جنس پرچم ساحلی طهران پرچم از چیست؟

انواع جنس پرچم ها

متریال پارچه ای که برای تولید پرچم ها استفاده می شود بسیار مهم است که چه نوع جنسی و کیفیتی داشته باشد از آنجا که این محصول به عنوان نمادی برای نشان دادن لوگو و هویت یک شرکت و یا کشور محسوب می شود از بین رفتن انسجام بافتی و یا از کدری و نداشتن ثبات رنگی بدون شک تاثیر منفی بر روی بیننده و مخاطب قرار خواهد گذاشت. از این رو انتخاب پارچه مناسب و مرغوب بسیار مهم تاثیر بسزایی در زیبایی ظاهری و مدت عمر پرچم دارند پارچه هایی که برای تهیه این کالا مورد استفاده قرار میگیرند اکثرا از جنس مخمل , ساتن و یا جیر می باشند که هرکدام کاربردها و ویژگی های متفاوتی داشته و در مواردی خاص استفاده می شود در ادامه به انواع جنس پرچم ها و متریال استفاده شده درآنها خصوصا پرچم ساحلی می پردازیم .

  • پارچه های مورد استفاده در پرچم
  • قیمت پرچم
  • ابعاد و کاربرد پرچم
  • چاپ پرچم

پارچه های مورد استفاده در پرچم

·         پارچه ساتن درجه یک

پارچه ساتن سطوحی صاف و کمی شفاف با پشتی مات دارد این نوع از پر مصرفترین پارچه ها در تهیه پرچم می باشد از انواع جنس پرچم ها ساتن درجه یک بوده که در تهیه انواع پرچم های رومیزی مانند ال و تی از ساتن براق تهیه می شوند همچنین در تولید پرچم تشریفات نیز از ساتن مات آمریکایی یا ساتن براق ژاپنی کاربرد دارد , گونه دیگر از پرچم ها پرچم اهتزاز است در تولید این نوع کمتر از ساتن براق یا مات استفاده شده و برای حرکت بیشتر آن در آسمان معمولا از پارچه چینی و یا سبک تر استفاده می شود.

·         پارچه جیر

پارچه جیر نسبتا ضخیم می باشد این پارچه نوعی چرم کرکی بوده و در دو نوع طبیعی و مصنوعی تهیه شده و کاربردهای مختلفی دارد این پارچه از انواع جنس پرچم ها می باشد از ویژگی های آن می توان به کیفیت و ظاهر ساده و زیبا و معایب آن نیز آسیب پذیری جذب راحت آب اشاره نمود از این رو در تهیه پرچم های اهتزاز کاربرد نداشته و اکثرا و در تولید و چاپ پرچم مذهبی در مراسم عزاداری و تکیه ها د رنگ بندی سبز و مشکی استفاده می شوند .

·         پارچه مخمل

این نوع از پارچه های استفاده شده در تولید پرچم می باشد پارچه مخمل بافتی پرزدار , کرکی و فشرده داشته و نسبتا ضخیم است این پارچه علاوه بر کیفیت به دلیل ظاهری زیبا در تولید پرچم های تشریفات و پرچم های مذهبی استفاده شده در عزاداری ها و تکیه ها در رنگ های قرمز , مشکی و سبز کاربرد دارد .

قیمت پرچم

همان گونه که اشاره کردیم متریال به کاررفته در تولید پرچم ها با یکدیگر متفاوت است از عوامل موثر در تعیین قیمت پرچم پارچه انتخابی در انواع جنس پرچم ها, کیفیت و ابعاد پرچم هستند قیمت پارچه ساتن آمریکایی و ساتن ژاپنی  نسبت به ساتن چینی  بالاتر می باشد.

