بهترین های کسب و کارعمومی

چگونه بفهمیم درخواست فالو رد شده؟

چگونه بفهمیم درخواست فالو رد شده؟

فارغ از آن که از چه روشی برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید، یکی از کارهایی که همه افراد در اینستاگرام انجام می دهند، ثبت درخواست برای فالو کردن یک حساب خصوصی است.

در این بین یکی از سوالات مهمی که از سوی کاربران پرسیده می شود این است که چگونه بفهمیم درخواست فالو رد شده؟ در همین راستا در این مطلب از سایت ربات پک قصد داریم تا در مورد این مسئله صحبت کرده و بیان کنیم که چگونه بفهمیم درخواست فالو رد شده است.

ثبت درخواست فالو در اینستاگرام

زمانی که شما یک درخواست فالو ارسال می کنید باید صبر کنید و بررسی کنید که آیا آن شخص درخواست شما را تایید کرده است یا خیر؟

هر زمانی که کاربر درخواست شما را می بیند، می تواند آن را بپذیرد، آن را بررسی کند، یا آن را رد کند. در این بین یکی از چالش هایی که کاربران با آن مواجه هستند این است که چگونه بفهمیم درخواست فالو ما از سوی کاربر رد شده است.

قبل از بررسی این مسئله باید گفت که اینستاگرام به نحوی است که ممکن است درخواست شما از سوی کاربر بررسی نشود و به همین دلیل درخواست فالو شما جواب داده نشود.

در همین راستا عدم پاسخ فالو از سوی کاربر همیشه به این معنا نیست که کسی درخواست شما را رد کرده است. این ممکن است به این معنی باشد که آن شخص هنوز درخواست شما را ندیده باشد. ممکن است یک کاربری را فالو کرده باشید که سالی یک بار اینستاگرام را چک می کند و یا یک حساب کاربری خصوصی را فالو کرده اید که درخواست های فالو بسیار زیادی داشته و این مسئله باعث شده تا درخواست شما را چک نکرده باشد.

البته، عدم تایید درخواست نیز گاهی ممکن است به این معنی باشد که آن شخص درخواست فالو شما را نپذیرفته است. به همین دلیل است که به صورت کلی نمی توان متوجه شد که آیا عدم تایید حساب شما به معنای رد درخواست است یا خیر.

با این حال پیشنهاد ما این است که حتما از طریق اینستاگرام لیست افرادی که برای آن درخواست ثبت کرده اید را بررسی کرده تا متوجه شوید که کدام یک از کاربرانی که به آن ها درخواست داده اید، هنوز درخواست شما را تایید نکرده و درخواست شما همچنان معلق است.

بررسی درخواست فالو

اگر قصد دارید تا از روی کنجکاوی بررسی کنید که درخواست فالو شما در چه وضعیتی است و آیا کسی که آن را فالو کرده اید درخواست شما را تایید کرده است یا خیر باید به سراغ لیست بررسی درخواست های فالو در حال انتظار رفته و این مسئله را بررسی کنید.

در همین راستا اگر بخواهیم به این سوال بسیار مهم پاسخ دهیم که چگونه درخواست های فالو معلق اینستاگرام خود را ببینیم باید گفت که برای دسترسی به لیست درخواست های فالو ارسالی که هنوز پذیرفته نشده اند، باید به منوی تنظیمات اینستاگرام خود بروید. سپس باید به سراغ بخش پروفایل حساب خود بروید و روی نماد سه خط عمودی کلیک کنید، لازم است تا روی نماد چرخ دنده تنظیمات بزنید.

سپس به منظور درستی به این بخش باید به سراغ قسمت Security بروید که این بخش با یک نماد سپر با علامت تیک روی آن مشخص شده است.

در قدم بعد باید روی گزینه Access Data بزنید. این بخش با آیکونی به شکل یک نمودار میله ای مشخص شده است و باید داخل این بخش بروید. این بخش جایی است که می توانید همه اطلاعات حساب خود، از نام های کاربری قبلی تان گرفته تا نظرسنجی هایی که در آن شرکت کرده اید را مشاهده کنید.

و باید به بخش پایین رفته و به سراغ گزینه Connections بروید و گزینه بالایی که با نام  Current follow requests مشخص شده است را انتخاب کنید.

در گام بعدی باید روی گزینه View All بزنید و با انجام این کار است که همه درخواست های دنبال کننده فعلی خود را مشاهده خواهید کرد.

اگر می خواهید درخواست خود را لغو کنید، باید نام کاربری آن شخص را به صورت دستی جستجو کنید، روی پروفایل او بزنید و روی دکمه Requested بزنید. سپس، درخواست شما لغو شده است.

البته نکته مهمی که باید بدانید این است که اگر به منظور افزایش فالوور اینستاگرام اقدام به فالو حجم بسیار زیادی از کاربران کرده اید ممکن است درخواست های بسیار زیادی داشته باشید که وضعیت آن ها مشخص نشده است.

امروزه شاهد انواع مختلفی از ربات اینستاگرام هستیم که برخی از این ربات ها به نحوی هستند که لیست درخواست های شما را تهیه کرده و به شما ارائه می دهند.

در این مطلب تلاش کردیم تا به این سوال بسیار مهم پاسخ دهیم که چگونه بفهمیم درخواست فالو رد شده است. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا لیست اشخاصی که برای آن ها درخواست فالو فرستادید را مشاهده کرده و بتوانید این درخواست ها را مدیریت و یا لغو کنید. در انتها نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که به منظور افزایش فالوور اینستاگرام شما می توانید از سایت هایپرفالو اقدام به خرید فالوور ایرانی و با کیفیت کرده و از این طریق تعداد دنبال کنندگان حساب خود را افزایش دهید.

اگر می خواهید به صورت رایگان فالوور های پیج خود را افزایش دهید پیشنهاد می کنم این مقاله را کامل مطالعه کنید: https://robotpack.ir/increase-instagram-followers

دکمه بازگشت به بالا