امنیت و آرامش حق مردم است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سردار احمدرضا رادان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی با اشاره به وظایف فرمانده جدید انتظامی آذربایجان شرقی اظهار کرد: فرمانده جدید استان باید به دنبال رضایت خدا و در امتداد آن جلب رضایت مردم باشد و هم قسم باشد که آسایش خودش را مشتاقانه فدای امنیت و آرامش مردمی بکند که شایسته تکریم، خدمت و ادب و احترام هستند.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش حق مردم است و مشتاقانه در این مسیر حرکت می‌کنیم، تصریح کرد: امروز استان آذربایجان‌شرقی باید کاملاً ناامن باشد برای قانون‌شکنان و مخلان نظم و امنیت و گردن‌شکنان و امن باشد برای مردم عزیز و مردمی که در مسیر انقلاب قرار گرفتند و امروزه به عنوان ولی نعمت ما قرار گرفتند، باشد.

سردار رادان با بیان اینکه پلیس برای آرامش مردم در صحنه است، تاکید کرد: برای مردم و بخاطر آنان با تمام کسانی که در برابر مردم قرار می‌گیرند مقابله می‌کنیم.

فرمانده انتظامی کشور با تاکید بر لزوم حمایت فرمانده جدید انتظامی استان که این حس در وجود مردم و مسئولان استان فراوان است، تصریح کرد: همه باید دست به دست هم دهند تا مأموریت انتظامی در استان ارتقا پیدا کرده و به پیش برود.

سردار رادان با اشاره به لزوم عزم جدی و راسخ برای تحقق مطلوب‌های مدنظر مقام معظم رهبری مدظله العالی، عنوان کرد: علاوه بر حرکت پرشتاب برای هوشمندی پلیس با توجه به سه بعد تجهیزات، نیروی انسانی، ساختار و سازمان باید اقدامات جهادی، فناورانه، مقتدرانه و هوشمندانه را عملیاتی کنیم.

وی، عمل به تکلیف را وظیفه هر مسئول عنوان کرد و گفت: مسئولیت‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران یک ودیعه الهی است باید در کسب رضایت خدا و در امتداد آن در کسب رضایت مردم تلاش کرد.

سردار رادان خاطرنشان کرد: مردم خوب می‌بینند و خوب قضاوت می‌کنند و برابر آیه شریفه «الذین ان مکّانهم» بهترین افراد کسانی هستند که خودشان را نبینند و به خودش فکر نکنند و در گذشته و آینده تکیفشان در خدمت برای مردم و جلب رضایت خداوند باشد سعادتمند خواهند بود.

وی در ادامه مردم کشور و استان آذربایجان شرقی را شایسته بهترین تکریم ها و خدمات دانست و گفت: خادمان مردم در مجموعه فراجا هم قسم شده اند تا آسایش خود را فدای امنیت و آرامش آنها کنند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

سردار رادان با بیان این مردم قضاوت خوبی از عملکرد پلیس دارند، تاکید کرد: خادمان مردم در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی همواره در کنار مردم بوده و برای رفاه، امنیت و آرامش آنها تلاش کرده اند و رضایت قاطبه مردم قدرشناس انگیزه و انرژی ما را برای خدمت به آنها دوچندان می‌کند.

فرمانده کل انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود به تغییر فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و اظهار داشت: بیش از چهار سال اخیر سردار “عبدی” توفیق خدمتگزاری به مردم شریف و نجیب آذربایجان شرقی را پیدا کرده بود و توانست در این مدت اقدامات بسیار خوبی صورت دهد به گونه‌ای که همه مسئولان، مدیران، اعضای شورای تامین و مردم از وی رضایت دارند.

وی گفت: سردار “عبدی” توانست با همراهی و حمایت‌های معنوی خانواده صبورش در ۴۲ سال خدمت در رده‌های مختلف فراجا با اخلاق، قاطعیت و مدیریت خوب ماموریت‌های محوله را به سرانجام برساند و ما در انتخاب فرمانده جدید به دقت و تامل زیاد فرو ببرد تا در بین گزینه‌های مختلف به سردار “محمدی” رسیدیم که فرزندی از همین خطه و سرزمین است.

فرمانده انتظامی کل کشور در پایان عنوان کرد: از فرمانده جدید انتظامی آذربایجان شرقی انتظار داریم برخورد قاطعانه با اشرار و قانون شکنان را به عنوان یک مطالبه مردمی جزو اولویت‌های اول خود قرار دهد و با همت و همدلی این استان برای افراد هنجارشکن و مجرمان ناامن و برای عموم مردم امن و در آرامش کامل باشد.

در پایان این مراسم با تقدیر از تلاش‌های سردار “حسین عبدی” فرمانده سابق، سردار “علی محمدی” به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان آذربایجان شرقی معرفی شد.

دکمه بازگشت به بالا