ابعاد و کاربرد پرچم ها

·         پرچم رومیزی

پرچم های رومیزی  در ابعاد 20 در 30 سانت مورد استفاده در مراسمات رسمی , با چاپ لوگوی شرکت در اتاق مدیران

·         پرچم تشریفات

پرچم های تشریفاتی در ابعاد 150*90 و یا 170*100 سانتی متر مورد استفاده در مسابقات ورزشی , غرفه های نمایشگاهی , کنفرانس های بین المللی , نمایشگاه ها و…

·         پرچم مذهبی

پرچم های مذهبی در ابعاد مختلف و در انواع لایه باز , پرچم اهتزاز , پرچم های مذهبی بزرگ , پرچم های دستی بزرگ مورد استفاده در ایام مذهبی مانند دهه محرم

·         پرچم ساحلی

پرچم های ساحلی در ابعاد 3 متری مورد استفاده در نمایشگاه ها، کنفرانس ها، رستوران ها، پیست های مسابقه و….

چاپ پرچم

طهران پرچم سالیان طولانی است که این افتخار را دارد تا چاپ پرچم در انواع پارچه های  ساتن  درجه یک , ساتن سبک پارچه جیر و یا مخمل با کیفیت بسیار فعالیت دارد کیفیت و ماندگاری آرم و لوگوی چاپ شده بر روی پرچم در دید مشتریان نقش بسزایی دارد. از این رو در طهران پرچم سعی داریم با توجه به متریال انتخابی توسط دستگاه های به روز و پیشرفته در صنعت چاپ ,چاپی با کیفیت بالا را به مشتریان عزیز ارائه دهیم .

پرچم ساحلی چیست؟

پرچم ساحلی در دو مدل استاندارد قطرهای، بادبانی تولید میگردد که در موارد خاص برای رسمیت بیشتر بخشیدن به فضا به شکل مستطیل ساده نیز قابل سفارش میباشد. این نوع پرچم بیشتر در همایشهایی که در فضای باز برگزار میگردد و یا در ورزشهای ساحلی کاربرد دارد.

جنس پارچه ی به کار رفته در این پرچم نازک و نخی و بیشتر از نوع پارچه ژرسه میباشد که در مقابل شستشو، آفتاب، باد و باران مقاوم بوده و میلهی نگهدارنده آن نیز قابلیت انعطاف و چرخش 360 درجهای دارد. استفاده از پرچم ساحلی یکی از مدرنترین راههای تبلیغاتی امروزی به شمار میآید که در حین سادگی خاص، چشمگیر و پرمخاطب میباشد. اهتزاز پرچم ساحلی تصویری به یاد ماندنی برای مخاطبین جهت تبلیغ محصول، لوگو یا پیام شما فراهم میآورد.

پرچم ساحلی قطره ای

پرچم ساحلی قطره‌ای به علت شکل ظاهری که شبیه قطره‌ی آب می‌باشد و همچنین نوع کاربرد آن که بیشتر در سواحل و فضای باز می‌باشد، به این اسم خوانده می‌شود. این پرچم از جدیدترین و جذاب‌ترین نوع پرچم‌ها بوده که به دلیل تنوع زیاد رنگ و طرح و همچنین قابلیت حمل راحت، موارد استفاده‌ی گسترده‌ای دارد که می‌توان به استفاده‌ی آن در مراکز خرید، سالن‌های تشریفات، مراکز خدماتی و تفریحی، مجموعه‌های ورزشی، سواحل و … اشاره کرد. ارتفاع این نوع پرچم به طور میانگین 3 متر می‌باشد که طرح چاپی آن با توجه به درخواست مشتری، به صورت لوگو در وسط و یا تمام چاپ، قابل تغییر می‌باشد.

پرچم ساحلی بادبانی

پرچم ساحلی بادبانی شبیه بادبان قایق بوده و به دلیل استفاده در سواحل به این عنوان نامگذاری شده است. از این پرچم برای انواع مسابقات ورزشی ساحلی از جمله والیبال ساحلی، موج سواری و موارد این چنینی استفاده می‌شود. میانگین ارتفاع پرچم ساحلی بادبانی مانند ساحلی قطره‌ای 3 متر می‌باشد و دارای میله‌‌ای با قابلیت انعطاف با ضخامت 5/1 میلی‌متری و با چرخش 360 درجه می‌باشد.

