بهترین های کسب و کارعمومی

چگونه Call of Duty Modern Warfare 2 را برای PC بصورت ارزان خریداری کنیم؟

فرق خرید سی دی کی Call Of Duty Modern Warfare 2  با اکانت (ظرفیتی و هکی)

 Modern Warfare II پیشرفته‌ترین Call of Duty در تاریخ خواهد بود. در کشورمان به دلیل عدم وجود قوانین درست و کافی هم به شیوه های مختلفی امکانپذیر شده که خیلی از این شیوه ها غیرقانونی بوده و می‌تواند منجر به بن شدن کنسول کاربران شود. روش هایی مثل خرید و فروش اکانت چه به صورت ظرفیتی و هکی کاملا غیرقانونی بوده و برخلاف قوانین شرکت سونی است. تنها روش قانونی برای خرید بازی های PS4 و PS5 مربوط به تهیه دیسک فیزیکی یا سی دی کی اورجینال گیم های مد نظر می‌شود. فروشگاه CDKeySell هم مثل همیشه فقط و فقط روش های قانونی خرید بازی ها را ارائه کرده است!

اگر قصد خرید Call Of Duty Modern Warfare 2 برای کنسول پلی استیشن 4 یا 5 خود را دارید، بهتر است آن را به صورت سی دی کی اورجینال بخرید که یک کد است و در اکانت PSN شخصی شما فعال می‌شود. بدین ترتیب بازی به صورت قانونی در اکانت شخصی شما فعال خواهد شد و می‌توانید بدون محدودیت از آن استفاده کنید. در نظر داشته باشید در حالت هایی که شما بازی را به صورت اکانت می‌خرید، ایمیل و رمز عبور ناشناسی در اختیارتان قرار می‌گیرد که عملا مال شخص دیگری است و به شما و احتمالا چندین نفر دیگر به صورت همزمان فروخته می‌شود. طبیعتا در این حالت قیمت اکانت می‌تواند پایین تر باشد اما ریسک هایی مثل بن شدن کنسول، بن شدن خود بازی، از کار افتادن اکانت و خیلی مشکلات دیگر ممکن است برایتان ایجاد شود.

برای خرید Call of Duty Modern Warfare 2 به ایگارا مراجعه کنید.

بنابراین درست مثل حالتی که برای وجود دارد، برای خرید نسخه کنسول آن هم روش های خرید غیرقانونی زیادی ارائه شده که اکیدا توصیه داریم از این روش ها استفاده نکنید. شاید خرید اکانت بازی های پلی استیشن در ابتدای امر ارزان قیمت تر و به صرفه تری به نظر برسد اما کافیست چند بار این اکانت ها را بخرید و ببینید که خیلی زود شاهد بن شدن اکانت، از کار افتادن اکانت، تغییر رمز عبور اکانت، قفل شدن بازی و غیره خواهید شد و به نوعی تمام هزینه‌ای که کرده‌اید از بین می‌رود!

ضمن اینکه ریسک بن شدن کنسول خودتان را هم به جان می‌خرید! بنابراین توصیه این است که از همان ابتدای کار روش خرید قانونی یعنی خرید سی دی کی بازی Call of Duty Modern Warfare II 2022 پلی استیشن (PS4/PS5) را در پیش بگیرید تا خیالتان از بابت قانونی بودن گیمی که در اکانت و کنسول شما اجرا می‌شود راحت باشد. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات خرید کالاف دیونی 2 2022 پلی استیشن با شما عزیزان صحبت می‌کنیم.

خرید بازی Modern Warfare 2 برای PS4 | خرید بازی Modern Warfare II برای PS5

یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران با آن مواجه می‌شوند مربوط به سازگاری سی دی کی با کنسول های پلی استیشن خواهد بود. مثلا آیا با خرید کد یا همان سی دی کی اورجینال بازی MW II 2022 و فعال کردنش روی اکانت شخصی خویش می‌توان گیم را روی کنسول PS4 و PS5 اجرا کرد یا باید برای هر کنسول گیم را به طور مجزا تهیه کنیم؟ خوشبختانه بازی به طور مشترک برای دو کنسول پلی استیشن 4 و 5 عرضه شده، بنابراین شما با خرید سی دی کی یا همان کد بازی Call of Duty: Modern Warfare 2022 و سپس فعال کردن آن در اکانت PSN شخصی خویش می‌توانید بازی را در هر دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 دانلود، نصب و اجرا کنید.

