بهترین های کسب و کارعمومی

موارد مورد استفاده شیر سیم (CIM) ایتالیا

شیر فلکه سیم ایتالیا

فروش کلیه شیرآلات برنجی و برنزی سیم ایتالیا اصل با مناسبترین قیمت در سایزهای 1/2 الی 6 اینچ. کلیه شیرهای برنجی سیم ساخته شده بابهترین فرمولاسیون مواد برنجی و دارای فشار کاری 16 و 20 بار در شیر فلکه ها و 40 بار در شیرهای بال یا به عبارتی شیرهای گازی سیم.کلیه شیرهای برنجی و برنزی محصول کارخانجات CIMBERIO  ایتالیا میباشد که چندین دهه از فعالیت این شرکت می گذرد.

شرکت سیم ایتالیا دارای شناسنامه های معتبر و استانداردهای بالایی در سطح کیفی و تولید میباشد از این رو اکثر کشورهای اسیایی و اروپایی از محصولات سیم در پروژه های خود به وفور استفاده می نمایند. شیر فلکه سیم ایتالیا یکی از ابزار آلات صنعتی مورد استفاده در زمینه های صنعت، ساختمان، کارخانه ها و کشاورزی می باشد. با توجه به کاربرد های گوناگون این محصول در صنعت لازم است تا آشنایی اجمالی با آن صورت بگیرد تا در صورت نیاز به انتخاب و خرید، با تجربه و شناخت بیشتری تصمیم بگیرید. در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا به این آشنایی اجمالی با شیرگازی سیم ایتالیا و شیر فلکه سیم ایتالیا دست یابید.

تاریخچه شرکت شیر فلکه سیم ایتالیا

شرکت تولید کننده ی شیر فلکه سیم ایتالیا تحت عنوان جیاکومو چیمبریو GIACOMO CIMBERIO در سال  1957 آغاز به کار نمود. این شرکت با شروع فعالیت های خود در زمینه ی تولید شیرآلات صنعتی و ساختمانی توانست تا به موفقیت های زیادی دست یابد. شرکت تولید کننده ی ، تا کنون توانسته پاسخگوی بازارهای بین المللی باشد و به عنوان تولید کننده ی محصولاتی با کیفیت بالا همواره جایگاه خود را در میان سایر محصولات مشابه حفظ نماید. جالب است بدانید نام CIM در واقع معادل با کیفیت ممتاز و قیمت مناسب می باشد.

استانداردهای موجود در شیر فلکه سیم ایتالیا

شیر فلکه سیم ایتالیا یکی از برترین و معروف ترین  برند های اروپایی شیر آلات برنجی  بوده و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع شیر آلات صنعتی در مقیاس جهانی با قیمت های مصوب شده  می باشد. شیر فلکه سیم ایتالیا بر اساس استاندارد های ISO9000 EN  و  BS5155/B-PN20  تولید شده و با توجه به برخورداری از کیفیت و مرغوبت بالا همواره مورد توجه خریداران و مهندسان عرصه ی صنعت بوده است.

نگاهی به انواع مختلف شیر فلکه سیم ایتالیا

شیر فلکه سیم ایتالیا دارای انواع مختلفی می باشد. در ادامه برای آشنایی اجمالی با انواع این محصول و ویژگی های مختلف آن جدولی طراحی شده است که در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

نوع محصول کاربرد محصول سایز محصول متریال

شیر فلکه کشویی برنجی

ü     سیستم های گرمایشی

ü     سیستم های بهداشتی و پنوماتیک

ü     انتقال بخار اشباع

ü     سرویس های لوله کشی منازل

ü     شبکه های آب رسانی

ü     شبکه های توزیع گازوییل، بنزین  و سایر هیدرو کربن ها و مایعات غیر خورنده ( اسید ها )

از 1/4 اینچ تا 6 اینچ  برای PN20

و

و 1/2 تا 4 اینچ PN16

برنج پرسی گرم

شیر فلکه سوزنی برنزی سیم ایتالیا PN16

ü     سیستم های گرمایشی

ü     سیستم های بهداشتی و پنوماتیک

ü     انتقال بخار اشباع

ü     سرویس های لوله کشی منازل

ü     شبکه های آب رسانی

ü     شبکه های توزیع گازوییل، بنزین  و سایر هیدرو کربن ها و مایعات غیر خورنده ( اسید ها )

از 1/2 اینچ تا 4 اینچ

برنز پرسی گرم

 

 

 

شیر فلکه سوزنی برنجی سیم PN10

 

ü     سیستم های گرمایشی

ü     سیستم های بهداشتی و پنوماتیک

ü     انتقال بخار اشباع

ü     سرویس های لوله کشی منازل

ü     شبکه های آب رسانی

ü     شبکه های توزیع گازوییل، بنزین  و سایر هیدرو کربن ها و مایعات غیر خورنده ( اسید ها )

از 1/2 اینچ تا 2 اینچ

برنج  پرسی گرم

توضیحات تکمیلی پیرامون کاربرد های شیر فلکه سیم ایتالیا

در جدول بالا کاربرد های مختلفی پیرامون استفاده از شیر فلکه سیم ایتالیا بیان شد. در این قسمت از مطلب بر آن شدیم تا به توضیحات بیشتری پیرامون هر یک از این کاربرد ها بپردازیم تا شناخت بیشتری از شیر فلکه سیم ایتالیا برای همگان ایجاد شود.

استفاده از شیر فلکه سیم ایتالیا در سیستم های گرمایشی

از شیر فلکه سیم ایتالیا در سیستم های گرمایشی مختلف از قبیل بخاری، آبگرمکن، رادیاتور، پکیج، شوفاژ های دیواری، فن کویل و موتور خانه ها استفاده می شود.

استفاده از شیر فلکه سیم ایتالیا در سیستم های بهداشتی و پنوماتیک

استفاده از شیر فلکه سیم ایتالیا در این زمینه، در واقع به صورت نوعی فناوری می باشد. این فناوری با به کارگیری گازهای فشرده نیروی مکانیکی ایجاد می کند. این فرایند در کارخانه ها با استفاده از هوای فشرده برای کنترل دستگاه های ابزار دقیق استفاده می شود .

استفاده از شیر فلکه سیم ایتالیا در لوله کشی منازل و آبرسانی

یکی از رایج ترین کاربرد های شیر فلکه سیم ایتالیا در لوله کشی منازل و ساختمان ها می باشد. استفاده از شیر فلکه سیم ایتالیا در شبکه های توضیع گازوییل و بنزین همچنین هیدر وکربن ها با توجه به تطابق شیر فلکه سیم ایتالیا با استاندارد های جهانی، می توان از این محصول در زمینه ی  مصارف صنعتی وپتروشیمی  استفاده کرد.

شیرآلات برنجی سیم ایتالیا  (CIM)

شرکت جیاکومو چیمبریو ( CIM ) در سال 1957 تاسیس گردید. این شرکت با آغاز کار خود در زمینه تولید شیرآلات صنعتی و ساختمانی، با موفقیت های شگفت پاسخگوی بازارهای بین المللی یوده است، و به عنوان تولید کننده محصولات با کیفیت بالا شناخته شده است. در حقیقت نام CIM معادل و هم معنای کیفیت ممتاز و قیمت مناسب است.

شیر فلکه سوزنی سیم ایتالیا

شیر فلکه سوزنی سنگین سیم ایتالیا که از جنس برنز می باشد و با عنوان ( Bronze Globe Valve ) مدل CIM 75/200 با فشار کاری PN16 تولید می شود . شیر فلکه سوزنی سبک سیم ایتالیا با عنوان ( Globe Valve ) مدل CIM 75/150 با فشار کاری PN10 تولید می شود و در زمینه های مختلف صنعتی و کشاورزی که نیاز به تنظیم دقیق دارد و نیز در موارد: سیستم های گرمایشی، سیستم های بهداشتی و پنوماتیکی، انتقال بخار، سرویس های آبیاری، سرویس های لوله کشی منازل و شبکه های آب رسانی، شبکه های توزیع گازوئیل، بنزین و دیگر هیدروکربن ها و مایعات غیر خورنده مورد استفاده قرار می گیرند.

شیر صافی توری دار سیم ایتالیا

صافی های برنجی سیم ایتالیا ( No Lead Brass Oblique Strainer ) با فشار کاری PN20 تولید می شود و در موارد: سیستم های صافی (فیلترینگ)، سیستم های گرمایشی، سیستم های بهداشتی و پنوماتیکی، انتقال بخار اشباع، سیستم های آبیاری، سیستم های انتقال خطوط نفت و گاز، خطوط توزیع بنزین و مایعات غیر خورنده کاربرد دارند.

شیر یکطرفه سیم ایتالیا

این شیرها در دو نوع شیر یکطرفه دریچه ای سیم با فشار کاری PN16 و یکطرفه فنری سیم با فشار کاری PN20 تولید می شوند.

شیر گازی سیم ایتالیا

شیرهای گازی سیم ایتالیا در چندین نوع از جمله CIM 10 – CIM 12 – CIM 14 تولید و عرضه می شوند و در مواردی از قبیل سیستم های بهداشتی و پنوماتیکی، انتقال بخار اشباع، سیستم های آبیاری، سیستم های کشاورزی، سیستم های خطوط انتقال نفت، شبکه های توزیع بنزین، سیستم های گرمایشی کاربرد دارند.

شیر آتش نشانی سیم ایتالیا

شیرهای آتش نشانی سیم ایتالیا  (CIM 100) با عنوان Fire Valve با فشار کاری PN16 منطبق با استانداردهای EN 12266-1:2003 و  ISO 9001:2008 تولید می شوند و جهت خاموش نمودن آتش و اطفاء حریق مورد استفاده قرار می گیرند.

دکمه بازگشت به بالا