کاربرد پرچم ساحلی چیست؟

انواع پرچم ها برای اینکه جلوهی خوبی داشته باشند، باید در اندازه های پرچم بادبانی دقیقی تولید شوند. انواع پرچم ساحلی چاپ مهام، با کیفیت و اندازه های متنوعی ارائه می شود که افراد می توانند متناسب با سلیقه و کسب و کار خود بهترین نوع پرچم را انتخاب کنند. الان برخی یک دستگاه چاپ پرچم ارزان خریداری کرده و بدون ثبت رسمی سایت زده و مشغول کار هستند که همانطور که پیش تر گفتیم بدون کیفیت بودن کار آنها اثر سویی در کارهای ما هم می گذارد، زیرا که می تواند به زیبایی پرچم اضافه کند.مدل های بدون ریشه را می توان در پرچم رومیزی مخروطی و پرچم رومیزی لمینت و پرچم رومیزی اِل و تی اشاره کرد.

به طور قطع پرچم رومیزی بدون ریشه محصولی مدرن و زیبا خواهد بود. که پایه پرچ رومیزی هرکدام از این دو نوع پرچم رومیزی به صورت حرف لاتین می باشد.دلیل نام گذاری پرچم رومیزی ال و تی همین می باشد. به دلیل ظاهر پایه پرچم این نام پرچم رومیزی به این نام تغییر پیدا کرده است. پرچم رومیزی اِل و پرچم رومیزی تی از انواع مختلف پرچم رومیزی می باشد. دکل پرچم اصلی ترین تجهیز برای به اهتزاز درآوردن پرچم های مختلف از جمله پرچم های ملی کشورها، پرچم های مناسبتی و پرچم هایی که کاربرد تبلیغاتی دارند، است.

مقصود از ریسه پرچم چیست؟

پرچم های تبلیغاتی به عنوان رسانه ای گرافیکی که در زیرشاخه گرافیک محیطی میگنجند از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشند. در ادامه از جنس پارچه ریسه پرچم خواهیم گفت. مقصود از ریسه پرچم چیست؟ پرچم های ساحلی یکی از مهم ترین المان ها برای تبلیغات کافه ها ، رستوران ها ، هتل ها و دیگر مشاغل می باشد که وزش باد و نسیم ایجاد جلوه ای خاص در این پرچم مینماید. این فضا به شما امکان می دهد که در طراحی پرچم خود نماد ها و المان های مهم را در آن به کار ببرید.

اگر تا به این جای کار با ما بوده باشید با انواع پرچم اعم از پرچم اهتزاز، مذهبی، تشریفات و… پرچم های تبلیغاتی ساحلی با توجه به کیفیت شرکت سازنده دوام بسیار بالایی دارند و اگر کیفیت پایه و میله خوبی داشته باشند تا چند سال می توان از آنها استفاده کرد. پرچمهای محرم که در رنگهای سیاه (رنگ غم و اندوه) و رنگ سبز (رنگ دین اسلام) تولید میشوند باید با پارچههای مقاومی دوخته شوند که در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت دوام و مقاومت کافی داشته باشند، جنس پارچههای محرم معمولاً ساتن، مخمل، جیر و ژرسه است که پارچههای باکیفیتی برای این نوع پرچم محسوب میشوند.

برای نمونه، در مورد پرچمهای دریایی بریتانیا بهطور مشخص، پرچمهای متفاوتی با رنگهای قرمز، آبی و سفید برای استفادههای شهروندی، دولتی و نظامی وجود دارد. خبرنامه دانشجویان ایران: نکات بسیاری در هنگام خرید پرچم ایران باید مورد توجّه قرار بگیرند و نباید در انجام این فرآیند بی اهمیت باشیم . جنس پارچه، مرغوبیت آن، کیفیت در رنگبندی، بهترین نوع چاپ از مواردی است که هنگام خرید باید به آنها دقت کرد.