پس تفاوتی ندارد که قصد خرید بازی Modern Warfare 2 برای PS4 یا خرید بازی Modern Warfare II برای PS5 را داشته باشید چون با خرید سی دی کی این گیم، پلتفرم اجرای آن مشترک خواهد بود و می‌توانید از بازی روی هر دو کنسول نام برده شده لذت ببرید. البته در نظر داشته باشید که به منظور انجام گیم در حالت آنلاین، طبق قوانین شرکت سونی لازم است که توسط شما انجام شود. با مراجعه به لینک ضمیمه شده می‌توانید نسخه قانونی پلاس را برای اکانت PSN شخصی خود از فروشگاه CDKeySell تهیه کنید و آن را روی اکانت خودتان فعال نمایید و بدون محدودیت از انجام آن لذت ببرید.

چطور سی دی کی بازی Call of Duty Modern Warfare II 2022 پلی استیشن (PS4/PS5) را فعال کنیم؟

فعال کردن کد بازی باید توسط پشتیبانی فروشگاه انجام شود. بنابراین پس از اینکه سفارشتان را به ثبت رساندید، از طریق تلگرام، واتساپ یا گفتگوی آنلاین (روش های پشتیبانی مختلفی که ارائه کرده‌ایم) به کارشناسان ما پیام دهید. لازم است در این شرایط ایمیل و رمز اکانت PSN خود را ارائه نمایید تا یکی از کارشناسان ما وارد اکانتتان شده و فعال سازی سی دی کی بازی Call of Duty Modern Warfare II 2022 پلی استیشن (PS4/PS5) را انجام دهد.

دقت کنید که هیچ لزومی مبنی بر غیر فعال کردن تایید دو مرحله‌ای اکانت در این شرایط وجود ندارد و همچنین می‌توانید پس از فعال شدن گیم و تکمیل سفارش خود، رمز اکانت شخصی خویش را تغییر دهید تا هیچ جای نگرانی از بابت امنیت اکانتتان نداشته باشید. تکمیل سفارش های ثبت شده در فروشگاه عموما ظرف 30 دقیقه انجام می‌شود و فقط در برخی شرایط خاص ممکن است تا 3 ساعت طول بکشد.

در نظر داشته باشید که ارسال به موقع مشخصات اکانت PSN شما تاثیر مستقیمی بر روی سرعت تکمیل سفارشتان دارد و در صورتی که اقدامات لازم از سمت شما صورت نگیرد، طبیعتا در تکمیل سفارش هم تاخیر به وجود می‌آید. تمام مراحل ثبت، پیگیری، انجام و تکمیل سفارش ها هم از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌شود. ضمنا ساعت کاری تیم پشتیبانی هر روز و حتی در ایام تعطیل از ساعت 9 صبح الی 22 شب بوده و کارشناسان ما در تلگرام گاها تا پاسی از شب هم فعال هستند. بنابراین توصیه داریم پس از خرید بازی Call OF Duty MW II 2022 پلی استیشن از طریق تلگرام به ما پیام دهید و وضعیت سفارشتان را پیگیری کنید.

ریجن کنسول و اکانت PSN برای خرید مدرن وارفار 2022 برای PS4 و PS5

اینکه کنسول شما مربوط به چه ریجنی باشد هیچ تاثیری روی خریدتان ندارد! بنابراین از این نظر هیچ جای نگرانی نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید با خرید سی دی کی بازی Call of Duty Modern Warfare II 2022 پلی استیشن (PS4/PS5) و فعالسازی آن روی اکانت PSN خویش، گیم را روی هر کنسول با هر ریجنی که داشته باشد دانلود، نصب و اجرا نمایید. پس اصلا درگیر ریجن کنسول و سازگاری آن با بازی نباشید چون هیچ مشکلی از این نظر نخواهید داشت.

اما کشور اکانت PSN شما برای امکان فعال کردن و اجرای بازی باید روی آمریکا (USA) قرار داشته باشد. البته اگر کشور اکانتتان روی منطقه دیگری هم باشد می‌توانید ضمن هماهنگی با تیم پشتیبانی فروشگاه و قیمت گیری دقیق گیم روی ریجن مد نظرتان، تهیه آن را انجام دهید اما توصیه ما این است که حتما بازی های پلی استیشن را روی ریجن آمریکا بخرید. برای اینکه اکانتی با ریجن آمریکا داشته باشید کافیست یک ابزار تغییر IP استفاده کرده و IP خود را با آن روی آمریکا تنظیم کنید و سپس با مراجعه به سایت پلی استیشن، یک اکانت بسازید. ریجن اکانت PSN شما در این حالت به طور خودکار روی آمریکا تنظیم می‌شود

