همه چیز در مورد تهراندشت

تهراندشت نگین سرسبز استان البرز است. در این مقاله قصد داریم تهراندشت زیبا را به شما معرفی کنیم.

تهراندشت کجاست؟

تهراندشت یک منطقه بسیار سرسبز از توابع ساوجبلاغ استان البرز است. طبیعت بینظیر و همیشه سرسبز تهراندشت دلیلی برای بازدید فراوان شهرنشینان شده است و نکته بهتر این منطقه این است که شما با هزینه خرید یک آپارتمان 60 متری در تهران میتوانید یک باغ ویلا نقلی داشته باشید تا بتوانید تعطیلات آخر هفته خودتان را سپری کنید و برای تفریح نیازی به سفر به شمال کشور را نداشته باشید.

تهراندشت با پتانسیل‌های بالایی که دارد مکانی عالی برای ساخت و ساز تبدیل شده است و هم اکنون بسیاری از افراد به فکر خرید زمین در این منطقه برای ساخت ویلا افتاده اند و صد البته هم اکنون شهرک‌های باغ ویلایی زیبا و زیادی با انواع تنوع قیمت در منطقه تهراندشت وجود دارد. قیمت زمین در سرخاب تهراندشت را میتوانید با مراجعه به این روستا استعلام بگیرید و همچنین میتوانید از املاک تهراندشت برای استعلام قیمت خرید باغ ویلا استفاده کنید.

تهراندشت شامل چندین روستا است که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. از جمله این روستاها:

سرخاب

سعید آباد

اسماعیل آباد

آران

حاجی آباد

رضا آباد

اجمد آباد

اغلان تپه

ایقربلاغ

هر کدام از این روستاها ویژگی‌های خاص خود را برای ساخت باغ ویلا دارند که ما به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید زمین در تهراندشت حتما مشاوره دریافت کنید.

فاصله تهران تا تهراندشت

تهراندشت در فاصله 70 کیلومتری از تهران قرار دارد این به این معنی است که شما با کمتر از 1 ساعت رانندگی میتوانید در منطقه تهراندشت حضور داشته باشید و در ویلا خودتان باشید. مسیر تهران به تهراندشت از اتوبان است و شما هیچگونه ترافیک شهری را تجربه نخواهید کرد و میتوانید به راحتی به تهراندشت سفر کنید.

بعد از عبور از پل کردان و کارخانه ماموت وارد ورودی گلسار شوید. بعد از گلسار به سمت چپ شما وارد منطقه تهراندشت خواهید شد.

خرید زمین در تهراندشت

تهراندشت همانند سایر مکان‌های سرسبز و مخصوص ویلاسازی دارای زمین‌های خوب و بد است. حتما اگر قصد دارید خرید زمین در تهراندشت را تجربه کنید از قبل از تیم املاک تهراندشت مشاوره لازم را دریافت کنید. خرید زمین در تهراندشت یک سرمایه گذاری فوق العاده به شمار میرود. میزان رشد قیمت در این منطقه بسیار بالا است و شما میتوانید با سرمایه گذاری در زمین در تهراندشت به یک سود عالی در طی یک سال برسید.

تهراندشت به دلیل کوهپایه‌ای بودن از خاک حاصلخیزی برخوردار است و همچنین آب سطحی زیر زمینی در این منطقه باعث شده تا درختان میوه بسیار زیادی در این منطقه بروید و یک مرجع عظیم تامین میوه استان تهران شود.

جهت خرید زمین در این منطقه شما میتوانید از زمین شهرکی یا مستقل استفاده کنید. زمین شهرکی در منطقه تهراندشت برق و آب سهمیه‌ای را دارد و همچنین همه شهرک‌های ویلایی تهراندشت دارای نگهبانی 24 ساعته هستند که همین مسئله باعث شده امنیت ویلاها تا میزان زیادی در این منطقه فراهم شود. البته نکته منفی زمین‌های شهرکی در این منطقه مشاعات است. شما علاوه بر هزینه خرید زمین، هزینه نصف مشاعات زمین خود را نیز باید پرداخت کنید.

نوع دیگر زمین در این منطقه زمین مستقل است که ویژگی‌های خوب و بد خود را نیز دارد. در این مسئله باید عنوان کرد که زمین یا امکانات آب و برق را دارد یا برای داشتن این امکانات خود شما شخصا باید اقدام کنید و مسئله بعد این است که مکان دقیق این زمین‌ها مهم است چرا که زمین مستقل باید در محلی باشد که امنیت در این منطقه هم فراهم باشد.

خرید باغ ویلا در تهراندشت

خرید باغ ویلا در تهراندشت را میتوان یک هدف عنوان کرد. دلیل قیمت مناسب ویلا در تهراندشت، عدم معروفیت به اندازه شهریار و کردان است. قطعا وقتی تهراندشت هم به اندازه کردان و… به شهرت برسد رشد قیمت بالایی را تجربه خواهد کرد.

اکثر ویلاها در تهراندشت در مناطق شهرکی ساخته میشوند و معدود ویلاهایی به صورت مستقل ساخته شده اند. دلیل این مسئله امنیت بالای شهرک است که دیگر در زمانی که شما در منطقه حضور ندارد نیاز به نگرانی نیست چون یک نگهبانی 24 ساعته خواهید داشت.

چند نکته برای خرید باغ ویلا در تهراندشت: باغ ویلا باید چندین امکانات صد در صد را داشته باشد که در ادامه به آن اشاره میکنیم:

-مکانی مناسب

-قیمت مناسب با امکانات و لوکیشن ویلا

-امکانات آب و برق و گاز

-نگهبانی

-نوع ساخت بنا

-فضاسازی انجام شده

ویژگی های تهراندشت

طبیعت بی نظیر و آب فراوان از دو مولفه‌های شهرت تهراندشت هستند. تهراندشت معروف به نگین استان البرز است. دو روستای سرخاب و سعیدآباد سال‌هاست به دلیل خاک خوب و آب فراوان فروش میوه‌های زیادی را به تهران و کرج داشته اند.

به دلیل بومی بودن مردم ساکن در این مطنقه امنیت تا حد زیادی در تهراندشت فراهم است و نیازی به نگرانی از این بابت وجود ندارد. در تهراندشت همه امکانات رفاهی فراهم است و شما به راحتی میتواند در تهراندشت تمامی خرید‌های خود را انجام دهید. این امکانات عبارت اند از:

مراکز خرید

هایپر مارکت

مراکز خرید لوازم دیجیتال

مرکز بهداشت

پاسگاه پلیس

و…

سرمایه گذاری در تهراندشت

سرمایه گذاری همیشه و در همه شرایط شیرین است اما اگر بدانید که سرمایه گذاری شما در مدت یک سال میتوانید سود بسیاری برای شما به ارمغان بیاورد شیرینی دو چندان را خواهید چشید. تهراندشت پتانسیل بالایی دارد و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از افراد و سرمایه گذاران رو به خرید زمین در قطعه بندی در این منطقه بیاورند.

بسیاری از سازندگان اقدام به خرید زمین و ساخت باغ ویلا و شهرک کردند که بسیار موفق بوده‌اند. شما هم میتوانید با سرمایه گذاری در این منطقه تا 100% سود را در مدت کمی تجربه کنید.

امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

دکمه بازگشت به بالا