ترکیبات ریمل تقویت مژه لاکچری کوین

معرفی ریمل حجم دهنده لاکچری کوین

زیبایی موها، ابروها تاثیر زیادی روی زیبایی چهره به صورت کلی دارد؛ به همین دلیل هم از قدیم در وصف موهای پر و بلند، موژه ها برگشته و ابروها کمانی شعرها سروده شده است. به جز تغذیه که تاثیر زیادی روی سلامت موها، مژه ها و ابروها دارد، بعضی محصولات نیز به عنوان محصولات مو، مژه و ابرو به صورت تخصصی طراحی شده اند.

خواص ریمل حجم دهنده لاکچری کوین

محلول ریمل حجم دهنده لاکچری کوین محصولی است که سبب تقویت می شود. خرید ریمل حجم دهنده لاکچری کوین با فرمولاسیون پیشرفته، مواد فعال موثر را می رساند, آرامش بخش و نرم کننده, محرک رشد است. اگر شما هم دنبال تقویت و رویش مژه کوتاه و کم پشت خود هستید، محلول تقویت مژه لاکچری کوین به شما کمک می کند تا مژه های آسیب دیده بازسازی شود. این محصول موجب افزایش استحکام و ضخامت و رشد مجدد تارهای شما خواهد شد.

روند فرایند بهبود با ریمل حجم دهنده لاکچری کوین

ریمل چند کاره لاکچری کوین و ابرو از 8 گیاه و دانه روغنی مفید به دست آمده است. در ترکیبات این محصول می‌توان گیاهان و دانه‌های مفیدی مانند فندق، کرچک و آرگان را مشاهده کرد. این محلول به شما کمک می‌کند تا ابروهایی سالم، پرپشت و ضخیم داشته باشید. همچنین مصرف آن در جلوگیری و رفع ریزش مژه‌ها و ابروها نیز مؤثر است. قیمت ریمل چند کاره لاکچری کوین در فروشگاه آقای بیز با 20 درصد تخفیف ارائه می شود.

سرم های رشد مژه و ریمل های حالت دهنده مژه در روتین زیبایی بسیاری از افراد به عنوان اصلی ترین لوازم مراقبتی درنظر گرفته شدهاند. در ادامه مطلب با بررسی ریمل تقویت مژه لاکچری کوین یکی از برترین محلول های تقویت مژه با ما همراه باشید. ریمل های رشد مژه چندان رایج نیستند، آنهایی که وجود دارند میتوانند گرانتر باشند.

ریمل برند لاکچری کوین حاوی سرم های حالت دهنده و ویتامین هایی است که باعث رشد و تقویت مژه می شود. یا حداقل یکی را انتخاب کنید که به فولیکول ها آسیب نرساند. ریملی که عاری از محرک های رایج و مواد مضر باشد، مژه ها را تشویق می کند تا به خودی خود بلندتر و قوی تر شوند؛ نه اینکه این روند را متوقف کنند. مژه ها به آبرسانی و مراقبت نیاز دارند؛ ریمل تقویت مژه لاکچری کوین یکی از لوازم آرایشی ضروری برای تقویت مژه‌ ها است. مژه‌ ها به آبرسانی و مراقبت نیاز دارند؛ بنابراین پیشنهاد نخست ما انتخاب ریملی است كه در مدت استفاده از آن مژه‌ ها را ویتامینه و سلامت آن را تضمین كند.

تعویض ریمل معمولی با ریمل تقویت کننده برابر با مژه های بی نقص

راه های مختلفی برای داشتن مژه های بلند تر به طور طبیعی بدون نیاز به استفاده از اکستنشن مژه یا مژه مصنوعی چشمگیر وجود دارد. چه مرطوب کردن آنها با روغن ها و یا سرم های مختلف باشد و چه به سادگی شانه زدن آنها، راه های آسان و موثرتری برای بلندتر و قوی تر کردن مژه شما وجود دارد.

به جای افزودن مرحله ای دیگر به روتین های مراقبت از پوست و آرایش خود، ریمل معمولی خود را جایگزین ریمل تقویت کننده کنید. این فرمول ها در حال حاضر به مژه ها یک حالت عنکبوتی موقت می دهند، اما با مواد مغذی مانند عصاره گیاهی، بیوتن و اسیدهای آمینه نیز غنی شدهاند که به مرور زمان باعث تقویت و تحریک رشد مژه ها می شوند؛ در نهایت به یک مژه طبیعی، سالم و واقعی برسید.

چرا مژه های شما رشد نمی کنند و می ریزند؟

طبق گفته متخصصان پوست، مژه های شما ممکن است که به چند دلیل کوتاه تر باشند. مژه های شما به دلیل محصولاتی مانند ریمل یا قطره چشمی دارویی شکننده می شوند، ممکن است که موها را خشک کرده یا باعث شکستن مژه های میانی شود. هنگام معرفی یک محصول جدید چشم در برنامه روزانه مراقب باشید.

دلایل دیگری که باعث ریزش یا کوتاه تر شدن مژه های می شود مالیدن مکرر چشم ها است. او هشدار می دهد که این کار می تواند مژه های شما بشکند و هم رشد آن را کم کند. همچنین از آنجایی که مژه ها در یک چرخه چهار تا هشت هفته ای رشد می کنند، اگر موهایتان را بیرون بکشید، دوباره رشد نمی کنند، که باعث می شود لبه های شما کوتاه و کم پشت به نظر برسند. علت بسیار شایع برای ریزش مژه ها مراقبت نادرست، درمان های زیبایی و … است. یکی دیگر از مقصران ریزش مژه، فر کننده مژه است. استفاده نادرست و مکرر باعث آسیب و شکستن مژه ها می شود. ضعیف شدن مژه نیز می تواند در اثر اکستنشن مژه ایجاد شود.

ترکیبات ریمل تقویت کننده لاکچری کوین

آب دیونیزه، موم کاندلیا، موم کارنابا (از مغز درخت نخل)، موم زنبور عسل و ترکیبات بیس آرایشی دیگر.

    نکته : این محصول بدون تست حیوانی یا همان کرولتی فری می باشد.

چگونه مژه های خود را بلند و قوی کنیم؟

وقتی نوبت به رشد مژه ها می رسد، رژیم های غذایی زیادی وجود دارد که ممکن است ارزش امتحان کردن را داشته باشد، قبل از اینکه به دنبال درمان های نسخه ای باشید. از ریمل تقویت کننده لاکچری کوین برای تحریک رشد مو روی خطوط مژه خود استفاده کنید. اما مانند هر محصول دیگر، قبل از افزودن چیزهای جدید به روتین زیبایی خود حتما با پزشک یا متخصص پوست مشورت کنید و تایید کنید که هیچ دلیل پزشکی عمده ای برای برای ریزش مژه شما وجود ندارد.

    با گذشت زمان و استفاده از این محصول مژه های نرم تر، قوی و بلندتری خواهید داشت.

رشد مجدد مژه چقدر زمان می برد ؟

همه افراد هنگام بلند شدن از خواب 1 یا 2 مژه را روی گونه های خود پیدا می کنند که برای برخی از افراد آزاردهنده است، اما اصلا نگران نباشید این امری کاملا طبیعی است و برای همه وجود دارد، از همین رو همانند موهای نقاط دیگر بدن که دارای ریزش است طی زمان مشخص شد.ه هم دوباره رشد پیدا خواهد کرد. حدودا بین 90 الی 150 تار مژه بر روی پلک بالا و 70 الی 80 تار دیگر بر روی پلک پایین وجود دارد. موهای بدن در طی زمانی تعیین شدهای رشد می کند و مدت زمان رشد مژه هم به همین میزان مشخص می شود.

ریمل تقویت مژه چه زمانی کاربرد دارد ؟

در صورتی که دارای مژه های کم پشتی هستید یا مژه های شما ریزش دارند ما به شما پیشنهاد می کنیم از محلول تقویت مژه استفاده کنید. البته ریزش یا کم پشت شدن مژه ها میتواند دلایل زیادی داشته باشد مانند کمبود مواد معدنی یا مشکلات هورمونی، در هر صورت ریمل تقویت کننده مژه و ابرو لاکچری کوین استفاده کنید تا از نتایج بی نظیر آنها بهره مند شوید.

ویژگی ها و فواید ریمل تقویت کننده مژه لاکچری کوین

  • آبرسانی و مراقبت مژه
  • ویتامینه مژه
  • لیفت دهنده
  • حالت دهنده

روش مصرف ریمل تقویت کننده مژه لاکچری کوین

ریمل لاکچری کوین را به عنوان پایه ریمل از ریشه تا نوک مژه بمالید. سپس بلافاصله ریمل را روی پرایمر مرطوب مژه بزنید. قبل از اینکه هر مژه را با ریمل بپوشانید، صبر نکنید تا خشک شود تا آنجایی که مژه ها را کامل صاف و بدون پستی و بلندی بپوشاند.

منبع:

aghayebiz.com

دکمه بازگشت به بالا