راهنمای ابعاد سینک تک لگن: چگونه بهترین انتخاب را داشته باشیم؟

سینک ظرفشویی یکی از اجزای مهم آشپزخانه است که برای شستشوی ظروف، سبد و محصولات غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مطلب، به بررسی ابعاد و مدل‌های سینک تک لگن پرداخته خواهد شد.

ابعاد سینک تک لگن

سینک های تک لگنه نیز مانند دو لگنه در دو نوع با سینی و بدون سینی تولید می‌شوند و می‌توانند 50 تا 60 سانتیمتر عرض داشته باشند. طول سینک های ظرفشویی تک لگن سینی دار بین ۸۰ تا ۱۰۰ سانتی‌متر و بدون سینی بین ۴۰ تا ۸۰  سانتی‌متر متغیر می‌باشد.

مدل‌های سینک تک لگن

– سینک کوچک بدون سینی تک لگنه که بیشتر برای آشپزخانه های کوچک طراحی شده اند، ظاهری مربع، دایره یا مستطیل دارند و معمولا به صورت توکار یا زیرکار قابل نصب هستند.

– سینک تک لگن روکار با ابعاد 60*100 سانتی‌متر و عمق لگن 14 سانتی متر.

– سینک تک لگن توکار با ابعاد 50*100 سانتی‌متر و عمق لگن 20 سانتی‌متر.

– سینک تک لگن روکار با ابعاد 60*80 سانتی‌متر.

– سینک تک لگن توکار با ابعاد 50*116 سانتی‌متر.

– سینک تک لگن روکار با ابعاد 60*120 سانتی‌متر.

به طور کلی، انتخاب ابعاد مناسب سینک تک لگن باید با توجه به اندازه آشپزخانه و نیازهای خود انجام شود. لازم به ذکر است که سینک تک لگن سینی‌دار برای شستشوی ظروف و سبد و سینک تک لگن بدون سینی برای شستشوی محصولات غذایی مناسب است.

همچنین، برای خرید سینک ظرفشویی بهتر است از برندهای معتبر و با کیفیت استفاده کنید تا دراز مدت نیاز به تعمیر و تعویض آن نداشته باشید.

گفتنیست شما می‌توانید به سایت اخوان جم مراجعه کنید و انواع سینک تک لگنه، دو لگنه، بدون و با سینی را با قیمت های مناسب خریداری کنید. با کلیک بر روی لینک زیر، به صفحه محصولات سینک در سایت اخوان جم هدایت می‌شوید.

https://www.akhavanjam.ir/products/1/1/akhavan-Sink

دکمه بازگشت به بالا