لوله بازکنی جنوب تهران – با ضمانت بازکردن لوله

خدمات و مزایای لوله بازکنی جنوب تهران

 • ارزانترین لوله بازکنی در تهران بدون تعطیلی
 • حالا سرویس با بیشترین شعبه در مناطق تهران که دارای ارزانترین قیمت به نسبت به همکاران می باشد که این امر موجب شده است که مجموعه ما شعب خود را در تهران افزایش دهد.
 • استفاده از ماسک یکبارمصرف
 • استفاده از دستکش یکبار مصرف در بدو ورود به ساختمان شما
 • با بیشترین سرویسکار در سطح تهران
 • ضدعفونی وسایل مربوطه (دستگاه و فنرها)
 • خدمات لوله بازکنی تهران با ژنراتور قوی و بروز دنیا بدون کوچکترین آسیب به لوله ها
 • رفع گرفتگی  و بازکردن تمامی لوله ها حتی سخت مثل سیمان و قیر و …
 • لوله بازکنی با کمپرسور باد تضمینی
 • در آوردن اشیاء از فاضلاب مثل طلا ، جواهرات و گوشی موبایل و …
 • خدمات حالا سرویس برای آسوده خیالی شما و ثابت کردن حسن نیت خود تنها در صورت برطرف کردن کامل مشکل شما هزینه ای را دریافت میکنیم.
 • ما  برای تضمین کیفیت خدمات خود هر لوله ای را که باز میکنیم تا یک سال ضمانت میکنیم و رفع گرفتگی رایگان طی یک سال.
 • لوله بازکنی امیران در هر نقطه تهران چندین سرویسکار فعال و آماده به کار دارد تا 20دقیقه بعد از تماس شما در محل حاضر میشود.
 • ساعت کار خدمات حالا سرویس 24ساعته  و بدون تعطیلی حتی ایام عید
 • فنرزن و رفع گرفتگی توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی کاسه توالت فرنگی با ابزر مخصوص بدون خط و خش
 • لوله بازکنی و رفع گرفتگی توالت ایرانی با انواع دستگاه ها و فنر های مختلف بدون کوچکترین آسیب به لوله ها
 • فنرزنی سینک ظرفشویی با فنرها و تجهیزات بهداشتی مخصوص آشپزخانه
 • بازکردن کفشوی حمام و وان حمام بدون شکستگی و کاملا بهداشتی با افراد متخصص
 • فنرزنی پارکینگ و پشت بام
 • رفع گرفتگی تمامی لوله های سخت و سیمانی لوله های پارکینگ و پشت بام با دستگاه قوی
 • در آوردن اشیاء گرانقیمت و سوییچ ماشین و موبایل از لوله فاضلاب با ابزار مخصوص

چاه ها به مرور زمان و در اثر تجمع رسوبات نیاز به تخلیه چاه پیدا میکنند. برای این منظور متناسب با حجم چاه و میزان رسوبات موجود در آن باید از پمپ های لجن کش با توان بالا استفاده شود. به این ترتیب مواد زائد موجود در چاه مجددا آماده بهره برداری میشود. حالا سرویس صفر تا صد خدمات تخلیه چاه را از شناسایی محل دقیق چاه تا بازسازی بنای چاه برای بهره برداری مجدد پوشش میدهد.

پس از تخلیه چاه ، برای بالا بردن بهره وری آن لازم است که عملیات لایروبی آ انجام شود. تجمع رسوبات در لایه های مختلف روی سطح دیواره و کف چاه باعش میشود که به مرور زمان خاصیت جذب آب و فاضلاب در چاه کاهش پیدا کند. به همین دلیل شاهد گرفتگی زود هنگام چاه خواهید بود. با اجرای لایروبی چاه، سطح دیواره ها و کف آن به دقت تراشیده می شوند تا عاری از رسوبات شوند. با خدمات لایروبی چاه حالا سرویس، کارایی چاه ها   را به بالاترین سطح ممکن برسانید.

لوله بازکنی شبانه روزی در تهران

شرکت خدمات فنی حالا سرویس کلیه شعب لوله بازکنی تهران را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی دایر کرده است تا در هر ساعت از شبانه روز، اگر به خدمات لوله بازکنی نیاز پیدا کردید، بتوانید با ما تماس بگیرید. مشکل گرفتگی لوله و بالا زدن آب کفشور، مشکلی نیست که برطرف کردن آن را بتوان به چند ساعت بعد موکول کرد. چون در این صورت علاوه بر آشفتگی و بهم ریختگی در خانه، امکان انتشار آلودگی زیاد است و برای ساکنین ساختمان خطرناک می باشد.

علت گرفتگی لوله ها در تهران

گرفتگی لوله های فاضلاب زمانی رخ می دهد که آشغال و اشیاء اضافی به داخل لوله فاضلاب بروند و در سیفون یا خمیدگی های لوله به دام بیافتند و کم کم آن قسمت از لوله محل تجمع زباله ها شده و نیاز به لوله بازکنی تهران داشته باشید. همین باعث میشود حجم زباله های داخل لوله زیادتر شود و در نهایت رسوبی از آشغال ها در لوله باقی بماند و باعث انسداد لوله فاضلاب شود.

در این زمان است که فرد تازه متوجه مشکل میشود و می فهمد که لوله فاضلاب گرفته است. در حالی که باید پیش از این به فکر چنین روزی بود از ورود آشغال به داخل لوله جلوگیری می کرد.اما در بسیاری از موارد موفق نمیشوند و بدون حل مشکل دست از کار میکشند.نگران نباشید فقط اینجا کافیست از متخصصین حالا سرویس استفاده و از شر گرفتگی لوله راحت شوید.

یکی از دغدغه های شهروندان عزیز تهرانی این است که برای انجام خدماتی از قبیل رفع گرفتگی لوله، تشخیص نشتی و محل ترکیدگی لوله، رفع نم و رطوبت، رفع بوی بد فاضلاب، تعویض کاسه توالت و موارد دیگر، چقدر باید هزینه پرداخت کنند. زیرا هر یک از شرکت های لوله بازکنی نرخ جداگانه ای دارند. ولی در این شرکت کلیه خدمات لوله بازکنی تهران زیر قیمت اتحادیه لوله بازکنی انجام می گیرد.با توجه به دستگاهی که برای رفع گرفتگی لوله مورد استفاده قرار می گیرد، دستمزد لوله بازکنی می تواند متغیر باشد. مثلاً قیمت لوله بازکنی با فنر دستی، با قیمت لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا یکسان نمی باشد.

لوله بازکنی فوری در تهران

یکی از نکاتی که در حرفه و مشاغل خدماتی از جمله لوله بازکنی از اهمیت بسزایی برخوردار است، سرعت عمل و حضور به موقع در محل است. گرفتگی لوله، وجود نشتی یا ترکیدگی در لوله ها و مشکلاتی از این قبیل، باید به سرعت برطرف شوند. وگرنه علاوه بر اوضاع نابسامان که در خانه بوجود می آورد، ممکن است خطرات و هزینه های بیشتری به دنبال داشته باشد.

بنابراین یکی از شعارهای اصلی شر کت های لوله بازکنی، سرعت عمل و لوله بازکنی فوری در تهران است. شما هم قبل از اینکه با یک شرکت تماس بگیرید، نظرات مشتریان قبلی را بررسی کرده و مطمئن شوید که این شرکت ما، دارای پرسنل و سرویسکاران خوش قول و متعهدی است. شرکت حالا سرویس نیز، جهت پوشش دهی به این شعار، شعبات مختلفی در سراسر تهران مستقر کرده است تا از نزدیک ترین شعبه، سرویسکار به محل اعزام شود.

لوله بازکنی بدون کثیف کاری در تهران

لوله ها و چاه فاضلاب مملو از باکتری و میکروب هستند. حال اگر در این حرفه با سهل انگاری سرویسکاران، مواجه شویم این آلودگی به سرعت در محیط اطراف، پخش می شود و می تواند منجر به بیماری های گوناگون برای سرویسکار یا کارفرما شود. به همین دلیل است که رعایت بهداشت در این شغل، حرف اول را می زند. علاوه بر این، سرویسکاران، همگی دارای کارت بهداشت هستند که موظف به تمدید به موقع، انجام آزمایشات ادواری هستند تا سلامت آنها از هر لحاظ تضمین شود.

