بهترین های کسب و کارسلامت و تندرستی

 انتخاب بهترین جراح لیفت صورت در تهران

امکانات بهترین مرکز جراحی صورت در تهران

معمولاً بهترین دکتر صورت در تهران سعی دارد این عمل را در بهترین مراکز جراحی در تهران انجام دهد. این مراکز سعی دارند بهترین امکانات را برای جراح فراهم کنند. به این دلیل از بروز ترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین مرکزی خوب است که دارای تجهیزات کاملی باشد. این گونه مراکز هر چند دارای مخارج بیشتری است و باعث بالا رفتن هزینه عمل می شوند اما بهتر است عمل در چنین جایی انجام شود. بر هزینه مرکز جراحی موقعیت جغرافیایی آن هم تأثیر می گذارد. بهترین جراح برای این که کیفیت عمل حفظ شود سعی دارد این جراحی را در بهترین مرکز انجام دهد. یک مرکز جراحی علاوه بر امکانات خود، خدمات خوبی هم ارائه دهد.

اقدامات جراح ماهر بعد از عمل لیفت صورت

پس از انجام جراحی کار جراح تمام نمی شود. در واقع می توان گفت با انجام این عمل تازه کار جراح و بیمار شروع می شود. این فرد باید پس از جراحی چند بار بیمار را معاینه کند و نتیجه عمل را در زمان های مختلف مشاهده کند. به این منظور قبل از مرخص شدن بیمار باید زمان معاینه او را مشخص کند.

هر بار که بیمار به پزشک مراجعه می کند تاریخ مراجعه بعدی او مشخص می شود. در صورتی که لازم باشد این پزشک ترجیح می دهد که بیمار را یک شب بستری کند تا از او مراقبت شود. همچنین قبل از این که بیمار را مرخص کند نکات لازم را به او می گوید. برخی از جراحان در این زمینه حرفه ای تر عمل کرده و این اقدامات را در بروشور هایی قرار داده و به بیماران ارائه می دهند.

مراحل انجام جراحی لیفت صورت

برای انجام جراحی لیفت صورت، معمولا اولویت با بیهوشی زیباجو است. مگر در شرایطی که امکان بیهوشی ایمن وجود نداشته باشد؛ که در اینصورت ممکن است جراح پلاستیک از سایر گزینه ها مثل بیحسی استفاده کند. بعد از آن، پروسه جراحی مراحل زیر را طی خواهد کرد…

ایجاد برش

جراحی لیفت صورت یک روش تهاجمی و البته ایمن می باشد. در این جراحی با توجه به میزان افتادگی و شلی پوست صورت جراح مناطقی که نیاز به برش دارد را نشانه گذاری می کند، میزان برش در جراحی لیفت صورت متفاوت است. در جراحی مینی لیفت صورت که برای افتادگی های خفیف مورد استفاده قرار می گیرد از برش های کوچکتری استفاده می شود؛ به گونه ای که برش به منظور کشیدکی پوست از ناحیه شقیقه شروع می شود و تا پایان گوش و کمی پشت لاله گوش مطابق شکل فوق امتداد می یابد.

در مواقعی که افتادگی شدید باشد از برش های بزرگتر برای لیفت و کشیدگی پوست صورت استفاده می شود. در این تکنیک که به آن لیفت کلاسیک گفته می شود برش از قسمت شقیقه ها پشت خط رویش مو یا خط رویش مو شروع می شود و تا پشت گوش ادامه می یابد و در موی ناحیه پس سر پنهان می شود.

بسیاری از افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند نگران باقی ماندن جای اسکار هستند. این نگرانی کاملا بی مورد است، زیرا برش های به منظور لیفت و افتادگی پوست در نواحی ایجاد می شود که از دید دیگران مخفی باقی می ماند و به مرور زمان محو خواهد شد.

·         کشیدن و سفت کردن پوست و بافت صورت

چربی ها یا بافت های شل شده در صورت و گردن ممکن است برداشته یا جابجا شوند. سپس پوست صورت مطابق با تغییرات تازه، کشیده شده و در محل مناسب با با بخیه تابث می شود. پوست اضافی بریده شده و زخم با بخیه یا با نوار بسته می شود.

