ورزش و نشاط

برنامه‌های فدراسیون ورزش های همگانی/ بوشهر میزبان مسابقات ساحلی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، علی خلیلی سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی به برنامه های انجام شده و پیش روی این فدراسیون برای سه ماهه ابتدای سال اشاره کرد و گفت: در روزهای نخستین سال لیگ لیوان چینی برگزار شد که با استقبال بسیار خوب نوجوانان همراه بود و منجر به کشف استعدادها و جذب گروه های جدیدی به این رشته شد.

وی ادامه داد: همچنین طرح پیاده روی بهار در بهار که هر هفته با مشارکت دو استان دنبال می شد و هم اکنون در حال اجراست و به طور زنده از شبکه سوم تلویزیون پخش می شود.

سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی ادامه داد: به موازات برنامه های موفق لیگ سراسری قهرمانی کشور یوگا در دو سطح حرفه ای و آماتور کلید خورد که با توجه به برگزاری میدانی این لیگ، موجبات رقابت سالم و جذب استعدادهای جدید به این رشته را فراهم آورده و شاهد شکل گیری فرصت های جدید هستیم.

علی خلیلی افزود: ابتدای فروردین بر اساس فراخوان انجام شده، اعضای منتخب تیم ملی مینی فوتبال جهت اعزام به مسابقات فیجیتال با یکدیگر تمرین کردند که این تیم 23 اردیبهشت ماه به مسابقات شد و با کسب عنوان پنجم به کشور بازگشت.

سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی به برگزاری نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال جام ایرانیان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه مسابقات مینی فوتبال با اقبال بسیاری همراه بوده و بیش از 42 هزار تیم در این دوره از رقابت ها ثبت نام کردند که مسابقات در برخی استان ها آغاز شده است.

خلیلی برگزاری مسابقات ساحلی ورش های همگانی در ۴ رشته داژبال، فریزبی، پیاده روی و مهارت های چالشی در استان بوشهر را اتفاقی نوین در عرصه ورزش همگانی خواند و افزود: این مسابقات برای نخستین بار در دهه اول خرداد برگزار خواهد شد که در تاریخ ورزش همگانی بی سابقه است.

وی افزود: همچنین مسابقات تلاش که گرامیداشت یاد و خاطره شهید احمدی بود را به میزبانی استان مازندران برگزار کردیم که مورد استقبال خوب استان ها قرار گرفت و نفرات برتر آن هم معرفی شدند. ضمن این که برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات کارکنان دولت انجام شده که مرحله کشوری آن اواخر خرداد آغاز به کار خواهد کرد.

سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی در ادامه خاطرنشان کرد: تقویم اجرایی لیگ پینت بال به تصویب فدراسیون ورزش‌های همگانی رسید و مسابقات آن آغاز شد و 5 ماه ادامه خواهد داشت.

علی خلیلی در پایان گفت: مسابقات زیر آسمان خدا که رقابتی سالم بین ایستگاه های ورزش روزانه و عصرانه است در دستور کار انجمن ورزش های روزانه و سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی فدراسیون ورزشهای همگانی قرار گرفته است.

دکمه بازگشت به بالا