بهترین های کسب و کارجامعه

تور مشهد با قطار فدک از تهران

قطار فدک را با قطارهای دیگر مقایسه کنید

قطار فدک بهترین قطار ایران است؟

در حال حاضر در ایران فقط قطار فدک و لایف 5 ستاره است که جزو بهترین قطارها هستند و هر کدام تفاوت هایی دارند و هر دو قطار در مسیر مشهد حرکت می کنند.

مقایسه قطار فدک با قطار زندگی

هر دو قطار دارای کوپه 4 نفره هستند و هر دو از خدمات رسانی بالایی برخوردار هستند. در قطار فدک رستورانی وجود ندارد مسافران نمی توانند غذا بخواهند اما در قطار رستوران وجود دارد و مسافران می توانند غذا سفارش دهند. در تور مشهد با قطار فدک اگر 4 بزرگسال و یک کودک 4 ساله باشید برای کودک هزینه ای دریافت نمی شود اما در قطار زندگی همه افراد باید هزینه کنند و کودک نصف در نظر گرفته می شود.

مقایسه قطار فدک با قطار پردیس و اتوبوس

قطارهای اتوبوس در مشهد کاملا شبیه مترو هستند. استیشن واگن پر از صندلی های روبروی هم است و خبری از کوپه نیست. البته قطارهای اتوبوسی لوکسی مثل قطار پردیس هم داریم که خیلی ها به آن علاقه دارند. شاید این به خاطر قطار پرسرعت پردیس باشد که شما را در 8 ساعت به مشهد می رساند یا قطار اتوبوسی صبا که 10 ساعت دیگر به مشهد می رود و قیمت مناسبی دارد. به هر حال کسانی که با قطار فدک و زندگی به مشهد رفته اند و این سبک سفر را می پسندند قطعا از قطار اتوبوسی حتی اگر برای پردیس قطار لوکس باشد راضی نخواهند شد!

معرفی قطار فدک

محفظه ها 4 تخته هستند.

حرکت با سرعت 200 کیلومتر در ساعت

کوپه میزبان مجهز به تجهیزات پذیرایی گرم و سرد

امکان تنظیم دمای داخل کابین مسافر

داخل محفظه ها مجهز به سیستم صوتی و تصویری و امکان انتخاب موسیقی و فیلم می باشد

دکمه تماس با مهماندار از داخل کابین

در ابتدا و انتهای هر ماشین یک توالت فرنگی و ایرانی وجود دارد.

نور داخل کابین را تنظیم کنید

مجهز به سیستم جی پی اس

میز ناهارخوری برای هر مسافر

عایق داخل محفظه ها به گونه ای طراحی شده است که هیچ صدایی از بیرون محفظه ها نمی آید.

طراحی مدرن و مجلل قطار فدک

تاریخچه قطار فدک

قطار فدک در سال 1373 با واگن های باری شروع به کار کرد. حدود سه سال است که مسافر جدی است و به مشهد سفر می کند. قطار فدک ساخت کشور آلمان و متعلق به شرکت (ریل پرداز نوین) می باشد.

تورهای فصلی مشهد

تور بهاره مشهد 1401

تور تابستانی مشهد 1401

تور مشهد در پاییز 1401

تور زمستانی مشهد 1401

زمان حرکت و خرید بلیط قطار فدک

زمان حرکت قطار فدک به مشهد:

زنجان ساعت 15:55

قزوین ساعت 17:50.

کرج ساعت 19:00

تهران ساعت 19:00 و 20:00

پدرخوانده ساعت 5:35 بعد از ظهر

ساعت برگشت قطار فدک از مشهد:

ساعت 18:10 و 13:25 مشهد به تهران

ساعت 13:25 مشهد به قم

ساعت 15:05 مشهد به کرج – قزوین و زنجان

زمان حرکت قطار فدک از تهران به خوزستان (خرمشهر – اهواز) و برگشت:

تهران به خوزستان 14:05

خوزستان به تهران 18:55

ظرفیت قطار فدک

ظرفیت قطار فدک در هر سفر حدود 400 نفر است. دارای 9 تا 10 واگن و هر واگن دارای 10 محفظه با ظرفیت 4 محفظه می باشد.

