بهترین های کسب و کارعمومی

راهنمای انتخاب فرش کودک پسرانه با بهترین کیفیت و قیمت

راهنمای انتخاب فرش کودک پسرانه با بهترین کیفیت و قیمت: به خاطر تنوع بالای طرح فرش کودک در فرشخونه گاها خانواده ها در انتخاب طرح مناسب برای اتاق پسرشان دچار سردرگمی می شوند.

قیمت فرش کودک پسرانه و دخترانه هم می تواند برای خانواده ها در انتخاب طرح موثر باشد. در ادامه به معرفی برخی از مهم ‌ترین عوامل و ویژگی ‌های فرش کودک پسرانه می پردازیم و انواع طرح های فروشگاه اینترنتی فرشخونه را برای انتخاب بهترین فرش اتاق کودک پسر ارائه خواهیم داد.

دلایل خرید فرش کودک از فرشخونه

جنس فرش کودک: از آنجایی که کودکان پسر فعالیت فیزیکی بیشتری دارند، انتخاب یک فرش با جنس مقاوم و پایداری بالا مهم است. فرش ‌هایی که با نخ اکریلیک تهیه شده ‌اند، معمولاً مقاومت و دوام بیشتری دارند.

طرح و رنگ فرش اتاق کودک: از طرح‌ های جذاب و مورد علاقه فرزندتان برای خرید فرش کودک پسرانه استفاده کنید. طرح ‌های مربوط به شخصیت‌های محبوب انیمیشنی، ورزشی یا وسایل نقلیه می‌توانند جذابیت و شادابی به اتاق کودک بدهند. شما می توانید به ایده گرفتن از دکوراسیون فرش کودک پینترست baby carpet pinterest، اتاق کودک تان را چیدمان کنید.

اندازه فرش اتاق کودک: توجه کنید و فرشی انتخاب کنید که به طور مناسب در اتاق جا بگیرد. فرش باید بخش زیادی از کف را پوشش دهد و به کودک امکان حرکت راحت در اتاق را بدهد.

قیمت فرش اتاق کودک پسرانه: قبل از انتخاب فرش اتاق کودک پسرانه، باید قیمت آن را بررسی کنید. اما بهتر است به جزئیات دیگر همچون کیفیت و مقاومت نیز توجه کنید. گاهی اوقات پرداخت هزینه بیشتر برای یک فرش با کیفیت بالاتر، در طولانی مدت به میزان کمتری هزینه دربر خواهد داشت.

با رعایت این نکات، می‌توانید فرش مناسبی را برای کودک پسر خود انتخاب کنید که هم با کیفیت باشد و هم با رنگ ‌ها و طرح ‌های جذاب، اتاق کودک را زیبا ‌کند.

لازم به ذکر است که قبل از خرید، بهتر است از نظرات و تجربیات دیگران نیز استفاده کنید و با مشورت با کارشناسان فروش فرشخونه در این زمینه، تصمیم‌گیری نهایی خود را انجام دهید.

انواع طرح های مناسب برای اتاق کودک پسر

فرشخونه به دلیل تنوع بالای محصولات می تواند طرح های بسیار متنوعی را برای اتاق کودک پسر معرفی کند. در ادامه برخی از انواع طرح ها را با چند محصول به طور نمونه به شما معرفی می کنیم.

شخصیت های کارتونی فرش کودک پسرانه: بسیاری از فرش های کودک با طرح شخصیت های محبوب کارتونی تولید می شوند.

شما می توانید شخصیت محبوب و مورد علاقه فرزندتان را از میان طرح های موجود انتخاب کنید به طور مثال: فرش طرح آلوین و سنجاب ها، بنتن، بچه رئیس، اسپایدرمن از جمله طرح های فرش انیمیشنی پسرانه است.

فرش نوزادی پسرانه: برخی از طرح های فرش اتاق کودک با تصاویر بسیار کودکانه و ساده تولید می شوند که مناسب سیسمونی و اتاق نوزاد است. شما برای اتاق کودک پسر می توانید طرح هایی انتخاب کنید که رنگ پسرانه دارند یا روی آن ها نوشته شده It’s a boy یا چیزی شبیه به این.

فرش کودک طرح ماشین: بسیاری از پسربچه ها به ماشین و ماشین بازی علاقه زیادی دارند به همین دلیل به انیمیشن و وسایل با طرح ماشین هم علاقه زیادی نشان می دهند. فرش طرح مک کویین یا فرش هایی که تصاویر ماشین دارند هم برای پسربچه ها بسیار جذاب است.

فرش طرح زمین بازی: برخی از فرش ها هستند که طرح زمین بازی دارند و کودک می تواند با آن مدت طولانی سرگرم شود مثل فرش طرح زمین فوتبال، لی لی زمینه آبی، مار و پله و…

فرش طرح ترافیک: یکی دیگر از طرح های جذاب فرش کودک که بین پسرها بسیار محبوب بوده فرش طرح ترافیک یا فرش طرح جاده است چون می توانند روی خیابان ها و راه های آن ماشین بازی کنند.

طرح های پرهیجان: برخی طرح ها هستن که انرژی خیلی زیادی در طرح و رنگ بندی آن ها وجود دارد مثل فرش طرح باب اسفنجی دزد دریایی. این محصولات می تواند با انرژی بالای پسربچه های بازیگوش هم راستا باشد.

سخن پایانی

خرید فرش ماشینی اتاق کودک بهتر است براساس جنسیت نباشد و با توجه به علاقمندی های کودک انتخاب کنید. با این حال برخی طرح ها که بیشتر در میان پسربچه ها محبوب بوده اند به شما معرفی شدند تا بتوانید در زمان کوتاه تری طرح مورد نظرتان را با بهترین قیمت فرش اتاق کودک پسرانه از فروشگاه اینترنتی فرشخونه خریداری کنید.

منبع: فرش کودک فرشخونه   (https://farshkhooneh.com)

دکمه بازگشت به بالا