چطور روی استیم ارزانتر بازی بخریم؟

ویژگی جالب دیگر استیم، قیمت گذاری‌های منطقه‌ای آن است. به بیان بهتر، استیم در کشورهای مختلف بسته به شرایط اقتصادی و عوامل دیگر، بازی‌ها را با قیمت‌های متفاوتی برای فروش می‌گذارد. برای مثال از آنجایی که دانلود غیرقانونی بازی‌ها در کشوری چون روسیه رواج زیادی دارد، استیم عناوین خود را در این کشور معمولا با قیمتی کمتر عرضه می‌کند تا گیمرها را به خرید بازی اورجینال و قانونی‌ ترغیب کند.

شرایط مشابهی برای دو کشور هند و آرژانتین نیز به دلایل اقتصادی برقرار است و تقریبا در بیشتر موارد آرژانتین ارزان‌ترین قیمت‌ها را دارد. بنابراین یکی از روش‌های خوبی که می‌تواند هزینه‌های ناشی از خرید بازی را کاهش دهد، تغییر دادن ریجن یا آی‌پی استیم به یکی از این کشورها است. اینکه کدام یک از این سه کشور قیمت‌های کمتری دارند، در بیشتر موارد برای هر عنوان متفاوت است و این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که برخی از بازی‌ها دارای قفل منطقه‌ای هستند. به عبارت دیگر، این عناوین تنها از زبان همان منطقه برای مثال روسی پشتیبانی می‌کند و برای تجربه آن‌ها باید از سرویس‌های تغییر دهنده آی پی استفاده کنید.

چگونه ریجن استیم را تغییر دهیم؟

در کل تغییر ریجن یا منطقه فروشگاه استیم هم با اینکه دردسرهای خاص خودش را دارد اما واقعا کار خیلی سختی نیست. مسئله اینجاست که برای تغییر ریجن اکانت استیم، باید یک سرویس تغییر آیپی مناسب پیدا کنید که سرور منطقه مورد نظرتان را داشته باشد. به بیان ساده‌تر اگر می‌خواهید ریجن اکانت استیم خود را از آمریکا به روسیه تغییر دهید، باید سرویس تغییر آی‌پیتان سرور روسیه را داشته باشد. جدای از این، اگر قصد تغییر ریجن اکانت خود را دارید، نباید تا حداکثر ۲۴ ساعت هیچ خریدی از فروشگاه استیم انجام دهید.

حال اگر همه این شرایط فراهم باشد، می‌توانید به راحتی ریجن اکانت خود را تغییر دهید. برای شروع، کلاینت استیم خود را ببندید. اگر اپ استیم هم روی موبایلتان نصب شده، از آن هم لاگ اوت کنید تا استیم منطقه زندگی شما را برای مدتی گم کند. حالا نرم‌ افزار تغییر آی‌پی خود را اجرا کنید و با انتخاب سرور کشور مورد نظرتان، آی‌پی خود را تغییر دهید. برای اینکه مطمئن شوید آی‌پی شما دیگر متعلق به ایران نیست و به کشور دیگری تغییر کرده، به وبسایت مراجعه کنید.

اگر همه چیز درست بود حالا کلاینت استیم را باز کنید و پس از ارائه اطلاعات خود، وارد حسابتان شوید. سپس روی نام کاربری خود کلیک کنید و از بین گزینه‌هایی که استیم در اختیارتان می‌گذارد، به سراغ Account Details بروید. با ورود به صفحه Account Details، اگر خوب دقت کنید گزینه Update store country را می‌بینید. روی آن کلیک کنید تا امکان تغییر ریجن حساب کاربریتان فراهم شود. حالا به سراغ نواری که در این صفحه وجود دارد بروید و با کلیک روی آن، کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر همه چیز درست باشد، صفحه‌ای مثل چیزی که در تصویر زیر می‌بینید برایتان نمایش داده می‌شود.

با این حال، اگر نتوانید شرایط لازم را به هر دلیلی برای تغییر ریجن فراهم کنید، این صفحه هیچ وقت در مقابلتان ظاهر نمی‌شود. در صورتی که با چنین مشکلی رو به رو شدید، پس از گذشت چند لحظه یک دور کلاینت را ری‌استارت کنید. البته ممکن است با یک بار ری‌استارت استیم مسئله برطرف نشود. بنا بر این، چند بار دیگر باید کلاینت استیم را ری‌استارت کنید تا بالاخره به چیزی که می‌خواهید برسید.

