بهترین های کسب و کارسلامت و تندرستی

از چه سنی کرم دور چشم بزنیم؟

خانم ها می دانند یکی از معجزه آورترین لوازم آرایشی و بهداشتی که استفاده درست و اصولی آن می تواند پوستی تازه و بانشاط برای آن ها ایجاد کند،  است. اما نکته ای که در استفاده از این کرم جادویی وجود دارد این است که باید در تایم مناسب با روشی درست روی پوست زده شود. بدون شک اگر شما زمان استفاده از کرم دور چشم لاکچری کوین را ندانید، نمی توانید بعد از استفاده انتظار بهترین نتیجه را داشته باشید!

کرم دور چشم را کی بزنیم؟

شاید بتوان گفت بهترین و رایج ترین زمان استفاده از کرم دور چشم، شب قبل از خواب است. چون پوست در طول روز در مقابل آفتاب، مواد آرایشی و … دچار چالش هایی می شود که در آخر شب نیاز به بازسازی آن ها دارد. از همین رو پوست دور چشم اگر قبل از خواب مواد مغذی دریافت کند، روند بهبود سریع تر انجام می شود. لازم است بدانید استفاده از کرم قبل از خواب و بازسازی دور چشم در شب، تا حد زیادی پوست اطراف چشم ما را بهبود می بخشد و قطعا کافی نیست!

به طور کلی پوست دور چشم هر فردی باید در روز دو بار توسط کرم مخصوص دور چشم ماساژ داده شود. بعضی از افراد تمایل دارند در روز 4 مرتبه هر 12 ساعت آن را تمدید کنند. اما عادت روتین روزانه ای که اغلب پزشکان نیز به آن توصیه می کنند، قبل از خارج شدن افراد از منزل است. یعنی شما باید در آرایش روزانه خود، یک زمان استفاده از کرم دور چشم را در نظر بگیرید.

بهترین مرحله آرایش برای استفاده از کرم دور چشم کدام است؟

بهترین زمان استفاده از کرم دور چشم قبل از شروع آرایش است. شما باید ابتدا صورت خود را به طور کامل شستشو دهید. سپس، از تونر برای از بین بردن آلودگی های پوستی و از ماسک پوست برای باز شدن منافذ پوست خود استفاده کنید. حال می توانید کرم دور چشم، و به ترتیب دیگر لوازم آرایشی را استفاده نمایید.

استفاده از کرم دور چشم، در چه سنی مناسب است؟

پزشکان بهترین رده سنی برای مصرف کرم دور چشم را دهه سوم زندگی هر فرد می دانند. اما ممکن است پوست برخی افراد زودتر مشکلات را نشان دهد و به کرم نیاز داشته باشد. در هر سن و سالی که باشید استفاده از کرم دور چشم به سلامت پوست شما کمک می کند و جلوی بروز عارضه های پوستی را می گیرد.

فرقی نمی کند چه سنی دارید. از همین الان شروع کنید و زمان استفاده از کرم دور چشم را به تعویق نیاندازید!

روش صحیح استفاده از کرم دور چشم

در کنار اهمیت زمان استفاده از کرم لاکچری کوین ، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که در اثربخشی پوست اطراف چشم بسیار مهم هستند. یکی از اصلی ترین عوامل موثر، روش استفاده از کرم دور چشم است. قبل از هرچیز بهتر است با آگاهی کامل و دریافت مشاوره، سال 2023 را خریداری کنید تا دیگر دغدغه ای بابت خوب بودن آن نداشته باشید و سپس کرم مورد نظر را دور چشم بزنید.

نحوه اصلی استفاده از کرم دور چشم به این صورت است که شما باید به اندازه یک نخود از کرم خود بردارید و روی پوست اطراف چشم خود قرار دهید. دقت کنید مقدار کرمی که قرار است پوست شما دریافت کند، باید با زدن ضربه های آرام جذب پوست شود. به هیچ وجه نباید کرم را دور چشم بمالید یا فشار دهید، چون دچار خون مردگی و تیرگی زیر چشم می شود!

رعایت نکات مهم در زمان استفاده از کرم دور چشم

  • بهتر است در زمان استفاده از کرم دور چشم از انگشت حلقه که نسبت به باقی انگشت ها ضعیف تر است استفاده کنید تا لمس آرام و ملایمی داشته باشید.
  • در هنگام استفاده از کرم، سعی کنید از قسمت گوشه چشم شروع کرده و به سمت قسمت بیرونی چشم دستتان را حرکت دهید.
  • کرم دور چشم را خیلی نزدیک چشم و مژه های خود نبرید و مقداری فاصله را رعایت کنید.
  • بعد از مصرف کرم مورد نظر، به پوست خود دو دقیقه زمان دهید تا تمام مواد مغذی را جذب کند؛ بعد از دیگر محصولات آرایشی استفاده کنید.

سوالات متداول

آیا استفاده از کرم دور چشم در بارداری ممنوع است؟

همانطور که می دانید مواد آرایشی و بهداشتی به محض استفاده روی پوست، جذب بدن می شوند و به جریان خون و شیر مادر راه پیدا می کنند. با توجه به اینکه کرم دور چشم دارای مواد روشن کننده پارابن، رتینول و … می باشد، استفاده از آن در دوران بارداری ممنوع است. کرم دور چشم را از چه سنی باید استفاده کرد؟ هنگامی که سن افراد به خصوص بانوان به ۲۵ سال می رسد، پوست دیگر نمی تواند کلاژن سازی کند و کلاژن سازی پوست متوقف می شود. استفاده از کرم دور چشم در این سن به همه توصیه می شود. چشم یکی از قسمت های بسیار مهم در صورت هر فرد است که به مراقبت زیادی نیاز دارد. چشمان شما در جذب کردن افراد بسیار نقش دارند. هنگامی خودش را نشان می دهد که هیچگونه گودی ای در زیر چشم شما وجود نداشته باشد.