درشرکت ما ، کلیه تجهیزات لوله بازکنی، از جمله فنر لوله بازکنی در متراژ مختلف، فنر لوله بازکنی برقی، پمپ تراکم هوا، ژنراتور لوله بازکنی و انواع سرفنر لوله بازکنی و چنگک وجود دارد. اگرچه فقط وجود تجهیزات کافی نیست و در کنار آن باید سرویسکاران تخصص و تجربه کافی برای کار با این تجهیزات را داشته باشند تا بتوانند بهترین راه حل را انتخاب کنند.

مزایای لوله بازکنی تهران با فنر برقی

برای انواع گرفتگی های لوله ها می توان از فنر برقی لوله بازکنی استفاده کرد. اگر گرفتگی لوله به وسیله مواد سخت همچون مصالح ساختمانی گچ و سیمان باشد، می توان به راحتی با فنر برقی گرفتگی لوله را برطرف کرد. اگر مواد سخت غیر از مصالح ساختمانی همچون شیشه در لوله افتاده باشد، این وسیله راهگشا است. جداره لوله هایی که دچار رسوب گرفتگی شده اند را می توان با فنر برقی لوله بازکنی، رسوب زدایی کرد. حداقل کثیف کاری را دارد. زمان کمی صرف کار می شود. فنر لوله بازکنی برقی در متراژ مختلف از 1 متر الی 30 متر وجود دارد.

تفاوت لوله بازکنی با دریل و ژنراتور

چند سال پیش، برای لوله بازکنی از وسیله ای که متشکل از فنر و دریل بود استفاده می شد که بزرگترین عیب این دستگاه این است که نمی توان سرعت و دور دستگاه را کنترل کرد. که این امر موجب می شد علاوه بر کثیف کاری، کاسه توالت یا لوله ای که دچار گرفتگی شده بود، بشکند. ولی در سال های اخیر دستگاه پایه دار لوله بازکنی به نام ژنراتور وارد بازار شده است که به وسیله اهرمی که دارد می توان دور موتور را کنترل کرد. همینطور اینکه می توان طول فنر را در این دستگاه تنظیم کرد.

چه زمانهایی به لوله بازکنی تهران نیاز دارید؟

بسیاری مواقع مشکلاتی در ساختمان بوجود می آید که افراد غافل از این هستند که این موارد جزو مشکلات رایج لوله و فاضلاب است. با شناخت این مشکلات، می توانید متوجه شوید که نیاز به تماس با شرکت لوله بازکنی دارید. البته نباید ناآگاهانه دست به کاری بزنید. چون مردم فکر می کنند می توانند با شلنگ و فشار آب، گرفتگی لوله ها را رفع کنند. در ادامه به بیان تعدادی از مشکلات رایج لوله و فاضلاب بپردازیم.

 • تخلیه کند آب
 • صدای چکه کردن آب از لوله
 • افتادن جسم خارجی در لوله
 • استشمام بوی بد فاضلاب
 • وجود نم و رطوبت

گاهی اوقات شاهد انتشار بوی بد و نامطبوعی از چاه فاضلاب هستیم که میتواند به دلایل مختلفی رخ بدهد، یکی از این دلایل رسوب چربی و روغن در لوله سینک ظرفشویی است که سبب می شود مواد غذایی و زباله هایی که درون لوله میریزد روی هم تلنبار شده و با پوسیدن آنها بوی ناخوشایندی منتشر شود . علت دیگر پرشدن چاه توالت است که امکان دارد. و بر اثر گرفتگی لوله فاضلاب یا مشکل سیفون رخ بدهد . بهترین کار برای رهایی از بوی نامطبوع فاضلاب این است با لوله بازکنی حالا سرویس تماس بگیرید و از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه بهره مند شوید.

دکمه بازگشت به بالا