·         بخیه زدن

به منظور بست برش های پوستی ایجاد شده در بخش پوست صورت، عضلات صورت و کاسه سر از بخیه های قابل جذب و غیر قابل جذب استفاده می شود. در صورتی که پزشکتان برای بخیه زدن از بخیه های غیر قابل جذب استفاده کرد باشد برای کشیدن بخیه ها بعد از گذشت مدت زمان تعیین شده باید به مطب پزشکتان مراجعه نمایید. بعد از جراحی لیفت صورت برای تسریع بخشیدن به روند بهبودی و کاهش مدت زمان دوران نقاهت جراح به شما توصیه هایی می کند که باید به آن عمل کرده و تمامی موارد را رعایت کنید.

چه کسانی به جراحی لیفت صورت نیاز دارند؟

مردان و زنانی که از پیری پوست و افتادگی آن ناراضی هستند می توانند از این جراحی بهره مند شوند  به طور کلی این جراحی برای افراد زیر مناسب تر می باشد :

  • افرادی که دچار افتادگی متوسط یا پیشرفته در ناحیه گردن و صورت هستند .
  • بیمارانی که پوست یا چربی اضافی در گردن دارند و نشانه هایی از پیری متوسط در صورت دارند.
  • بیمارانی که وزن زیادی از دست می دهند و پیری شدید صورت و گردن دارند.

نحوه انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت

اگر قصد دارید، لیفت صورت را توسط بهترین جراح لیفت انجام دهید، لازم است به نکاتی هنگام انتخاب دکتر در نظر بگیرد. در نظر گرفتن این نکات باعث می‌شود شما نسبت به دکتر اطمینان کامل داشته باشید و نتیجه ایده آلی را مشاهده کنید. در ادامه به ویژگی های بهترین پزش لیفت صورت می پردازیم:

  • درک کامل از زیبایی شناسی

کمتر کسی به این ویژگی توجه می کند. اما داشتن این ویژگی مهم ترین اصل انجام عمل های زیبایی است. اگر دکتری که انتخاب می کنید مسائل زیباشناسی را به خوبی نداند و به درک کاملی از این نکته نرسیده باشد، نمی تواند شما را به نتیجه مطلوب از انجام عمل زیبایی برساند.

‌ پس زمانی لیفت صورت به نتیجه مطلوب می‌ رسد که دکتر مورد نظر شما دارای درک زیبایی شناسی باشد و بداند صورت نیاز به چه تغییری دارد و چه تغییری نباید انجام شود.

  • با اخلاق

دکتری را به عنوان بهترین جراح لیفت صورت انتخاب کنید که با بیماران خود بهترین رفتار را داشته باشند و برای معاینه آن ها حوصله کافی را داشته باشد. رفتار خوب جراح باعث می شود بیماران اعتماد کامل به دست بیاورند و با احساس بهتری برای انجام لیفت صورت آماده شوند.

  • تجربه و مهارت

سعی کنید به دنبال دکتری باشید که در زمینه لیفت صورت مهارت کافی داشته و سال های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت انجام داده باشد. برای این کار می توانید نمونه های کاری دکتر را بررسی کنید و از حرفه ای بودن فعالیت کاری او مطمئن شوید.

انتظارات بعد از لیفت صورت

قبل از این که برای لیفت صورت اقدام کنید، باید بدانید لیفت صورت چه کاری برای پوست شما انجام می دهد و برای رفع چه مشکل هایی مناسب است. انجام این جراحی زیبایی باعث می‌ شود پوست های اضافه شما حذف شود و چین و چروک های صورت از بین برود. این موارد تنها با جراحی انجام می‌ شود. روش‌ های دیگر زیبایی سازی هم وجود دارد که بدون انجام جراحی، لیفت صورت را انجام می دهد. اما کیفیت نتایج زیبا سازی آنها نسبت به جراحی کمتر است.

دکمه بازگشت به بالا