قیمت بلیط قطار فدک

کلاس عصر (در حال حاضر حذف شده است)

کلاس اقتصادی 291650 تن

کلاس تجاری 318900 جلد

کلاس ویژه فدک 349 850 تومان

تعرفه ها ممکن است در تاریخ های مختلف با افزایش و کاهش تقاضا تغییر کنند.

نحوه خرید بلیط قطار فدک

دریافت تورهای فدک از طریق آژانس ها و یا سایت های قطار فدک ارزانتر است و در حال حاضر تهیه بلیت توسط خودتان ارزانتر است به همین دلیل برای سهولت در سفر برای شما بلیط تکی و خدمات ارائه شده در تورها را در اختیار شما قرار داده ایم. در حال حاضر دریافت تورهای فدک ارزانتر از خرید بلیط تکی است. برای خرید بلیط قطار فدک می توانید به سایت فدک مراجعه کنید و برای تور مشهد نیز بهتر است از طریق آژانس ها اقدام کنید.

کلاس های مختلف قطار فدک

سطح سرویس قطار عصر فدک

به درخواست مسافر به تعداد نامحدود نوشیدنی سرد و گرم سرو کنید

عصرانه به سبک سرو

سطح اقتصادی قطار فدک خدمات

سرو غذای سبک (مینی پرس)

به درخواست مسافر به صورت نامحدود نوشیدنی های سرد و گرم سرو کنید

سطح خدمات قطار فدک

برای خود یک حوله گرم تهیه کنید

یک نوشیدنی خوشامدگویی سرو کنید

صبحانه یا صبحانه بستگی به زمان حرکت قطار دارد

سرو غذای اصلی و سرو به تعداد نامحدود نوشیدنی سرد و گرم بنا به درخواست مسافر

سطح ویژه خدمات قطار فدک

از فرش قرمز برای خوشامدگویی به مسافران استفاده کنید

برای خود یک حوله گرم تهیه کنید

نوشیدنی را در بدو ورود سرو کنید

بسته به زمان حرکت قطار، عصر یا صبحانه را سرو کنید

سرو غذای اصلی و سرو به تعداد نامحدود نوشیدنی سرد و گرم بنا به درخواست مسافر

آخرین پیشنهادات و اخبار تور را در اینستاگرام ما دنبال کنید

راهنمای خرید در مشهد با قطار فدک

فرآیند خرید بلیط قطار هتل فدک دقیقا مشابه خرید بلیط قطار فدک از طریق سایت ندابال می باشد. در مرحله اول به آدرس اینترنتی سایت ندابل وارد شوید و اطلاعات زیر را وارد کنید:

منبع

مقصد

تاریخ خروج

تاریخ بازگشت: هنگام انتخاب تاریخ بازگشت، دقت کنید که فاصله بین تاریخ بازگشت سه روز باشد. به عنوان مثال، اگر تاریخ حرکت را به عنوان دهم انتخاب کرده اید، تاریخ بازگشت باید به عنوان تاریخ 13 انتخاب شود.

تعداد مسافر: حداقل تعداد مسافر برای خرید تورهای فدک 2 بزرگسال یا یک بزرگسال و یک کودک می باشد.

نوع مسافر: مسافر معمولی

تعداد مسافر کم: طبق قوانین راه آهن جمهوری اسلامی ایران، بلیت کودکان زیر دو سال رایگان و بلیط کودکان 2 تا 12 سال نیم بها می باشد.

محفظه بسته: برای بستن کابین نیازی به انتخاب گزینه بسته نیست. طبق پروتکل های بهداشتی، این وضعیت به صورت سیستماتیک مدیریت می شود (توجه داشته باشید که در این صورت مسافر مجبور نیست هزینه تخت خالی را بپردازد)

پس از مشخص کردن مبدا، مقصد و تاریخ رفت و برگشت، با انتخاب گزینه جستجوی قطار، لیست قطارهای مسیر رفت و مسیر برگشت موجود در تاریخ مورد نظر شما در قالب کلاس های متنوع، قیمت و ساعت حرکت هر قطار نمایش داده می شود. در این مرحله شما می توانید تور مورد نظر خود را انتخاب نموده و به مرحله بعد بروید. دقت بفرمایید که برای 3 روز و 2 شب اقامت در هتل مورد نظر خود، حتما میبایست در مسیر رفت و برگشت تورهای قطار با هتل فدک را انتخاب نمایید.

دقت داشته باشید که حداقل تعداد مسافران، 2 بزرگسال، یا یک بزرگسال و یک کودک باشد.

همچنین شما حتما می بایست تور مورد نظر خود را از بین تورهای قطار با هتل انتخاب نمایید (در مسیر رفت و برگشت). همچنین دقت بفرمایید که هتل انتخابی شما در مسیر رفت با هتل انتخابی در مسیر برگشت یکسان باشد.

در ایران سفر با قطار نه تنها ارزانتر و سودآورتر از سفر هوایی است.

در واقع سفر با ماشین یا هواپیما نسبت به مسافرت با قطار بسیار کم‌تر است، این دو دلیل است که هر مسافری به خصوص در فصل اوج سفر، مانند تعطیلات تابستانی که دانشجویان تعطیل هستند، سفر زمینی را انتخاب می‌کنند.

یا ایام نوروز و ولادت و شهادت ائمه به دلیل بالا رفتن قیمت بلیت (چارتری یا سیستمی) مسافران در سفرهای زمینی با قطار افزایش چشمگیری دارند. به خصوص در تور مشهد که عبادتگاه و شهر مهم ایران به شمار می رود.

تور مشهد با قطار فدک

در سال های اخیر تور مشهد با قطار فدک به یکی از تورهای مورد علاقه مسافران و زائران حرم امام رضا (ع) تبدیل شده است. عزیزم، اگر قصد سفر زمینی و قطاری به مشهد را دارید و هزینه زیادی برای نوع سفر خود پرداخت نمی کنید و یک تور مشهد مقرون به صرفه را تجربه می کنید، تور مشهد با قطار فدک بهترین گزینه برای شما خواهد بود. بیشتر آشنا خواهیم شد.

خوشبختانه قطارهای 5 ستاره فدک با ایجاد شبکه ای از امکانات متنوع و خدمات عالی در شهر مشهد سعی کرده اند تا سفری آرام و ایده آل را برای شما عاشقان امام رضا (ع) فراهم کنند. به همین منظور طرح تور مشهد به صورت قطار با هتل فدک راه اندازی شد که در این طرح امکان خرید بلیط رفت و برگشت قطارهای 5 ستاره فدک به مدت 3 روز و 2 شب در 3 هتل های 4 و 5. سفری بی نظیر به ستاره مشهد را تجربه کنید.

قطار 5 ستاره فدک

توجه: توجه داشته باشید که در حال حاضر قطارهای فدک به مقصد مشهد فقط از زنجان، قزوین، کرج، تهران و قم حرکت می‌کنند و تنها تور فدک به مقصد مشهد مقدس است و اقامتگاه به‌عنوان نماینده رسمی قطار درج شده است. فدک بهترین تورها و مناسب ترین قیمت ها را در این قطار برای علاقه مندان ارائه می دهد. شما میتوانید علاوه بر تورهای داخلی، تورهای خارجی از قبیل تور دبی لحظه آخری، تور آنتالیا، تور ارمنستان و … را نیز ار وبسایت ندابال تهیه نمایید.

دکمه بازگشت به بالا