آن وقت تنها کاری که باید بکنید پیدا کردن یک آدرس تقلبی (برای پیدا کردن آدرس‌های تقلبی هم می‌توانید از کمک بگیرید) از اینترنت و پر کردن فیلدهایی است که در تصویر می‌بینید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که آدرس تقلبیتان باید با آدرس سرور تغییر دهنده آی‌پیتان مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت استیم شما را شناسایی خواهد کرد و ممکن است روی حساب استیمتان محدودیت‌هایی اعمال کند. با تمام این اوصاف وقتی که فیلدهای آدرس جدید حساب کاربری خود را پر کردید، کافیست روی Apply Country Change کلیک کنید تا بالاخره ریجن استور استیمتان تغییر کند.

استفاده از سرویس اوریجین اکسز (Origin Access)

فیفا و بتلفیلد هر دو از محبوب‌ترین سری‌های بازی در کشور ما هستند و فارغ از آن الکترونیک آرتز خود ناشر بزرگی است که سالانه عناوین جذاب زیادی را عرضه می‌کند. بنابراین اگر به طور خاص از طرفداران ویژه بازی‌های این کمپانی هستید، سرویس اوریجین اکسس می‌تواند راه حل بسیار مناسبی برای شما باشد.

درست مانند سرویس گیم پس که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم، با خرید اشتراک این سرویس می‌توانید به طور رایگان به بیشتر عناوین منتشر شده روی فروشگاه اوریجین روی پلتفرم کامپیوتر دسترسی پیدا کنید. نوع ویژه و گران‌تری از این سرویس به نام پریمیر نیز وجود دارد که با دریافت هزینه حدودا ۱۵ یورو در ماه تمامی بازی‌های جدید را در اختیارتان قرار می‌دهد و همچنین می‌توانید زودتر از دیگران آن‌ها را تجربه کنید.

برای مثال همین الان با خرید اشتراک این سرویس می‎توانید به تجربه فیفا ۲۰ بپردازید. لیست کامل ویژگی های این سرویس و بازی‎های آن در دو حالت پایه و پریمیر را می توانید مشاهده کنید که البته برای دسترسی به آن حتما باید از ابزارهای تغییر دهنده آی‌پی استفاده کنید.

دانلود بازیهای کپی و هک شده

هک شدن بازی‌ها و دانلود کردن آن‌ها یکی از دلایل مهمی بود که تا چند سال پیش بسیاری از بازی سازان بزرگ سرمایه خود را از این پلتفرم بزرگ به بیرون کشیدند و اتفاقا محبوبیت دوباره و امروزی پی سی گیمینگ تا حد زیادی مدیون استیم است. اما به هر حال با وجود قفل‌های امنیتی قوی‌تر، همچنان بازی‌های کامپیوتر در نهایت بعد از چند ماه هک می‌شوند و لینک‌های دانلود آن سر از اینترنت در می‌آورد. البته دانلود بازی‌ها به صورت غیر قانونی سال‌هاست که در کشور ما رواج دارد و با توجه به شرایط اقتصادی بدون شک این روند ادامه هم پیدا خواهد کرد اما به هر شکل این روش از دریافت بازی‌ها نقض واضح قانون کپی رایت به حساب می‌آید.

دریافت بازیهای رایگان فروشگاه اپیک گیمز

از زمانی که سر و کله فروشگاه اپیک گیمز در دنیای پی‌سی گیمینگ باز شد، رقابت به مرحله‌ای بالاتر عروج پیدا کرده است. اپیک با بود‌جه‌ای ظاهرا ناتمام تا به امروز ده‌ها بازی مختلف و شناخته شده را به صورت رایگان روی فروشگاه خود قرار داده است تا شاید بتواند استیم را از سلطنت خلع کند. با در نظر داشتن شرایط اقتصادی حال حاضر و قیمت بسیار بالای بازی‌ها، این عناوین رایگان هدیه‌ای هستند که بهتر است آن‌ها را از دست ندهیم. برای نصب این فروشگاه می‌توانید به مراجعه کنید.