پرچم رومیزی در ابعاد و اندازه های مختلفی تهیه شده که هر یک از آن ها مبنایی برای انتخاب خریداران است. منظور از پرچم های تبلیغاتی آن دسته از رسانه های بصری هستند که زیرشاخه ای از گرافیک محیطی بوده و تبلیغ، معرفی، تزئین و اطلاع رسانی از جمله کاربردهای آنها می باشند. پرچم بادبانی ۲/۵ متری، پرچم بادبانی ۳ متری و پرچم بادبانی ۵ متری .چاپ پرچم بادبانی و در کل چاپ پرچم ساحلی از دسته چاپ دیجیتال یا چاپ سابلیمیشن می باشد. گیاهانی که گلهای ناقص دارند را می توان به دو دسته دو پایه و تک پایه تقسیم کرد. گیاهان تک پایه دارای گلهای ناقص هستند و هر دو جنس نر و ماده روی یک گیاه وجود دارند.

راستش را بخواهید با خرید ریسه پرچم مرغوب، با یک تیر دو نشان خواهید زد، هم نیازتان را برطرف خواهید کرد و هم خواهید توانست به کررات از ریسه خریداری شده استفاده کنید. چنانچه مراسمی دارید تشریفاتی یا جشنی دارید مهم، بهتر است ریسه پرچم را با کیفیتی مطلوب و مرغوبیتی ایده آل خریداری کنید. چاپ پرچم با کیفیت بالا و به صورت دیجیتالی چاپ می شود.

تولید پرچم های مذهبی و سایر پرچم های مورد نیاز به صورت پرچم دستی، اهتزاز، تشریفات، رومیزی در شرکت پرشین نوین پرچم. تولید پرچم های مذهبی و سایر پرچم های مورد نیاز به صورت پرچم دستی، اهتزاز، رومیزی در شرکت پرشین نوین پرچم. در بعضی موارد نیز شرکت ها و کارخانجات و مؤسسات خود دارای نشانهای نوشتاری و از پیش تعیین شده میباشند که در این صورت نیاز به طراحی مجدد به چشم نمی خورد.

راهنمای خرید پرچم

اما نکته قابل اهمیت در قیمت پرچم تشریفات تنوع در جنس و اندازهی آنها است. پرسنل مجرب شابلون نیز مدت هاست در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم فعالیت داشته و با استفاده از روش های نوین و بهترین کیفیت در زمینه چاپ روی پرچم محصولی به شما ارائه خواهند داد که قابل رقابت بوده و از هر نظر کامل است.تجارب گذشته و همچنین استفاده از جنس مرغوب باعث تولید محصولی بی نظیرگشته است. از این پرچم برای انواع مسابقات ورزشی ساحلی از جمله والیبال ساحلی، موج سواری و موارد این چنینی استفاده میشود.

این رازآمیز بودن باعث میشود این مالکان از لطمه وارد شدن به اعتبارشان بابت ارتباط داشتن با روسیه چندان هراسی نداشته باشند. پرچم رومیزی بر روی پارچه های مختلفی تولید می گردد.پارچه ساتن مات یکی از پر طرفدار ترین نوع پارچه ها در تولید پرچم رومیزی می باشد.این نوع ساتن به دلیل بافت قوی تر و ایستایی بهتر دارای عمومیت و محبوبیت بیشتری می باشد. پارچه ساتن براق یکی دیگر از پارچه برای تولید پرچم رومیزی می باشد.این نوع پارچه که به دلیل بافت نازک تر و ایستایی کمتر دارای محبوبیت کمتری می باشد.اما لازم به ذکر می باشد پارچه ساتن براق به دلیل نور خور بودن بیشتر می تواند یکی از پرچم هایی باشد.

دکمه بازگشت به بالا