ورزش و نشاط

اراکی‌ها با یک غایب مقابل تیم شجاعی/ سرپرست آلومینیوم: بازی با هوادار حساسیت بالایی دارد

اراکی‌ها با یک غایب مقابل تیم شجاعی  سرپرست آلومینیوم: بازی با هوادار حساسیت بالایی دارد

سرپرست تیم آلومینیوم اراک گفت: بازی با هوادار حساسیت بالایی دارد و ان‌شاءالله بتوانیم در این بازی مهم برنده شویم.

روح‌الله اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص آخرین شرایط تیم آلومینیوم اراک برای میزبانی از هوادار در چارچوب دیدار معوقه از هفته هجدهم لیگ برتر اظهار کرد: از پنجم فروردین دور جدید تمرینات را آغاز کردیم. بازی تدارکاتی هم با برگزار کردیم. مهران موسوی از بازی با هوادار محروم است ولی خدا را شکر هیچ کدام از بازیکنان مصدوم نیستند. البته مرتضی تبریزی و اسماعیل شریفات به دلیل پارگی رباط صلیبی تا پایان فصل مصدوم هستند.

سرپرست تیم آلومینیوم خاطرنشان کرد: بازی با هوادار خیلی حساسیت بالایی دارد. ان‌شاءالله که بتوانیم در این بازی مهم همانند دور رفت برنده شویم و خود را در نیمه بالای جدول حفظ کنیم. برنامه‌ریزی که مدیریت باشگاه داشت قرار گرفتن در نیمه بالای جدول بود، البته تیم‌هایی که سرمایه‌گذاری بیشتری کرده‌اند، شانس بسیار بیشتری را دارند تا بتوانند در میان ۶ تیم بالای جدول باقی بمانند. سعی و تلاش خود را می‌کنیم که بتوانیم یکی از ۶ تیم بالای جدول باشیم. توکل بر خدا و باید دید چه نتایجی را می‌توانیم رقم بزنیم.  

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا