بهترین های کسب و کارعمومی

مدلهای 2022 پرده شید و پوستر سه بعدی

پرده پذیرایی

مهمترین پرده در بسیاری از خانه‌ها، پرده پذیرایی است. از آنجا که سالن یا اتاق پذیرایی در بسیاری از خانه‌های ایرانی به عنوان نقطه‌ی کانونی در نظر گرفته می‌شود، انتخاب مناسب‌ترین و بهترین پرده پذیرایی وسواس و توجه بیشتری می‌طلبد. چه در سبک‌های کلاسیک معماری که یک اتاق به محلی برای پذیرایی از مهمان اختصاص داده می‌شد، چه در معماری مدرن و منازل آپارتمانی که اتاق پذیرایی (یا مهمانخانه) با اتاق نشیمن یکی شده اند. بنابراین، لازم است هنگام انتخاب و خرید پرده‌های مناسب پذیرایی، از طرفی زیبایی و آبرومندی پرده و کل دکور از منظر مهمان در نظر گرفته شود و از سویی، نشاط و آرامش لازم برای فضای نشیمن خانواده. میزان ورود نور و همچنین حفظ حریم خصوصی نیز به عهده‌ی پرده‌هاست.

پرده پذیرایی را می‌توان از میان بسیاری از مدل‌های پرده انتخاب کرد. برخی تنها پرده‌های لاکچری و بسیار گران قیمت و با تزئینات زیاد، مانند پرده‌های سلطنتی را برای پذیرایی مناسب می‌دانند. در حالی که با استفاده از پرده‌های ساده‌تر همچون پرده‌های حریر یا توری، یا حتی پرده‌های هازان و زبرا و پرده شیدرول نیز می‌توان شیک ترین پرده‌های پذیرایی را سفارش داد.

انواع پرده پذیرایی

مدل‌های متنوعی از پرده‌های سنتی و مدرن را می‌توان در اتاق پذیرایی نصب کرد و از نتایج زیبا و تاثیر درخشان آنها بر دکوراسیون داخلی خانه لذت برد. درست است که در بسیاری ساختمان‌های خاص، برای دکور یک پذیراییِ دلپذیر و فاخر باید از گرانترین و مجلل‌ترین پرده مخصوص اتاق پذیرایی استفاده کرد، اما ده ها مدل پرده‌ با قیمت‌های به صرفه در بازار وجود دارند که نه تنها زیبایی آن‌ها کم از گران‌ترین پرده‌ها نداشته، بلکه می‌توانند تناسب و هماهنگی بیشتری با نیازهای انواع پذیرایی داشته باشند. ما جدیدترین و بروزترین پرده های مناسب پذیرایی‌های مختلف را به شما عزیزان معرفی کرده تا پس از بررسی و مقایسه انواع پرده‌های مختلف، بهترین مدل پرده را برای پذیرایی خود انتخاب کنید.

پرده حریر، توری و پرده مخمل از دسته پرده‌های سنتی و پرده‌های شید، زبرا، دو مکانیزم و هازان (کتان) از انواع پرده‌های مدرنی هستند که می‌توانند زینت بخش فضای اتاق پذیرایی شما باشند. مدل‌های متنوعی از پرده‌های والان نیز برای ست کردن با هر یک از پرده‌ها وجود دارد. بهترین و پرفروش‌ترین مدل‌های پرده پذیرایی از هر دوی این دسته‌ها در این صفحه موجود می‌شود. با کلیک روی هر مدل پرده می‌توانید ضمن بررسی خصوصیات آنها، سفارش خرید پرده مورد پسند خود را ثبت نمایید. ویژگی‌‌های هر یک از این مدل پرده‌ها در صفحات معرفی هر کدام آمده است.

جدید ترین مدل‌های پرده پذیرایی 2022

علاوه بر پرده های سنتی و معمول، مانند پرده های سلطنتی و لمه، از جدیدترین مدل‌های پرده پذیرایی ۲۰۲۱ می‌توان به انواع پرده‌ زبرا، انواع پرده شید جدید، پرده دو مکانیزم و پرده ورتیلاین (پرده DK) اشاره کرد. مدل پردهای جدید پذیرایی 2020 یک طرفه که در آنها یک طرف پرده والان نصب می‌شود در یکی دو سال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. جنس پارچه‌ی این مدل پرده‌ها می‌تواند از حریر، مخمل یا حتی پارچه‌های جدیدتر پرده‌ای،‌ همچون هازان (کتان) باشد.

از طرفی، با برخی از پرده‌های دارای مکانیزم که در پذیرایی‌ها استفاده می‌شوند می‌توان والان استفاده کرد؛ در این مورد پرده والان‌های ساده‌تر مانند باکس پلیسه ای و ساده بیشتر کاربرد دارند. قیمت مدل پردهای جدید پذیرایی 2020 و 2021 کاملاً به مدل دوخت پرده، ابعاد پنجره، مقدار پارچه و ابزار جانبی آنها مانند میله پرده بستگی دارد. بهترین کار برای استعلام قیمت بروز جدیدترین پرده‌های پذیرایی و مقایسه قیمت مدل‌های پرده با یکدیگر، تماس با همکاران ما است.

اطلاعات لازم در صحفه تماس با ما موجود اند. در پرده های مدرن پذیرایی علاوه بر زیبایی، کارایی آنها برای تنظیم نور ورودی، راحتی در باز و بسته شدن و جلوگیری از دید مزاحم بیرونی بسیار بهتر شده است. جالب‌تر اینکه، در بسیار از موارد این افزایش کارایی با کاهش قیمت پرده‌های جدید همراه بوده است. از آن جمله، پرده زبرا، پرده شید و پرده‌های دومکانیزم با تنوع بالای خود در طرح و رنگ و همچنین قیمت مقرون به صرفه توانسته اند زینت بخش خانه‌های زیادی شوند.

بهترین پرده برای پذیرایی کدام است؟

چگونه بهترین پرده را برای پذیرایی خود خریداری کنیم؟  بهترین پرده پذیرایی از نظر افراد مختلف و برای اتاق ها و سالن های متفاوت، یکسان نیست. برای انتخاب و خرید مناسب‌ترین پرده‌ برای پذیرایی و نشیمن خود لازم است مواردی از این قبیل را در نظر داشته باشید:

سلیقه و حال و هوایی که می‌خواهید در پذیرایی خود حاکم کنید؛ سلیقه و روحیات شما برای داشتن یک پذیرایی زیبا کافی‌ست. به آن اعتماد کنید. اما چه از گرانقیمت‌ترین و لوکس‌ترین پرده‌های پذیرایی با تزئینات زیاد استفاده کنید، چه ارزان‌ترین و بی تکلف‌ترین پرده‌ها لازم است حال و هوایی را که با نصب انواع پرده در پذیرایی ایجاد می‌شود را در نظر بگیرید. تنوع رنگ پرده‌های مدرن، میزان نور عبوری و طرح آنها دست شما را برای ایجاد نشاط و سرزندگی یا آرامش و سکون را باز می‌گذارد.

سبک دکوراسیون اتاق خواب و هماهنگی پرده با مبلمان و رنگ‌های موجود در اتاق؛ بدیهی است که بهترین پرده سالن پذیرایی یا اتاق نشمین آن است که با سبک مبلمان، تم رنگی و سایر عناصر دکوراسیون داخلی ست شود. برای پذیرایی‌های مجلل و بزرگ بهتر است از پرده‌هایی با والان‌ای پیچیده و پارچه‌های فاخر استفاده شود. اما در پذیرایی‌هایی با چیدمان مدرن و مینیمال، نصب پرده‌های جدید و هماهنگ، همچون پرده شید، زبرا، دو مکانیزم و همچنین پرده هازان (کتان) نتایج زیباتر و دلنشین‌تری در پی دارد. گستردگیِ تنوع رنگ و طرح این پرده‌ها نیز کمک می‌کند که بتوان آن‌ها را با طیف وسیعی از دکورها ست کرد.

اندازه‌ی فضای اتاق، اندازه پنجره‌ها و همچنین میزان نور ورودی؛ به طور کلی، پرده‌های رنگ روشن با نور ورودی بیشتر می‌توانند فضاهای کوچک را بزرگ‌تر جلوه دهند و برعکس. اما در صورت استفاده از پرده‌هایی همچون زبرا، دبل و شِید برای پذیرایی که براحتی میزان عبور نور را کنترل می‌کنند، مهم نیست رنگ پرده روشن یا تیره باشد. چرا که با استفاده از این پرده‌ها -فارغ از هر رنگی که داشته باشند- می‌توانید حالات مختلف نوردهی مناسب اتاق خود را تنظیم کنید. این پرده‌ها حالت‌های تاریک، سایه روشن و پر نور را در حالی ارائه می‌دهند که دید مزاحم بیرونی را کاملاً مسدود می‌کنند. از طرفی، برای پنجره‌های بسیار بزرگ استفاده از پرده‌های حریر، توری یا هازان می‌تواند گزینه‌ای بهتر باشد.

قابلیت شست و شوی پرده؛ یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین پرده برای پذیرایی، امکان شست و شو و راحتیِ این کار است. شستن اغلب پرده‌های سنتی کاری‌ست دشوار و در صورت سپردن به خشکشویی، پرهزینه. در حالی که تمیز کردن پرده‌های جدیدتر بسیار راحت‌تر بوده و حتی مدل‌هایی همچون پرده شِید نانو براحتی کثیف نشده و ممکن است حتی نیازی به شست و شو نداشته باشند! بعلاوه، پرده‌های مدرن را با استفاده از جارو برقی و بخارشو می‌تواند تمیز کرد.

دکوری پرده و ابزار جانبی همچون ریموت کنترل پرده؛ منظور از دکوری پرده، والان و ابزاری همچون دستک‌هاست. پرده‌های حریر برای پذیرایی را می‌توان با انواع والان ست کرد. والان‌های باکس و ساده مانند والان پلیسه ای را می‌توان برا پرده‌های مدرن نیز نصب کرد. اما یک مزیت پرده‌های دارای مکانیزم، مانند انواع زبرا و شید، آن است که می‌توان آن‌ها را با ریموت کنترل پرده سفارش داد. پرده‌های ریموت دار علاوه بر اتاق‌های معمولی، برای اتاق سالمندان، اتاق کودکان یا اتاق‌هایی که پنجره‌ی آنها در مکانی با دسترسی دشوار قرار دارد، بسیار کاربردی هستند.

قیمت پرده متناسب با بودجه؛ لازم است زیبایی و کارایی بهترین پرده پذیرایی با قیمت آن متناسب باشد. این موارد الزاماً با صرف هزینه‌های گزاف تامین نمی‌شوند. چه بسا پرده‌هایی بسیار ارزان‌قیمت خریداری کنید که به مراتب کاراتر و زیباتر از پرده‌های دیگر با چند برابر قیمت! پرده‌های حریر، هازان و انواع پرده دارای مکانیزم تناسب خوبی بین زیبایی، کارایی و بودجه ایجاد می‌کنند.

با بررسی و مقایسه مدل‌های مختلف پرده در سایت می‌توانید بهترین پرده مخصوص پذیرایی خود را که بیشترین تطابق را با موارد فوق داشته باشد پیدا کنید.

قیمت پرده های ساده و شیک پذیرایی

قیمت پرده پذیرایی به مدل پرده‌ای که انتخاب می‌کنید و همچنین ابزار و دکوری پرده بستگی دارد. مشخصاتی همچون مدل پرده، جنس پارچه، تعداد لایه های پرده و نیز ابزار و تزیینات جانبی پرده اتاق عوامل تعیین کننده‌ی قیمت انواع پرده هستند. در نظر داشته باشید که برای برآورد هزینه تمام شده خرید و نصب پرده‌های مختلف، قیمت ابزار اضافی، هزینه‌های احتمالی ارسال و نصب توسط نصاب را به حساب آورید. اگر برای پرده ریموت کنترل و والان نیز سفارش دهید، لازم است قیمت ریموت پرده و همچنین پرده والان را نیز در نظر داشته باشید.

به طور کلی، از میان قیمت پرده های جدید پذیرایی، پرده‌های حریر و کنفی را می‌توان ارزان‌ترین پرده‌های پارچه‌ای برای پذیرایی دانست. از میان پرده‌های مدرن پذیرایی نیز، قیمت پرده‌ی شید به عنوان ارزان‌ترین، پرده‌های زبرا با قیمت متوسط و پرده‌ی دومکانیزم و ورتیلاین (زبرای عمودی) به عنوان گرانترین پرده‌های دارای مکانیزم، در سایت موجود است. قیمت پرده‌های ساده و شیک پذیرایی، همچون هازان (یا کتان) نیز با وجود زیبایی و تنوع در رنج پرده‌های خوش قیمت اما زیبا قرار می‌گیرد.

قیمت تمام پرده‌های مناسب پذیرایی که در سایت موجوداند، بر اساس متر مربع درج شده است. شما عزیزان همواره و در طول ساعات کاری می‌توانید از طریق تلفن یا واتس اپ قیمت بروز پرده‌ها و همچنین قیمت جدیدترین پرده‌های اتاق خواب را از همکاران ما استعلام فرمایید. برای دسترسی به اطلاعات تماس دیکی دکو به بخش تماس با ما مراجعه فرمائيد.

خرید پرده پذیرایی

برای خرید پرده پذیرایی به شیوه معمول لازم است به بازار مراجعه کرده و با صرف زمان و انرژی زیاد پرده مورد نظر خود را پیدا و سفارش دهید. در حالیکه سایت فروشگاه ضمن معرفی و نمایش عکس انواع پرده پذیرایی، شرایط مشاوره و خرید پرده پذیرایی را از طریق تلفنی و خرید اینترنتی برای شما مهیا کرده است. شما می توانید مدل های مختلف پرده پذیرایی را در سایت مشاهده و مقایسه کرده و در صورت نیاز برای دریافت مشاوره و آخرین قیمت پرده ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برخی از مزایای خرید پرده از سایت ، به عنوان نمایندگی فروش انواع پرده مدرن به شرح زیر اند:

  1. به واسطه‌ی ارتباط مستقیم ما با تولیدکنندگان و واردکنندگان، همچنین واردات مستقیم برخی کالاها، بسیاری از پرده‌های موجود در این فروشگاه با قیمت‌های ارزان‌تر ارائه می‌شوند.
  2. تمامی پارچه‌ها و ابزار و یراق پرده‌ها از محصولات با بهترین کیفیت برندهای نام آشنای ایرانی و خارجی تهیه می‌شوند. با این حال در کنار خصوصیات مثبت، خصوصیات منفی هر کالا نیز بیان می‌شود.
  3. تمام محصولات از جمله پرده پذیرایی، دارای ضمانت نامه معتبر هستند. علاوه بر این ما دارای تیمی متعهد از کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی هستیم که هم می‌توانید قبل از خرید پرده روی مشاوره‌ی ایشان حساب کنید و هم برای پشتیبانی‌های پس از فروش، از قبیل ارسال فوری، آموزش و نصب انواع پرده.
  4. شما مشتریان محترم از هر شهرستان کشورمان ایران، می‌توانید سفارش خرید جدید‌ترین پرده‌ها را ثبت کرده و پرده‌های خریداری شده را بسته به فاصله جغرافیایی حداکثر تا سه روز کاری دریافت کنید.
  5. مهم‌ترین وجه تمایز فروشگاه اینترنتی ما آن است که تمامی پرده‌های موجود در سایت توسط عکاس حرفه ای مجموعه عکس‌برداری شده و برای معرفی محصولات خود به عکس‌های تزئینی و تبلیغاتی زیبا و گمراه کننده اکتفا نمی‌کند. تصاویر واقعی و دستکاری نشده از پرده‌ها این امکان را فراهم می‌کند که شما مشتریان گرامی هنگام بررسی پرده‌ها دقیقاً بدانید چه چیزی و با چه کیفیتی خریداری می‌کنید. بعلاوه، در صورتی که نیاز داشته باشید تصاویر و اطلاعات بیشتری از محصولات مورد نظر خود در اختیار داشته باشید، همکاران ما از طریق واتس اپ در کنار شما خواهند بود.
  6. یک مزیت دیگر خرید پرده از فروشگاه ما آن است که در صورت نیاز به اعزام کارشناس برای اندازه گیری، کارشناسان ما چند رنگ و مدل پرده همراه خود داشته تا شما عزیزان بهترین پرده‌ی مناسب دکوراسیون پذیرایی خود را انتخاب نمائید.

برای اطلاع از آخرین مدل و قیمت پرده‌های ساده و شیک پذیرایی با ما تماس بگیرید.

فروش اینترنتی پرده پذیرایی

فروش اینترنتی پرده پذیرایی پدیده‌ای مدرن در ایران محسوب می‌شود. خوشبختانه فروشگاه اینترنتی ما توانسته است با فروش پرده‌هایی با بهترین کیفیت‌ها و با قیمت‌های مناسب و همچنین جلب رضایت مشتریان، خود را تبدیل به یکی از مهمترین مراکز فروش اینترنتی پرده پذیرایی در تهران کرده است. فروش پرده پذیرایی به صورت عمده برای تامین کالای همکاران سراسر کشور امکان پذیر است.

کاغذ دیواری سه بعدی و ایجاد خطای دید در دکوراسیون منزل

رنگ و متریال و طرح های به کار رفته در دیوار قسمت های مختلف منزل تاثیر زیادی بر دکوراسیون منزل دارد در واقع طرح ها و رنگ های مختلف جلوه ای تازه به دکوراسیون می بخشند و به همین سبب کاغذ دیواری هایی با طرح ها و رنگ های متنوع در بازار موجود می باشد.

یکی از این نمونه های جدید کاغذ دیواری هایی با طرح های سه بعدی هستد که با ایجاد خطای دید به کلی فضا را متحول می کنند و گاهی تاثیر زیادی بر ابعاد فضا دارند.گویی در واقعیت مبلمان منزل در آن صحنه قرار گرفته و فضایی غیر واقعی را طبق سلیقه و انتخاب تصویر مورد نظر شما محقق می سازند در ادامه با نمونه هایی از تصاویر این سه بعدی با ما همراه باشید…

امروزه دیگر مدل پوستر دیواری جای خود را در میان خانواده ها و به خصوص جوانان باز کرده اند کاغذ دیواری هایی که چشم ها را فریب میدهند !  3 بعدی از لحاظ سطح 3 بعدی بودن دارای درجه بندی هستند یک سری از پوستر دیواری های سه بعدی به قدری فریبنده اند که تا لمس نکردن کاغذ دیواری با دست نمیتوان متوجه شد که این یک تصویر چاپ شده است و بیننده را محسور زیبایی خود میکنند.

سه بعدی معمولا دو دسته اند :

پوستر دیواری هایی که عمق دار تداعی می کنند، یعنی بیننده احساس میکند که چیزی ماورای دیوار نهفته است و میل به پی بردن به اسرار آن دارد و ذهن را درگیر خود کرده و به کنجکاوی بیشتر وا می دارند. کاغذ دیواری هایی که برجسته نمود میکنند، گویا تصویر از دیواری که کاغذ دیواری بر روی آن نصب شده است بیرون زده, اما در حقیقت این خطای دید شماست که این چنین باوری را در شما ایجاد می کند بی شک هیچ دیوارپوشی نمیتواند هیجان یک  سه بعدی را در افراد ایجاد کند.

پوستر 3 بعدی برای استفاده در هر مکان مناسب خود نیز حایز اهمیت است . باید رنگ و طرح  3 بعدی با نوع چیدمان و سبک منزل یا محیط کار شما متناسب باشد تا بیشترین زیبایی و تاثیرگذاری را در ذهن بیننده داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا