عمومی

جراح چاقی دکتر مهدی سلیمی فوق تخصص جراحی چاقی و عمل لاپاروسکوپی

از مصرف چای سبز حداقل یک هفته قبل از عمل اجتناب کنید زیرا باعث کم شدن انعقاد خون و افزایش احتمال خونریزی میشود. روزهای دوشنبه ظهر قبل از شروع عمل های آن اینجانب در کلینیک تخصصی بیمارستان نیکان آماده خدمت رسانی می باشم. همراه داشتن دو برگ سبزی که روز تعیین نوبت عمل در مطب به شما تحویل داده میشود و لیست مشکلات بیمار است.

در خانم های متاهل حضور همسر در روز عمل برای دادن رضایت و امضای رضایت نامه بیمارستان ضروریست و در صورت عدم امکان حضور همسر به هر دلیل وجود یک نفر از اعضای درجه یک ذکور خانواده (پدر-برادر) لازم است. با توجه به حساسیت این روش ها و باتوجه به اینکه عواملی بسیار متعددی در تعیین نوع عمل دخیل می باشد لذا شاید این قسمت از روند درمان مهم ترین بخش آن می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد جراح چاقی کلیک کنید

افرادی که با 6 ماه ورزش مداوم و کم خوری و پرهیز غذایی چاقی آنها برطرف نشده است . زمانی که عمل اسلیو معده انجام می شود بخش زیادی از حجم آن برداشته می شود که شبیه میوه موز یا آستین لباس است . اسلیو در زبان انگلیسی به معنای آستین لباس می باشد و علت نامگذاری این عمل جراحی نیز همین امر می باشد.

موارد قابل توجه بعد از عمل جراحی چاقی

در صورت مصرف غذا و بلعیدن سریع ممکن است حالت گیرکردگی ایجاد شود بهترین کار در این گونه موارد عدم مصرف حتی مایعات تا سه ساعت و راه رفتن می باشد و حتما باید بیمار از بلعیدن سریع و نجویده خودداری کند. در افرادی که درن آنها فردای عمل در بیمارستان کشیده شده است یک هفته تا 10 روز پس از عمل جهت کنترل و چک کردن زخم ها و تنظیم داروها مراجعه نمایند و سپس برای یکماه پس از عمل نوبت ویزیت گرفته شود.

در بیمارانی که بعد از عمل فشار خون بالا دارند یا عمل به دلیل چسبندگی یا عمل های قبلی سخت تر از نرمال بوده است یا ترشحات درن غیر نرمال باشد ممکن است فردای عمل مرخص نشود و یک یا دو روز بیشتر در بیمارستان جهت اطمینان از وضعیت بیمار نگهداری شود. زمانی که طول میکشد تا بیمار آماده عمل می شود.

از آنجا که عمل با لاپاراسکوپی انجام می شود برای هر بیمار تا عمل جراحی شروع شود حدود 45 دقیقه طول میکشد تا وسایل و دستگاه آماده شود که این زمان در بیمارستان های مختلف بر حسب شرایط آن ها ممکن است متفاوت باشد. این بیمارستان نیزاز نظر رتبه بندی ممتاز بوده و 3 ستاره از نشر هتلنیگ بیمارستانی می باشد. نقطه قوت این بیمارستان قرار داد وسیع با انواع بیمه های تکمیلی و به صرفه تر بودن است.

اشتها بعد از جراحی چاقی

اکثر بیماران کاهش اشتها را بخصوص در ماهای اول تجربه میکنند ولی نبود کاهش اشتها نیز غیر ظبیعی نیست . با توجه به اطلاعات منتشر شده برای هر یک از جراحان یک انتخاب عالی داشته باشید. مدت زمانی که پزشک در حال انجام فعالیت‌ های پزشکی است و همچنین سوابق پزشکی که شامل تعداد جراحی های موفق می باشد، آدرس و تلفن کلینیک و… است.

احتمال بازگشت وزن بعد از باندینگ معده

ولی با توجه که این باند بعد از مدتی باید خارج شود، در صورتی که فرد رژیم غذایی مناسبی نداشته باشد، پس از مدتی این وزن کاهش یافته به حالت قبل بر می گردد. با قرار گرفتن بالون در معده میزان هورمون های اشتها کاهش پیدا نمی کند و بالون تنها باعث می شود که حجم معده ی فرد سریع تر پر شود و فرد زودتر احساس سیری کند و میزان غذای مصرفی توسط او کاهش پیدا می کند و به توازن دلخواهی در وزن می رسد.

افزایش وزن و افزایش توده ی چربی در بدن باعث اختلال در اکسیژن رسانی به سایر بافت های بدن می شود. بافت چربی نیز مانند سایر بافت های بدن به اکسیژن و خون رسانی نیاز دارد و این امر باعث وارد شدن فشار به سیستم گردش خون و تنفس می شود. طبق بررسی صورت گرفته در کلیولند کلینیک در بیمارانی که چاق بوده و تست کوبید در آنها مثبت شده است در صورت داشتن سابقه جراحی چاقی شدت بیماری کوبید 19و نیاز به بستری و آی س …

اما در هنگام مراجعه به دکتر سلیمی نیاز است از تمامی روش‌های جراحی کاهش وزن اطلاعاتی داشته باشید. جراحی چاقی فقط دارای یک روش نیست و روش های مختلفی دارد که جراحی که شما انتخاب می کنید باید به تمام این روش ها تسلط و آگاهی داشته باشد.

عموما جراحی لاغری بی خطر است و درصد کمی از بیماران دچار عوارض سنگینی می شوند. دو روش بسیار پرطرفدار برای انجام جراحی لاغری عمل اسلیو معده و بای پس معده می باشد. پزشک جراح شما باید کاملا به این دو روش تسلط داشته باشد و از عهده آن به خوبی برآید.

روش بررسی سوابق بهترین جراح چاقی

هرچه شمار بیماران و عکس های قبل و بعد بیشتر بود، قطعا می تواند به عنوان بهترین روی آن جراح چاقی حساب کرد. اما اگر خود را کاندید عمل جراحی مینی بای پس معده می دانید بهتر است قبل از آن به کلینیک مراجعه نمایید تا پس از بررسی های دقیق پزشکی مشخص شود که آیا جراحی مینی بای پس به عنوان یک درمان الزاما بهترین راه برای شماست است یا خیر.

برای انتخاب بهترین جراح چاقی باید تمامی معیارهای گفته شده در این صفحه را لحاظ کنید. بعد از انجام جراحی چاقی پزشک باید دستورالعمل‌های غذایی را به بیمار گوشزد کند تا روند درمان بهتر انجام بگیرد. بسیاری از بیماران بعد از جراحی اسلیو معده دچار مشکل نمی شوند، با این حال پیچیدگی هایی می تواند رخ دهد و به وضعیت سلامتی شما بستگی دارد.

بهترین جراح چاقی در اصفهان

به عنوان مثال اگر شما برای این عمل به یک جراح مبتدی که تخصص لازم برای انجام آن را ندارد، مراجعه کنید، احتمال اینکه نه تنها مشکل اضافه وزنتان حل نشود، بلکه سلامتتان به خطر بیفتد، زیاد است. توصیه ما جهت مراجعه به بهترین جراحان چاقی در تهران به این دلیل است که سلامتی، پول و وقت خود را در معرض خطر و از دست دادن قرار ندهید.

این به آن معنا است که همه ساله تعداد زیادی از افراد به جراحی چاقی نیاز پیدا خواهند کرد و به همین دلیل تصمیم گرفته ایم بهترین جراح چاقی در تهران را به شما معرفی کنیم. عمل اسلیو برای کسانی انجام می گیرد که بعد از رعایت رژیم غذایی کاهش وزن قابل توجهی نداشته باشند و شاخص توده ی بدنی آن ها بالای 40 باشد و با عوارض شدید چاقی سلامت آن ها به شدت تحت تاثیر باشد.

رعایت کردن رژیم غذایی و تغییر سبک زندگیتا اینجا با مبحث باندینگ معده چگونه انجام می گیرد آشنا شدید پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست بهترین جراح چاقی در اصفهان با ما همراه باشید. بعد از عمل اسلیو در مسیر گوارشی تغییری ایجاد نمی شود و فقط معده کوچک می شود اما می توان آندوسکوپی مانند حالت عادی انجام داد . با کم کردن وزن، بیماران نیز راحت تر راه می روند و فعالیت های معمول روزمره شان را بهتر انجام می دهند.

درخواست رمز یکبار مصرف رمز عبور یک‌بار مصرف به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد. ابتدا با معرفی خود به منشی، از ایشان نوبت گرفته ضمن ارائه شماره تلفن همراه خود تا رسیدن نوبت ویزیت، خارج از مطب یا در خودروی خود منتظر بمانید تا با شما تماس گرفته شود. این عارضه در اغلب مواقع قابل کنترل است و با مصرف داروهای بدون نسخه برطرف می‌شود.

روش جراحی لاپاراسکوپی اسلیو معده یکی از بهترین و بی دردسر ترین راه های درمان و از بین بردن چاقی بصورت دائمی می باشد . در این مطلب می‌خواهیم در رابطه با جراح چاقی دکتر سلیمی اطلاعاتی برای شما داشته باشیم. اگر شما هم همیشه آرزوی داشتن اندامی ایده‌آل را در سر داشته‌اید، اما هیچ‌گاه نتوانستید به آن دست بیابید می‌توانید به تخصص‌های دکتر سلیمی در این ‌باره ایمان بیاورید. انتخاب بهترین جراح چاقی به شما کمک می‌کند تا نتیجه بهتری از این جراحی بگیرید.

هم نوع دوستی و قدرت ارتباط با افراد مختلف از ویژگی های بارز اخلاقی یک جراح خوب است. برای این که مطمئن شوید، کاندید خوبی برای عمل های لاغری هستید، باید با یک پزشک جراح لاغری مشورت کنید و در این زمینه مطالعه ی مفیدی داشته باشید.

برای کنترل درد ناشی از جراحی بای پس، باید از مسکن های وریدی استفاده کرد. به منظور ممانعت از کم آبی بدن باید قبل از عمل به میزان کافی آب بنوشید. به منظور جلوگیری از این اتفاق فرد باید از مصرف غذا و مایعات زیاد پرهیز کند و برای پیشگیری از استفراغ و تحت فشار قرار گرفتن معده در این حالت از دارو های ضد تهوع استفاده کند.

شرایط سنی جراحی چاقی

سن خاصی برای این‌گونه عمل ‌ها توصیه نمی شود، اما انجام این عمل ‌ها از سن ۸ سالگی تا ۶۵ سالگی وجود داشته و دارد، آنچه که در این عمل‌ ها مورد سنجش قرار می‌گیرد، میزان اضافه وزن افراد و عدم توانایی آن‌ ها در کاهش وزن خود است. بسیاری از افراد چاق عادت به ورزش ندارند و فعالیت بدنی کمی را دارند، برای پیشگیری از اضافه وزن لازم است که شما به ورزش کنید و بدن خود را به فعالیت‌ های ورزشی عادت دهید.

قیمت هر کدام از این عمل ها متفاوت بوده و با توجه به هزینه‌ ای که در شرایط فعلی شما تصمیم به عمل می گیرید، کاملاً متفاوت است، اولین گزینه‌ ای که بر هزینه عمل‌ های جراحی چاقی مؤثر واقع می شود، نوع عملی است که شما تصمیم دارید، انجام دهید. بیماران باید بتوانند از مصرف غذا ها ییبا حجم زیاد و همچنین نوشابه‌ های گازدار خودداری کنند.

در این صورت در روز های اول ممکن است که دچار عارضه فیستول شده و این خود منجر به عوارض شدید در بعد از عمل خواهد شد و فرآیند کاهش وزن را با مشکل مواجه می‌کند. همان طور که می دانید معده مسئول انباشتگی مواد غذایی است که با کاهش حجم آن نیز هورمون گرلین در بدن فرد ترشح نخواهد شد و این سبب عدم گرسنگی در فرد می شود.

دکمه بازگشت به بالا