جزئیات مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

جزئیات مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

جزئیات مصاحبه دوره دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون ویژه استعداد‌های درخشان ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، به اطلاع تمام داوطلبان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳ و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعداد‌های درخشان که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه اقدام کرده اند، می‌رساند از امروز چهارشنبه ۲۰ تیرماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.net نسبت به دریافت تاریخ، محل و زمان مصاحبه خود اقدام کنند.

داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی لازم است با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته و کد ملی نسبت به دریافت اطلاعات تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود اقدام کنند. همچنین داوطلبان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعداد‌های درخشان می‌توانند با وارد کردن کد ملی، شماره شناسنامه و سال تولد خود اطلاعات تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود را دریافت کنند.

داوطلبانی که در بیش از یک رشته به منظور مصاحبه ثبت نام کرده اند اطلاعات مربوط به تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود را در پایگاه اینترنتی مذکور به طور همزمان مشاهده خواهند کرد.

گفتنی است، حضور در تاریخ و زمان اعلام شده در محل مصاحبه الزامی و عدم حضور در زمان مقرر به منزله انصراف است. دانشجویان در زمان حضور در جلسه مصاحبه لازم است اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار را همراه داشته باشند.

همراه داشتن فرم تکمیل شده سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی به انضمام کلیه مستندات پژوهشی و آموزشی مربوطه درزمان حضور در جلسه مصاحبه الزامی است.

دکمه بازگشت به بالا