جامعه

کرایه ماشین ون در اصفهان

اجاره ون در اصفهان + قیمت [ون دربستی – تحویل کمتر از 3 ساعت]

کرایه ون اصفهان:

اجاره ون در اصفهان به صورت دربستی یا همراه با راننده امکان پذیر است که همشهریان اصفهانی می توانند با شرایط بسیار آسان به صورت آنلاین رزرو کنند.

شما می توانید پس اعلام تعداد روزهای سفر خود و زمان سفرتان به مشاوران ما قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت کنید. قیمت اجاره ون در اصفهان در بالا ذکر شده است که با توجه به نوع سرویس و ون اجاره ای بستگی دارد. کمترین اجاره ون در اصفهان 5 ساعت می باشد. ون های کرایه ای در اصفهان در دو مدل ون تویوتا هایس و ون هیوندای h350 موجود هستند. هر دو ون جزو بهترین های مجموعه بوده و ظرفیت جابه حایی 13 مسافر را دارند.

اجاره ون هایس

در کرایه ون دربستی اصفهان به دلیل اینکه راننده شرکت همراه شما است مسافر هیچ مسئولیتی در قبال خودرو ندارد. برای کرایه ون حتما چند روز زودتر از سفر خود رزرو را انجام دهید تا ون مورد نیاز شما موجود باشد.ون های موجود در بالا برای خدمات متنوعی قابل دریافت است. یکی از این موارد ون ویتو است که می توان برای اجاره ون لوکس از آن استفاده کرد. ون های مسافرتی نظیر هایس و هیوندای نیز برای سفرهای برون شهری و بلند مدت نیز به دلیل اینکه سقف بلند و صندلی های راحت دارد انتخاب درستی است.

هزینه های دریافتی برای اجاره ون اصفهان که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع خودرو ون متغیر میباشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

شرایط اجاره ون اصفهان:

 • حداقل زمان اجاره ون اصفهان5 ساعت می باشد.
 • هزینه سرویس داخل شهر بر اساس نوع ون ساعتی محاسبه میشود
 • هزینه خارج از شهر بسته به میزان کیلومتر، کیلومتری محاسبه میشود
 • اجاره ون با راننده در اصفهان نیاز به هیچ نوع مدرکی نداشته و تنها با پرداخت بیعانه سرویس کافی است

اجاره ون اصفهان ارزان قیمت همراه با راننده [کرایه ون دربستی اصفهان]

اجاره ون در اصفهان با خودروهای ون هیوندای H350 و ون تویوتا هایس خدمات رسانی می شود. اجاره ی ون در اصفهان یکی از مهمترین خدمات کرایه ون می باشد. کرایه ون در اصفهان به صورت با راننده به متقاضیان عزیز اصفهانی ارائه می شود. ون رزرو شده در اصفهان در کمتر از ۳ ساعت به مشتریان تحویل داده می شود. برای اجاره ی ون در شهر اصفهان در ابتدا باید از موجود بودن ون در اصفهان مطلع شوید؛ سپس ون مورد نظرتان را در اصفهان رزرو کنید. برای رزرو ون در اصفهان باید با کارشناسان ما تماس بگیرید و ون خود را رزرو کرده و در زمان تعیین شده تحویل بگیرید.

اجاره ون در اصفهان

برای اجاره ون دربستی در اصفهان باید ۲۴ ساعت قبل از سفرتان خودروی ون را رزرو کنید. مشتریان در صورت نیاز می توانند ون رزرو شده را تا ۲۴ ساعت قبل از تحویل کنسل کنند. کنسل خودروهای رزرو شده بدون پرداخت هیچ گونه وجهی صورت می گیرد. یکی از خدمات کرایه ون اصفهان، اجاره ون توریستی در اصفهان می باشد. توریست ها می توانند با این خدمات کل شهر اصفهان و اطراف آن را بازدید کنند. مجموعه ما در تمام نقاط کشور خدمات رسانی می کند. شما همچنین می توانید از خدمات اجاره ماشین در اصفهان نیز بهره مند شوید. برای اطلاع از خودروها و ماشین های موجود به روی لینک کلیک کنید.

قیمت کرایه ون در اصفهان

اجاره ون با راننده در اصفهان با قیمت بسیار مقرون به صرفه به متقاضیان رنت داده می شود. قیمت اجاره ون با راننده در اصفهان به صورت ساعتی درون شهری محاسبه می شود. حداقل قیمت کرایه ون با راننده در اصفهان، ساعتی ۵۸,۰۰۰ تومان می باشد. قیمت اجاره ون برون شهری نیز به صورت کیلومتری محاسبه می شود. کمترین قیمت اجاره ون برون شهری، به ازای هر یک کیلومتر ۲,۵۰۰ تومان می باشد. قیمت ترانسفر فرودگاه و همچنین قیمت در اختیار برون شهری به صورت توافقی محاسبه می شود.