چه زمانی از کرم دور چشم استفاده کنیم؟

این سؤال برای اکثر افراد پیش می آید که کرم دور چشم را از چه سنی باید استفاده کرد. کرم دور چشم را باید از سنین ۲۵ سال به بالا استفاده کنید، هنگامی که احساس می کنید اولین چین و چروک ها در زیر یا بالا و یا گوشه تیغه بینی ایجاد شده است.

محصولات مراقبتی کرم دور چشم به خودی خود باعث کلاژن سازی پوست در قسمت زیرین پوست می شوند. می توانید به صورت روتین و مرتب از کرم دور چشم استفاده کنید تا زیبایی پوست شما و زیبایی چشمان شما چندین برابر شود. کرم دور چشم مدل های مختلفی دارد و بهتر است برای انتخاب یک کرم دور چشم مناسب از پزشک متخصص پوست در این زمینه کمک بخواهید.

متخصصان معتقد هستند که پوست اطراف چشم همه افراد بسیار شکننده و نازک و حساس است؛ به همین دلیل اولین خطوط پیری در اطراف چشم ظاهر می شود.

حفاظت از زیبایی چشم و حفاظت از پوست اطراف چشم نقش بسیار مهمی در زیباسازی چشم دارد؛ بنابراین پزشکان پیشنهاد می کنند هنگامی که اولین نشانه های چین و چروک بر روی پوست تان ظاهر شد به دکتر مراجعه کنید و از استفاده کنید.

قبل از آن که بگوییم کرم پودر لاکچری کوین اصل را از چه سنی باید استفاده کرد باید بدانیم که پوست اطراف چشم نسبت به قسمت های دیگر بدن نازک تر است. به دلیل اینکه کلاژن سازی در این قسمت بعد از ۲۵ سالگی متوقف می شود دچار تیرگی و گودی چشم می شویم. به همین دلیل استفاده از کرم دور چشم از این سن به بعد بسیار مؤثر است.

کرم دور چشم تأثیرات بسیار زیادی دارد. به افزایش قدرت چربی دور تا دور چشم کمک فراوانی می کند. پوست اطراف چشم غدد چربی ندارد؛ به همین منظور پزشکان توصیه می کنند که برای به دست آوردن غدد چربی بهتر است از محصولات دور چشم استفاده کنید تا زیبایی و سلامت حاصل شود.

یک فرد در هر دقیقه به طور متوسط، حدود ۲۰ تا ۲۵ بار پلک می زند. با گذشت زمان، حرکات غیر ارادی چشم تکراری می شود. برای از بین بردن چین و چروک ناشی از پلک زدن از این محصولات استفاده می شود. هنگامی که پروتئین سازی پوست و کلاژن سازی پوست از بین می رود، گودی چشم افزایش پیدا می کند. تأثیرات کرم دور چشم در این مواقع بسیار زیاد است و در کمترین زمان زیبایی چشم را چندین برابر می کند.

کرم های دور چشم انواع و اقسام مختلفی دارند و مناسب با پوست های مختلف ساخته شده اند. کرم دور چشم را از چه سنی باید استفاده کرد؟ هنگامی که اولین چین و چروک ها در قسمت های اطراف چشم نمایش داده می شود، بهتر است از کرم ها استفاده کنید. اگر می خواهید خطوط زیر چشمتان به حداقل برسد از کرم دور چشم استفاده کنید. اگر شما از داشتن حلقه های سیاه رنج می برید بهتر است از یک کرم چشم خوب و عالی استفاده کنید. این کرم ها تیرگی و پف زیر چشم را کم می کنند و پوست های ظریف دور چشم را جوان می کنند.

نحوه و زمان استفاده از کرم دور چشم چگونه است؟

حال باید گفت که کرم دور چشم را از چه سنی باید استفاده کرد؟ کرم دور چشم را می توانید در زمان های مختلف استفاده کنید. اکثر پزشکان پیشنهاد می کنند که کرم دور چشم را شب ها قبل از خواب، هنگامی که پوست به خواب می رود استفاده کنید. کرم دور چشم را اگر می خواهید صبح ها استفاده کنید بهتر است از کرم های دور چشم سبک استفاده کنید؛ زیرا به آرایش شما احساس راحتی بیشتری می دهد.

پوست اطراف چشم با بالا رفتن سن نازک تر می شود و به همین دلیل، خاصیت ارتجاعی و استحکام خود را از دست می دهد. استفاده از کرم های دور چشم برای افراد در زیبا سازی اطراف چشم نقش بسیار مهمی دارد و به سفت شدن پوست افراد کمک فراوانی می کند.

این کرم ها به رنگ و لعاب زیادی می دهد. پف زیر چشم و حلقه های تیره ای که در اطراف چشم به وجود می آید را کم می کند و چین و چروک های موجود در زیر پوست را به حداقل می رساند.

پزشکان پوست به این اعتقاد دارند که هیچ موقع برای شروع کردن محصولات دور چشم دیر نیست. هر موقع که احساس خشکی در ناحیه اطراف چشم تان کردید، بهتر است از کرم های دور چشم استفاده کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا