بهترین های کسب و کارعمومی

فروش فیوز مینیاتوری هیوندای در بازار ایران

فیوزهای مینیاتوری هیوندای از جمله پرمصرف‌ترین و مهم‌ترین محصولات برقی هستند که همه شما به‌خوبی با آن آشنایی دارید و برای یک‌بار هم شده آن را دیده‌اید. این دستگاه به‌عنوان قطع‌کننده در مدار الکترونیکی مورداستفاده قرار می‌گیرد. با افزایش جریان و رسیدن نرخ به عدد تعین شده، می‌تواند اتصال را متوقف کند. این کلید جهت حفاظت از جریان‌های غیرعادی که شامل اضافه‌بار و اتصال کوتاه است مورداستفاده قرار می‌گیرد.

MCB دسته‌بندی‌های مختلفی دارند و کاربرد آن‌ها نیز بسیار وسیع است. پس از قطع جریان‌های غیرعادی در این دستگاه‌ها، آن‌ها به‌صورت خودکار می‌توانند اتصال را مجدداً برقرار کنند. از این فیوزها در بخش‌های مختلف ساختمان و همین‌طور کلید تقسیم استفاده می‌شود.

در تعیین قیمت فیوز مینیاتوری هیوندای عواملی نظیر نرخ دلار، میزان آمپر و همچنین تعداد پل های این محصول که شامل یک پل، دو پل یا سه پل می باشد تاثیر گذار هستند.

مهم‌ترین کاربردهای کلیدهای مینیاتوری

همان‌طور که پیش‌ازاین هم اشاره کردیم این دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند و انواع مختلفی دارند. بیشتر کاربرد این کلید علاوه بر قطع بار به‌عنوان سیستم جداکننده، مرتبط با قطع در زمان اضافه‌بار مدار و قطع جریان اتصال کوتاه خواهد بود. درصورتی‌که از کلید به‌جای آن استفاده شود، به طبع این سیستم یک محافظ یا درگاه حفاظتی نخواهد داشت. البته از این قطعات می‌توان به‌عنوان کلیدهای مجزا کننده نیز بهره‌برداری نمود.

شرکت‌های زیادی در بازار به‌عنوان تولیدکننده انواع فیوز مینیاتوری فعالیت می‌کنند که هیوندای یکی از آن‌ها است. به طور معمول شرکت هیوندای توانسته در رنج‌های مختلف تولیدات خود را راهی بازار کند. برای جلوگیری از اضافه ولتاژ در هادی خنثی یا نول، از این وسیله حفاظتی استفاده خواهد شد.

اگرچه فیوز و قطع‌کننده مدار هر دو هدف یکسانی دارند، مکانیسم عملکرد متفاوت است. فیوز از فلزی تشکیل شده است که با عبور جریان اضافی ذوب می‌شود و مدار را قطع می‌کند. پس از ذوب شدن فیوز، باید با فیوز جدید جایگزین شود؛ بنابراین تعویض فیوزها هر بار که ذوب می‌شوند یک فرایند خسته‌کننده است. کلیدهای مدار جایگزینی برای این فرایند دردسرساز هستند. کنترل آنها آسان است؛ زیرا اگر جریان به سطوح ناامن برسد، مدار قطع می‌شود، اما پس از کنترل سیستم می‌توان آنها را روشن کرد. می‌توان فیوز مینیاتوری هیوندای را در بخش‌های مختلف صنعت مورداستفاده قرار داد و به طبع یکی از این بخش‌ها، مدارها، همین‌طور پنل‌های کنترلی، دستگاه‌های برقی کوچک و بزرگ و البته تابلوهای فرمان است.

نقش MCB در سیستم‌های برق و مدارها

به طور خلاصه، MCB دارای عناصر قطع ایمنی دوگانه است. یکی یک عنصر دوفلزی است که در شرایط اضافه‌بار گرم می‌شود و اهرم را می‌زند تا منبع تغذیه را قطع کند و دیگری یک سیم‌پیچ الکترومغناطیسی است که در صورت اتصال کوتاه یا سنبله بیش از آمپر نامی خود وارد عمل می‌شود و اهرم را می‌کوبد تا برق را قطع کند. عرضه. تفاوت کیفیت در نوع عنصر دوفلزی، محرک‌های سرعت، قطعات فلزی مرتبط و سیم‌پیچ است. اینها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا همان‌طور که مشخص شده کار کنند. ازآنجایی‌که قطع ناگهانی همیشه باعث ایجاد جرقه‌ای می‌شود که می‌تواند تماس‌ها را فرسایش دهد، عناصر فلزی تماس باید کیفیت بالایی داشته باشند تا از فرسایش جرقه جلوگیری شود.

برخی از بهترین MCBها از آلیاژهای نقره استفاده می‌کنند. قطعات فلزی باید به‌اندازه کافی سفت باشند و کیفیت فنر نیز برای عملکرد سریع مهم است. علاوه بر این، شما می‌خواهید ساختار سفت‌وسخت باشد و به‌خوبی در برابر زنگ‌زدگی مقاوم باشد که می‌تواند حرکت را مسدود کند. این چیزهای کوچک اما مهم هستند که واقعاً مهم هستند. راه میان‌بر این است که یکی از بهترین مارک‌ها را از تأمین‌کنندگان و فروشندگان در Switchgear for L&T انتخاب کنید.

چرا فیوز مینیاتوری هیوندای؟

برند هیوندای توانسته با تولید مدل‌های مختلف انواع فیوزها، بازار را در اختیار بگیرد. فیوز مینیاتوری هیوندای را می‌توانید بر حسب نیاز خود تهیه کنید. این مدل‌ها در سری‌های یک تا چهار پل عرضه می‌شوند. به طبع دقت ساخت در این دستگاه‌ها اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت.

MCBها به سه نوع دسته‌بندی می‌شوند: B، C و D. حرکت‌های نوع B در 3 تا 5 برابر جریان بار کامل. نوع C برای بخش‌های صنعتی سنگین است که از موتورهای القایی با جریان نوسانی بالاتر استفاده می‌کنند و این موتورها با جریان 5 تا 10 برابری جریان دارند و نوع D که برای جریان‌های هجومی بسیار زیاد بیش از 10 تا 20 برابر جریان نامی طراحی شده‌اند. همیشه نوع مناسب MCB را متناسب با بار و انواع لوازم مورداستفاده انتخاب کنید و می‌توانید بهترین کیفیت را از برند هیوندای الکترونیک بخواهید.

 

منبع: آرک هیوندای

دکمه بازگشت به بالا