استفاده از سرویس گیم پَس (Game Pass)

سرویس گیم‌پس مایکروسافت روی پی‌سی نیز قابل استفاده است و آرشیو تقریبا یکسانی با ایکس‌ باکس وان دارد. برای استفاده از این سرویس تنها باید کلاینت Xbox Beta را روی کامپیوتر خود نصب کرده و با شارژ کردن اکانت مایکروسافت خود با کمک گیفت کارت‌ها، سرویس گیم‌پس را خریداری کنید. توجه داشته باشید اگر اکانت شما به اندازه کافی شارژ داشته باشد، خود مایکروسافت در ماه‌های بعدی نیز به طور خودکار پول از حساب شما کم کرده و اشتراک گیم‌پس را شارژ می‌کند.

از بابت بازی‌ها هم نگران نباشید چرا که نه تنها بیشتر انحصاری‌های مهم مایکروسافت روی این سرویس فعالند، بلکه گاهی اوقات بازی‌های جدید و بزرگی چون The Outer Worlds هم به سرویس گیم‌پس اضافه می‌شوند، به عبارتی یک بازی ۶۰ دلاری تحسین شده را می‌توانید با صرف هزینه‌ای بسیار کم تجربه کنید.

حتی با افزایش قیمت‌های اخیر نیز همچنان خرید یک کنسول ۴ الی ۵ میلیون تومانی گزینه بسیار بهتری از اسمبل کردن کامپیوتری حداقل ۲۰ میلیونی است. از طرفی دیگر پلی استیشن 4 در کشورمان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و سال‌هاست یکی از آن‌ها در خانه یا محل کار بسیاری جا خوش کرده است. اما افزایش قیمت‌های اخیر دارندگان این کنسول را نیز بیش از هر گروه دیگری فلج کرده. ولی هنوز امیدتان را از دست ندهید چون برای خرید بازی‌های پلی استیشن 4 نیز راهکارهای جایگزینی وجود دارد.

خرید دیجیتالی بازیها

درست مانند کامپیوترهای شخصی، خرید بازی‌ها به صورت دیجیتالی در مواردی می‌تواند با قیمتی کمتر تمام شود. در حال حاضر گیفت کارت‌های ۶۰ دلاری پلی استیشن به طور میانگین با قیمت حدودا ۹۷۰ هزار تومان به فروش می‌رسند، البته اگر پس از پایان این مطلب قیمت دلار تغییری نکرده باشد. بله حق با شماست، این قیمت‌ها نیز بسیار بالا هستند اما باز هم می‌توانند حداقل در مورد بازی‌های تازه منتشر شده اختلاف قیمتی ایجاد کنند.

پس از خرید کارت هدیه باید به بخش Redeem Codes کنسول رفته و کد دریافتی را در قسمت مشخص شده وارد کنید. پس از آن اکانت شما به همان مقدار شارژ شده و از این پول می‌توانید برای خرید بازی‌ها در فروشگاه پلی استیشن استفاده کنید. اکثر بازی‌های پلی استیشن 4 حجم زیادی دارند، پس شاید بهتر باشد دیتای بازی‌ها را از فروشگاه‌ها و یا دوستان خود دریافت کنید. همچنین نرم افزاری به نام وجود دارد که با کمک آن می‌توانید فایل‌های بازی را از کامپیوتر به کنسول انتقال دهید تا دیگر مجبور نباشید سرعت دانلود پایین پلی استیشن را تحمل کنید.

مزیت دیگر خرید بازی‌ها به روش دیجیتالی این است که می‌توانید آن را با نفر دومی نیز به اشتراک بگذارید و حتی پلی استیشن به شما این اجازه را می‌دهد تا با داشتن یک نسخه هر دو نفر شما همزمان بازی کنید. فروشنده‌های بازی نیز از همین روش با نام ساختگی «اکانت ظرفیتی» استفاده می‌کنند که در ادامه مفصل‌تر در مورد آن توضیح می‌دهم.

خرید اشتراکی نسخه فیزیکی بازیها به همراه افراد دیگر

فکر نمی‌کنم این روش توضیح زیادی نیاز داشته باشد و احتمالاً یکی از ساده‌ترین راه حل‌هایی است که به ذهن هر فردی می‌رسد. اگر در دوستان و آشنایان خود افرادی را می‌شناسید که آن‌ها نیز چون شما گیمر هستند، خرید اشتراکی بازی‌ها و فروختن آن‌ها بعد از اتمام، راه حل آسان و بدون دردسری است که بسته به تعداد افراد می‌تواند هزینه خرید جدیدترین بازی‌ها را تا ۲۵۰ هزار تومان و کمتر پایین آورد.

دکمه بازگشت به بالا