتشر شد. حالا مدیران باشگاه صنعت نفت آبادان قراردادی را تا پایان فصل آینده با کمالوند امضا کردند و امیدوار هستند تا با حضور این سرمربی باتجربه بتوانند در لیگ برتر بمانند.

صنعت نفت از 21 بازی گذشته خود در لیگ برتر تنها 13 امتیاز دشت کرده و گزینه اصلی سقوط محسوب می‌شود. با این حال کمالوند و مسئولان باشگاه آخرین امیدهای خود را برای بقا در لیگ برتر جست و جو می‌کنند ، هرچند که کار آنها بسیار دشوار است.

تمرینات صنعت نفت قرار است به زودی با حضور کمالوند در راس کادرفنی شروع شود و بازیکنان برای 9 هفته آینده لیگ برتر آماده شوند.

257 251

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا