بهترین های کسب و کارجامعه

بهترین بانک شماره موبایل دندانپزشکان + دانلود رایگان

این مجموعه کاملترین بانک شماره موبایل دندان پزشکان است با اطلاعات بیش از 8500 دندانپزشک. این لیست شامل شماره موبایل دندانپزشک، آدرس و شماره تلفن مطب (برای پزشکانی که مطب ثابت دارند) آنها میباشد.

نمونه بانک اطلاعات دندانپزشکان

تخصص موبایل آدرس شهر
دکترا دندان پزشکی عمومی 09121072 تهران
دکترا دندان پزشکی عمومی 09121069 تهران
دندانپزشکی فیاض بخش 09121022 سعادت آباد خ سروشرقی پ71 تهران
دندانپزشکی دکتر ابریشمی 09122543 شهرک غرب گلستان1 پ87 شماره10 تهران
مطب دندانپزشکی دکتر نظام زاده 09121485 سعادت آباد سرو غربی نبش بخشایش تهران
دندانپزشکی دکتر حسینی 09125297 شهرک غرب، بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان شهید حافظی، پلاک 16زیر تهران
مطب دندانپزشکی پاسارگاد 09122032 فلکه دوم صادتقیه خ تقدیری شرقی ساختمان پاسارگاد پلاک10 واحد7 تهران
دندانپزشکی دکتر کاظم زاده 09122025 خ ستارخان بین اسدی و خسرو پاساژ گلستان پ609ط1 واحد4 تهران
دندانپزشکی دکتر علیزاده قدیمی 09125100 حسام الدین مقابل ک قهرودی پ 63 طدوم واحد 5 تهران
متخصص پروتزهاي دنداني (ثابت و متحرک) دکتر مهستي سحابي 09123115 شهر تهران تهران
متخصص پروتزهاي دنداني (ثابت و متحرک) دکتر نويد کلاه چي 09123232 شهر تهران تهران

بانک اطلاعات شماره موبایل دندانپزشکان

شماره موبایل دندانپزشکان یا بانک اطلاعات دندانپزشکان که با مشخصات و اطلاعاتی کامل و جامع شامل کد نظام پزشکی، جنسیت، شماره موبایل، تخصص، ایمیل و تاریخ تولد توسط تیم  ایده کاو برای شما جمع‌آوری‌شده است و همین حالا نیز آماده تهیه و دانلود است.

ویژگی‌های بانک اطلاعات شماره تلفن دندانپزشکان

شماره موبایل دندانپزشکان و بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران یکی از شاخه های پزشکی میباشد که شما با داشتن لیست بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران pdf و شماره تلفن دندانپزشکان تهران (اکسل) میتوانید تبلیغات پربازده ایجاد کنید و از شماره دندانپزشکان تهران بهره مند شوید.

به طوری که دندانپزشک خوب در تهران و لیست بهترین دندانپزشکان تهران پکیجی است که میشود آن را به عنوان رسته پزشکانی معرفی کرد که برای اکثر شرکتها در زمینه پزشکی موثر باشد و ما شماره مطب دندانپزشکی تهران و لیستی از اسامی بهترین دندانپزشکان تهران را با رکورد 8 هزار دندانپزشک تهران جمع آوری کرده ایم.

این تعداد رکورد اسامی دندانپزشکان تهران در هیچ سایتی قابل رویت نیست و ما با تلاش 10 ساله خود در صنعت پزشکی توانسته ایم این تعداد لیست دندانپزشکان تهران را در فایل اکسل تدوین کنیم و شما را به دسترسی راحت به متخصص ایمپلنت در تهران و بهترین دندانپزشک تهران کنیم.

ما در سامانه ایده‌کاو مفتخریم که با برنامه ریزی بلند مدت و با آپدیت ماهیانه توانسته ایم تعداد زیادی از شماره تلفن کلینیک دندانپزشکی تهران را در این لیست دندانپزشکان تهران جمع آوری کنیم.

شماره موبایل دندانپزشکان تهران را برای اولین بار با مشخصات کامل پزشک و بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران در سایت ما رونمایی کردیم که در هیچ سایت همکار، اطلاعاتی جامع تر و بروزتر موجود نیست و این افتخار را مدیون برنامه ریزی و تلاش بی وقفه خود برای برای جمع آوری شماره دندانپزشکان در تهران میدانیم و سعی بر آن داریم که همیشه لیستی بروز از شماره تلفن دندانپزشکان تهران را در اختیار کاربران قرار دهیم.

لیست دندانپزشکان تهران که در لیست تدوین شده اند ده تخصص هستند که عبارتند از:

 • متخصص ارتودنسی ( ارتودنتیست )
 • متخصص درمان ریشه ( اندودانتیست )
 • متخصص بیماری های دهان و تشخیص
 • متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت ( پروستودانتیست )
 • متخصص دندانپزشکی کودکان و اطفال
 • متخصص رادیولوژی دهان فک و صورت
 • متخصص جراحی صورت و دهان و فک
 • متخصص جراحی لثه و ایمپلنت ( پریودانتیست )
 • متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
 • متخصص آسیب شناسی دهان ، فک و صورت ( پاتولوژیست دهان ودندان )

برای اولین بار در ایران مجموعه ما توانسته ، لیست آدرس و شماره تلفن دندانپزشکان تهران را تدوین کرده و با قیمت مناسب برای کاربران فراهم کند و بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران در فایل اکسل بارگذاری شده است تا شما به راحتی امکان استفاده از شماره تلفن و موبایل دندانپزشکان تهران را داشته باشید.

تعداد ردیف 8,000  شماره موبایل
قیمت ۴۰۰ هزار تومان
استان دارد
شهر دارد
نام و نام خانوادگی دارد
ایمیل دارد

بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران

شماره موبایل دندانپزشکان تهران را با فاکتور شرکتی از ما خرید کنید و از صحت و درستی آن مطمئن شوید و دسترسی به این اطلاعات دندانپزشکان تهران را با درستی و صحتِ بالای ۹۰ درصد تجربه کنید. به طور کلی، این نوع بانک ها، کمک بزرگی به مشاغل مختلف می نماید تا برای رسیدن به هدف هایشان راه هموار تری داشته باشند.

بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران ، به دلیل اهمیتِ آن، از معدود اطلاعاتی است که به صورت دوره ای و به طور منظم آپدیت و به روز میشود تا لیستی کامل را در اختیار داشته باشیم و بتوانیم به مخاطبانمان عرضه کنیم.شما نیز می توانید مطابق نیازمندیِ خود، با خرید و دانلود لیست دندانپزشکان تهران و شماره موبایل دندانپزشکان تهران ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و علاوه بر آن به اطلاعاتی جامع و کامل در این زمینه که ماحصل تلاش ها و پیگیری های مستمر مجموعه ی ما است، دسترسی کامل داشته باشید.برای آنکه یک بانک اطلاعاتی، مفید تلقی شود؛ باید وقت هزینه و زمان بسیاری برای گردآوری و چک کردنِ صحت اطلاعات اختصاص یابد.

بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران که در اختیار ما قرار دارد یا پکیج شماره تماس دندانپزشکان تهران که با نام دیتابیس اطلاعات جامعه دندانپزشکی نیز شناخته می شود، از جمله بانک اطلاعاتی هایی است که برای تهیه آن وقت و زمان بسیاری صرف شده است تا برای مخاطبان و هم وطنان مفید واقع شود.اگر یک سری استانداردها و شاخص ها و مشخصات در تهیه و تدوین یک بانک اطلاعاتی رعایت شود، می توانیم آن را مفید و کارآمد بدانیم و شماره موبایل دندانپزشکان تهران نیز دارای همین شاخص ها و استانداردها است.

هدف از تهیه ی مطلبی که میخوانید، آن است که، بهترین بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران و جامع ترین بانک های اطلاعات تماس حوزه ی پزشکی در سطح کشور را با توجه به این شاخص ها و استانداردها به شما معرفی کنیم.در یک تعریف کلی، هرگاه مجموعه ای از اطلاعات و داده ها که از منابع و مآخذ مختلف جمع آوری و سپس به دقت توسط متخصصان آن زمینه بررسی شده و طبقه بندی گردد و در نهایت در اختیار متقاضیان و مخاطبان آن قرار داده شود، در واقع یک بانک اطلاعاتی ساخته شده است.

شماره دندانپزشکان تهران

شماره دندانپزشکان تهران نیز به همین ترتیب و مطابق با همین اصول، از منابع مختلف جمع آوری شده، درستی آن بررسی گردیده و سپس در دسته بندی های مختلفی قرار گرفته است و آرشیو کامل و معتبری را تشکیل داده است. همچنین میتوانید بانک شماره موبایل پزشکان را هم از ایده‌کاو دانلود نمایید.

پیش از عرضه، این اطلاعات ( شماره موبایل دندانپزشکان تهران ) که با رعایت تمامی الگوها و استانداردها تهیه شده، بررسی گردیده تا بتواند به بهترین شکل مخاطبان خود کمک کند و سهم کوچکی در تحقق خواسته های کاربران داشته باشد.

از آنجایی که مراکز مختلف و متعددی اقدام به تهیه و عرضه لیست دندانپزشکان تهران و ایران می نمایند، لذا اطلاعات مختلف و کیفیت های گوناگونی دارند.ما در مجموعه خود، با پشتوانه 10 سال تلاش شناخت کافی در این حوزه، مطالعه و بررسی تعداد بسیار زیادی سایت، دیتا و نمونه های موجود، توانسته ایم بانک شماره تلفن دندانپزشکان تهران و همچنین سایر استانهای کشور را تهیه کرده و آن را با صحت نزدیک به 95 درصد در اختیار شما قرار دهیم.

در طی این تحقیقات و طبقه بندی ها با کارشناسان خبره، مراکز مختلف و همچنین پزشکان همکاری نمودیم تا یک لیست شماره دندانپزشکان تهران جامع و کامل را گرد آوری نماییم.

با افتخار اعلام میکنیم، شماره موبایل دندانپزشکان تهران که در اختیار ماست و به کاربران عرضه میکنیم، کامل ترین مجموعه ی اطلاعاتی در کشور است.این مهم تحقق پیدا نمیکرد مگر با تلاش گسترده و شبانه روزی تیمی که طی ماه ها پیگیری، پکیج حاضر را گرده آوری کردند.

شماره موبایل دندانپزشکان تهران ، توانسته با به روز رسانی و آپدیت هفتگیِ خود، خیل وسیعی از اطلاعات و شماره های موجود را پوشش دهد.

شماره تلفن داندانپزشکان تهران حال حاضر، حاوی بیش از 8 هزار شماره تماس منحصر به فرد و واقعی ( تست شده ) میباشد که با هدف دستیابی مخاطبان از سراسر ایران عزیز، در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه ی ممکن عرضه میشود.

این مجموعه ( بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران ) با پشتوانه ی 10 سال تجربه در زمینه ی تبلیغات ( تبلیغات حضوری و اینترنتی ) و در طی ماه ها تلاش و پیگیری مستمر گرد آوری گشته است. جهت سهولت در استفاده و دستیابی به اطلاعات دندانپزشکان مورد نظر، علاوه بر پکیج کلی که شامل تمامی این شماره های منحصر به فرد میشود، به تفکیک استان های کشور و همچنین زمینه های مختلف پزشکی در برخی استان ها به ویژه استان تهران به صورت طبقه بندی شده و پکیج شده ی استانی نیز عرضه میگردد.

طی بررسی های انجام شده حدود 80 رده ی شغلی مرتبط با بانک شماره موبایل پزشکان کشور، در سایت های آگهی پزشکی و یا نیازمندی های پزشکان، همچنین بانک های اطلاعات پزشکان و مجلات تبلیغاتی مشاهده شده است که جزو مخاطبین و متقاضیان اصلیِ بانک اطلاعات پزشکان هستند تا بتوانند تبلیغات، محصولات، و درخواست های خود را به آنان ارائه دهند.

به عنوان مثال، در رده ی شغلی تجهیزات دندانپزشکی نیاز به ارتباط با شماره دندانپزشکان تهران از طریق بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران جهت ارائه ی خدمات به شدت احساس میشود.این افراد میتوانند با در اختیار داشتن شماره ها، به وسیله ی سامانه پیامکی، خدمات خود را عرضه نمایند.

شماره تلفن دندانپزشکان تهران را بسیاری از شرکتها با مشخصات کامل دندانپزشک را ندارند و فقط شماره پزشک را واگذار میکنند و به هیچ عنوان با این تعداد رکورد مشاهده نمیکنید،داشتن شماره موبایل دندانپزشکان تهران با مشخصات میتوانند در بسیاری از مواقع ماثر باشد.

البته درستی لیست دندانپزشکان تهران نیز راستی آزمایی شود که شما بتوانید از مزایای شماره تماس دندانپزشکان تهران بهره مند شوید. یا بانک شماره موبایل تهران را تهیه نمایید.

بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران دارای تعداد 8920 شماره موبایل و مشخصات دندانپزشکان تهران می باشد که این لیست دندانپزشکان تهران با توجه به تخصص سایت ابرفایل در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است. این مجموعه که از جمله کاملترین لیست موجود کنونی می باشد به تفکیک رشته شغلی، استان و تخصص و مشخصات ارائه شده است.

شما میتوانید از یکی از گسترده ترین و بروزترین دایرکتوری لیست شماره موبایل دندانپزشکان تهران جهت تبلیغات هدفمند و گسترده خود استفاده کنید.