اجاره ون اصفهان

مدت زمان اجاره ون با راننده در اصفهان با حداقل زمان ۵ ساعت در روز خدمات رسانی می شود. کرایه ون برون شهری به صورت دراز مدت رزرو می شود. رانندگان ما افرادی مجرب و مسلط به زبان های خارجی می باشند. رانندگان ما اهل اصفهان هستند و آشنا به تمام مسیر ها می باشند. برای گردش در اصفهان، اجاره ون اصفهان توصیه می شود. به دلیل اینکه خدمات کرایه ون در اصفهان به صورت با راننده می باشد، مشتریان می بایست جای خواب و غذا را برای راننده تامین کنند و یا مبلغ آن را پرداخت کنند. برای رنت ون در اصفهان نیازی به ارائه مدارک نمی باشد.

تجهیزات ون اجاره ای در اصفهان

ون های اجاره ای در اصفهان دارای سیستم اینترنت پر سرعت و صندلی کودک می باشد. در صورت نیاز به تجهیزات اضافه می توانید هنگام اجاره ون در اصفهان، از کارشناسان ما کنیم آن ها درخواست کنید.

چه ون هایی در اصفهان اجاره داده می شوند؟

3 نوع ون که اصلی ترین و عمومی ترین سرویس های کرابه اتومبیل گروهی را در کشور به خود اختصاص می دهند، آماده ارائه در شهر اصفهان به مشتریان عزیز هستند:

 • ون بنز ویتو benz v2
 • ون هیوندای hyundai h350
 • ون تویوتا هایس سقف بلند و سقف کوتاه toyota hice

آیا در اصفهان هم خدمات با کیفیت ارائه می شود؟

سوالی احتمالا برای شما به وجود می آید این است که آیا می توان اطمینان کامل در مورد کیفیت انجام کار به این وب سایت داشت و یا اینکه آیا خدمات ما در اصفهان هم مانند تهران، خوب و قابل قبول خواهد بود!؟ مجموعه ما با تلاش فراوان و ارائه خدمات/قیمت های منعطف، جایگاه خود را در بازار شلوغ تهران بدست آورد. به مرور زمان سرویس هایی که بصورت برون شهری و توریستی بود، نیاز به برگشت داشت و گاها مشتری ها نمی خواستند که ون بصورت دربست در مسافرت هم با آن ها باشد و می بایست شرایط ترانسفر یک طرفه از شهر های مقصد به مبدا هم فراهم می شد.

از این رو با توجه به پتانسلی که در شهر اصفهان و چند استان مهم دیگر وجود داشت، تصمیم بر آن گرفتیم تا شعبه های فعال با راننده گان آموزش دیده و خودرو های مناسب را برای این استان ها در نظر بگیریم که با وجود دارا بودن فضای کار مناسب، شرایط رقابت در آن ها بسیار پایین تر بود.

ون دربستی با تعرفه اتحادیه در اصفهان

بسیاری در خصوص قیمت ها و تعرفه های کرایه ون یا ون دربستی در اصفهان سوال می پرسند. در پاسخ این سوال باید بگوییم که مطابق با نرخ اتحادیه ای که در بین خودرو های گروهی در اصفهان وجود دارد، این خدمات ارائه می شود.

قاعدتا برای ما کیفیت ارائه خدمت بسیار مهم تر از قیمت پایین بودن آن است و بازخورد مثبت خود را هم در بازار به واسطه همین رویه بدست آورده ایم اما خب در زمینه ای تعرفه ها مشخص و دفیق است، نمی توان بدلیل ارائه کیفیت مطلوب، قیمت نا معقول به مشتری ارائه کرد و از این جهت ما هم مطابق با اصولی که در خصوص اجاره ون در اصفهان وجود دارد، خدمات خود را تقدیم به شما می کنیم.

قیمت اجاره ون در اصفهان

معمولا شرایط راننده انتخابی برای سرویس، خودرو انتخابی، مسیر مد نظر ( از نظر شلوغ بودن، خاکی بودن یا نبودن، شرایط آب و هوایی مسیر و … ) و نوع سرویس ( برون شهری، درون شهری، ترانسفر ) تعیین کننده قیمت و هزینه اجاره ون در اصفهان می باشد که قاعدتا به منظور مطلع شدن از این قیمت، می بایست با پشتیبانی وب سایت تماس بگیرید و شرایط سرویس خود را توضیح دهید تا همان جا قیمت خدمتتان اعلام شود.

ون توریستی و ون درون شهری

اگر بخواهیم یک نگاه کلی به خدمات اجاره ون در اصفهان داشته باشیم، یا بصورت درون شهری است یا بصورت توریستی و مسافرتی که هر یک زیر مجموعه های خود را دارند و با توجه به سفارشاتی که مشتری دارد، متغیر است. در ون توریستی مبدا سفر شهر اصفهان و مقصد شهر هایی مثل:

 • شیراز
 • تهران
 • گیلان
 • مازندران
 • تبریز
 • و شهر های جنوب کشور است.

در غیر این صورت می بایست برای ترانسفر یک طرفه با پشتیبانی تماس بگیرید و شرایط سرویس را با او در میان بگذارید تا ببینیم امکان ارائه آن به شما وجود دارد یا خیر. منظور از ترانسفر یک طرفه مثلا رساندن شما به شهر زاهدان و برگشتن خودرو بدون سر نشین است که قاعدتا فقط برای رفت سرویس هزینه دریافت می شود. اما اگر بخواهید خودرو در آن جا هم در اختیار شما باشد، این امکان برای تمامی شهر های کشور وجود دارد.

ون توریستی از مبدا اصفهان

ون توریستی از مبدا اصفهان همان ون برون شهری یا ون اجاره ای برای مسافرت است که به 2 صورت تشریفاتی و تفریحی انجام می شود.

زمانی که شما قصد دارید با خانواده خود به یک سفر بروید و برنامه سفرتان به این شکل است که یک خودرو گروهی مثل ون تویوتا هایس با یک راننده خوش مسافرت و راهنمای مسیر همراه شما باشد، سرویس شما در دسته ون توریستی تفریحی قرار می گیرد و قطعا تدابیر ویژه خود را دارد.

ون تشریفاتی از مبدا اصفهان

از طرفی بخشی از سرویس های اجاره ون برون شهری، برای جا به جایی یک گروه مهم و بیشتر با اهداف کاری است که در آن زمان ویژگی های سرویس، یک راننده تشریفات، خودروی تشریفاتی و ویژگی های خاص دیگر است که با توجه به خواست مشتری به او پیشنهاد می شود. به شکل از خدمات کرایه ون دربستی، ون تشریفاتی گفته می شود.

گاها در سرویس های تشریفاتی، مسافران از کشور های دیگر هستند و لازم است که سرویس با یک راننده مسلط به زبان انگلیسی یا گاها فرانسوی و آلمانی انجام شود.

امکان چسباندن یک برچسب خاص بر روی خودرو به منظور انحصاری سازی سرویس ون تشریفاتی از مبدا اصفهان هم وجود دارد که البته مستلزم در نظر گرفتن هزینه جداگانه برای سرویس است.

ون درون شهری در اصفهان چه دسته بندی های دارد؟

برای اجاره  ون درون شهر اصفهان، به 2 شکل می توانیم در خدمت شما باشیم که باید بررسی کنید و ببینید نیاز شما در کدام یک از دسته بندی های زیر قرار می گیرد:

 1. ترانسفر یک طرفه
 2. ون دربستی 10 ساعته

ترانسفر یک طرفه

ترانسفر های یک طرفه معمولا برای سرویس های فرودگاهی بیشترین کاربرد را دراد یا انکه منتقل کردن یک گروه با در نظر گرفتن تشریفات ویژه به یک مکان دیگر درون شهر که از نظر هزینه ای هم کم قیمت ترین خدمات ون در میان کل خدمات ارائه شده است.

در این حالت ترانسفر 2 طرفه نداریم و اگر بخواهید یک اتومبیل شما را به مقصدی ببرید و بعد از مثلا 2 ساعت شما را برگرداند، باید به سراغ دسته دیگر خدمات درون شهری بروید!

ون دربستی 10 ساعته

ون دربستی 10 ساعته دقیقا به منظور انجام خدمات اجاره ون به شکلی است که در پاراگراف بالا به آن اشاره کردیم.

یک خودرو با راننده در مدت زمان 10 ساعت ( بصورت پیش فرض ) دربست در اختیار شما قرار می گیرد که  هر جا به جایی در این زمان لازم بود می توانید ( درون شهر ) از آن بهره بگیرید.

نکته قابل توجه در این سبک سرویس این است که امکان رزرو کمتر از 10 ساعت یک خودرو وجود نداردد و یا باید 10 ساعت و بیشتر از آن بخواهید یا اینکه به سراغ ترانسفر های یک طرفه بروید.

در زمان در اختیار بودن اتومبیل، انتظار می رود اگر زمان ناهار یا شام فرا رسید، این تغزیه برای راننده از سوی شما مشتری محترم فرراهم شود و نکته آخر هم طرح ترافیم است که مسئولیت تهیه آن در صورت نیاز، به عهده مشتری است.

دکمه بازگشت به بالا