حوادث

دستگیری عاملان زورگیری از زن و مرد جوان در پارک جنگلی

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ازدستگیری دو سارق زورگیر در غرب استان تهران خبرداد.

به گزارش تیتر اول، سردار علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت به عنف از مردی به همراه نامزدش در یکی از بوستان‌های جنگلی غرب تهران و وصول شکایت شاکی به پلیس، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت و کارآگاهان درگام نخست طی تحقیقات میدانی و تحقیقات از شاکی متوجه شدند که حوالی شب زنی جوان به همراه نامزد خود در بوستان درحال قدم زدن بوده که ناگهان دو سارق زورگیر با استفاده از قمه و چاقو به سمت آنان حمله‌ور شده‌اند.

وی ادامه داد:‌ این دو سارق اقدام به زخمی کردن مرد جوان کرده و پس از سرقت مدارک، جواهرات و کارت بانکی مال‌باختگان به سرعت از محل متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد:‌ در شاخه‌ای دیگر از تحقیقات ماموران متوجه شدند که سارقان پس از سرقت، اموال مسروقه را در یکی از سایت‌های خرید و فروش اینترنتی برای فروش گذاشته‌اند.  

ولیپور گودرزی گفت:‌ کارآگاهان با استفاده از روش‌های نوین کشف جرم هویت و مخفیگاه یکی از متهمان را شناسایی کردند، و پس از هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوز عملیات او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کرده و به اداره پنجم پلیس آگاهی انتقال دادند.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده گفت: متهم در ابتدا منکر حقایق شد اما در ادامه با توجه به مستندات موجود به جرم خود اعتراف کرد. کارآگاهان با استفاده از شیوه‌های نوین بازجویی موفق شدند هویت و مخفیگاه همدست این فرد را نیز شناسایی کنند که در یک عملیات غافلگیرانه این فرد نیز دستگیر و به اداره پنجم پلیس آگاهی انتقال داده شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان با بیان اینکه همدست متهم نیز به جرم خود معترف شد، خاطرنشان کرد: متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی، برای کشف اموال مسروقه و شناسایی سایر مال‌باختگان  در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

انتهای پیام

تیم خبری حوادث

نویسنده حوادث با توانایی شناسایی ترندها و انتقال اخبار به زبان ساده هستم. تلاش می‌کنم تا خوانندگان را به روز با ترندهای روز دنیای اخبار نگه دارم.
دکمه بازگشت به بالا