محتویات فایل دریافتی:

این مجموعه ارزشمند در قالب یک فایل اکسل حاوی: تعداد 8920 رکورد شامل شماره موبایل، شهر و استان و اکثریت با مشخصات کامل بصورت مرتب و منظم و دسته بندی شده ارائه شده است.

لیست شماره موبایل دندانپزشکان تهران

در مجموعه شماره موبایل دندانپزشکان تهران اطلاعات به تفکیک استان و رشته تخصصی می باشد. اگر در زمینه ارائه خدمات و محصولات به دندانپزشکان تهران فعالیت می کنید و یا شغل شما مرتبط با دندانپزشکان تهران است ما به شما این پکیج ارزشمند را پیشنهاد میدهیم.

بانک شماره تلفن دندانپزشکان تهران

از آرشیو موبایل دندانپزشکان تهران موجود در این پکیج می توانید به راحتی جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنید | کافیست شماره های خریداری و دانلود شده را درون پنل ارسال اس ام اس قرار بدید و بصورت انبوه برای دندانپزشکان تهران مورد نظر ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید.

شماره تلفن دندانپزشکان تهران

شماره تلفن دندانپزشکان تهران و یا به عبارت دیگر بانک شماره موبایل دندانپزشکان تهران ، برای اینکه تهیه شود نیازمند تلاش و اعمال دقت فراوان است . برای این کار هزینه های مادی و غیر مادی زیادی صرف می شود و این هزینه ها در تحقق یک هدف است و آن هدف مفید بودن آن شماره موبایل دندانپزشکان تهران برای کابران سایت AbarFile.ir و شما مخاطب عزیز است.

بازاریابی هدفمند از شماره موبایل دندانپزشکان تهران

همان‌طور که گفتیم هر کسب ‌و کاری در ابتدا باید جامعه هدف خود را شناسایی کنید اگر جامعه هدف شما نیز جامعه دندانپزشکان تهران است اولین گام تهیه یک گنجینه ارزشمند از اطلاعات دندانپزشکان تهران است تا ضمن رونق و بازخورد فراوان برای کسب ‌و کار شما تجربه کمترین هزینه و بیش‌ترین بازدهی برای شما به ارمغان آید.

خدمات و محصولات متنوعی را می‌توانیم نام ببریم که به جامعه دندانپزشکان تهران گره‌خورده است و شما از طریق بازاریابی هدفمند می‌توانید بهترین بازخوردها را بگیرید. امروزه نیز داشتن یک بانک اطلاعاتی یک امر بسیار مهم است.

شما با استفاده از این سیستم نوین اطلاعاتی می‌توانید با ارسال پیامک و یا تماس تلفنی با شماره موبایل دندانپزشکان تهران حال کسب‌وکار خود را خوب کنید.

اگر بخواهیم تنها بعضی از ویژگی‌های بازاریابی هدفمند از طریق بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران را نام ببریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌ای داشته باشیم:

 • صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های تبلیغاتی
 • بازدهی بسیار بالا نسبت به هر نوعی از تبلیغات
 • دسترسی به شماره تلفن شخصی بهترین دندانپزشکان تهران
 • گسترش و رونق کسب‌وکار در سطوح بسیار بالا

چرا باید بانک اطلاعات شماره موبایل دندانپزشکان تهران را از سایت ابرفایل تهیه کنید؟

همان‌طور که می‌دانید سایت ابرفایل به ‌عنوان ارائه کننده بانک اطلاعات موبایل مشاغل ایران است و افراد زیادی درزمینهٔ های مختلف شغلی به ما اعتماد کردند یکی از مهم‌ترین اصولی که باید در هنگام تهیه هر نوع و دسته‌ای از بانک‌های اطلاعاتی رعایت کنید تعداد اطلاعات و یا همان رکورد اطلاعات است.

ما با در دست داشتن بیشترین تعداد رکورد درزمینهٔ های مختلف شغلی و حتی بانک اطلاعات موبایل دندانپزشکان تهران تجربه بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می ‌آوریم البته این نکته نیز حائز اهمیت است که در بانک‌های اطلاعاتی صرفا بالا بودن تعداد رکورد مهم نیست. چراکه می‌تواند همه شماره‌ها یا تعدادی از آن‌ها شماره‌های سوخته باشند و باعث اتلاف وقت و هزینه‌های شما شود.

ما این اطمینان را بار دیگر به شما می‌دهیم که صحت اطلاعات ما در حد بسیار بالایی است.

دیگر بانک اطلاعات شماره موبایل موجود در سامانه ایده‌کاو:

دکمه بازگشت به بالا