بهترین های کسب و کارعمومی

چگونه می‌‌‌توان جم فری فایر گارنا را به دست آورد؟

آموزش بدست آوردن جم و الماس در بازی گارنا فری فایر

به دست آوردن جم فری فایر با آیدی و الماس بازی گارنا فری فایر (Garena Free Fire) با چه روش هایی میسر می شود؟ چگونه در بازی گارنا فری فایر جم و الماس به دست آوریم؟ الماس ها جز با ارزش ترین ارز های موجود در بازی گارنا فری فایر می باشند که شما به دنبال به دست آوردن مقداری از آن ها برای دست یابی به مراحل بالاتر می باشید. در این پست چند روش برای به دست آوردن آن ها به شما ارائه شده است که بعضی از آن ها برای شما ریسک پذیر خواهند بود اما بعضی از این روش ها مناسب می باشند.

در این بخش از آموزش بازی فری فایر سایت ارزان جم قصد دارد تا به شما نشان دهد که چگونه جم و الماس در بازی گارنا فری فایر را به دست آورید، علاوه بر آن همه ی روش های رایگانی که توسط وب سایت های دیگر یا فیلم های موجود در یوتیوب برای بدست آوردن الماس در بازی گارنا فری فایر ارائه شده است، در این پست بررسی کرده ایم تا برای شما مشکلی ایجاد نکند.

نحوه بدست آوردن جم و الماس در بازی گارنا فری فایر

خوب این مشخص که همه کاربر ها به دنبال بدست آوردن جم فری فایر می باشند، ما نیز سعی کردیم نیاز های آن ها را بر طرف کنیم تا الماس بیشتری به دست بیاورند.

الماس ها در بازی گارنا فری فایر به چه کار شما خواهند آمد؟

جم در بازی گارنا فری فایر ارزنده ترین سنگ می باشد، شما می توانید از جم ها برای انجام خرید در فروشگاه فری فایر استفاده کند. آن ها بلیط برای قوی ترین های بازی را فعال می کنند، الماس های رویال (Royale Diamonds) را روشن می کنند، با استفاده از آن ها می توانید کاراکتر های جدید را خرید کنید، یا این که کاراکتر هایی که دارید را به روز کنید و مهارت های آن ها را در بازی که قفل هستند را باز کنید. بنابراین ما به شما نشان خواهیم داد تا چطور الماس ها را به دست آورید. البته شما اگر دوست دارید پست های بیشتری راجع به فری فایر بخوانید، ارزان جم در این سایت ارائه داده است.

معرفی بازی فری فایر

این بازی یکی از محصولات معروف و مطرح استودیوی بازی سازی 111dots Studio می باشد که در سبک بازی های اکشن و بقا ساخته شده است.  در این بازی بیش از 50 بازیکن به مبارزه با هم می پردازند و بازیکنی که در انتها زنده بماند برنده بازی خواهد بود. از مهم ترین ویژگی های این بازی می توان به مواردی همچون تنوع و تعدد بالای سلاح ها، گرافیک با کیفیت، گیم پلی عالی و شگفت انگیز و موسیقی و صداگذاری بی نظیر اشاره کرد.

نحوه گرفتن جم در بازی فری فایر

همانطور که گفته شد بازی فری فایر یکی از بازی هایی است که بازیکن باید در آن تلاش کند که زنده بماند و الماس های بیشتری به دست بیاورد. برای شروع بازی فری فایر لازم است که بازیکن یک منطقه را انتخاب کند و سپس در آنجا فرود بیاید. انتخاب منطقه از نظر تعداد رقیب و دشمن و برای زنده ماندن اهمیت بالایی دارد و در مناطق خلوت تر شانس زنده ماندن بازیکن بیشتر است. بازیکن در این بازی باید تلاش کند الماس و جم فری فایر با آیدی را جمع آوری کند تا با استفاده از آنها بتواند سلاح و لوازم مورد نیاز خود را تهیه کند.

بازی هایی که در سبک اکشن و ترس و بقا ساخته می شوند و بر پایه مبارزات پیش می روند معمولا بازی های سختی هستند و بازیکنان برای پیروزی باید تلاش زیادی داشته باشند. در بعضی از مراحل بازی گیمر کاملا دست و پا بسته خواهد شد و در شرایط سختی گیر خواهد افتاد و در این شرایط نیاز دارد که از تسهیل کننده ها یا کمک کننده های بازی استفاده کند. بهترین کمک کننده و تسهیل کننده در بازی فری فایر الماس و جم بازی است. برای گرفتن جم در بازی فری فایر می توان از چند روش مختلف استفاده کرد.

روش اول گرفتن جم در بازی فری فایر

بازیکنان چندین راه برای دارند که معمول ترین و بهترین روش برای آن پرداختن پول است. گیمر می تواند در ازای پرداخت پول هر مقدار جم که می خواهد را تهیه کند. برای خرید می توان از کارت الماس استفاده کرد که آن هم می تواند خریداری شود یا در طول بازی به صورت بازی جمع آوری گردد.

روش دوم گرفتن جم در بازی فری فایر

روش بعدی به دست آوردن جم بازی فری فایر استفاده از کد ها می باشد که ممکن است زیاد برای گیمرها معمول نباشد. این کدها معمولا برای مکان های خاصی ارائه می شوند و بازیکن می تواند با تغییر سرور خود از آنها استفاده کند. البته استفاده از سرورها کار سختی می باشد و گیمرهای مبتدی قادر به این کار نخواهند بود.

روش سوم گرفتن جم در بازی Free Fire

روش سوم برای گرفتن جم در بازی فری فایر استفاده از اپلیکیشن ها می باشد که البته کمتر از آنها استفاده می شود و توصیه نمی شود چرا که روند پرداخت آنها بسیار طولانی خواهد بود. به عنوان مثال زمانی که این اپلیکیشن ها به بازیکنی 20 سکه یا جم بدهند این شرط را برای آنان قرار می دهند که تا 500000 سکه کسب نکنند نمی توانند از آن 20 سکه استفاده کنند. تعدادی از اپلیکیشن ها نیز برای گیم سطح تعیین می کنند و تا به آن سطح مورد نظر نرسند به آنها جم نمی دهد. بازیکنان در این روش مجبور هستند که از برنامه های مختلفی بر روی گوشی خود استفاده کنند که ممکن است امنیت بالایی نداشته باشند.

روش چهارم  گرفتن جم در بازی Free Fire

در روش چهارم بازیکن می تواند از برنامه های استفاده کند که البته مقدار جم کمتری به گیمر می دهد و ریسک بالاتری نیز دارد و بازی فری فایر به بازیکن هشدار می دهد که استفاده از این برنامه ها می تواند مجازات مختلفی برای بازیکن به همراه داشته باشد. در این روش ممکن است حتی حساب بازیکن برای همیشه قفل شود.

سخن پایانی درباره گرفتن جم در بازی فری فایر

همانطور که گفته شد بازی فری فایر از جمله بازی های اکشن و بقای صنعت گیم است که در سال های اخیر خصوصا در دوران کرونا با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. بازیکنان برای این که بتوانند در این بازی پیشرفت کنند و سطح خود را ارتقا ببخشند نیاز دارند که از جم بازی استفاده کنند. گرفتن جم در بازی فری فایر با استفاده روش های مختلفی همچون خریداری کردن، هک کردن، استفاده از اپلیکیشن ها و غیره انجام می شود که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. با مراجعه به بخش سایت رسانه بازی موبایل ایموجو می توانید به آموزش های مفید و کاربردی انواع بازی های موبایلی و کامپیوتری دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

منبع :

ldplayer.net

 bluestacks.com

دکمه بازگشت به بالا