بهترین های کسب و کارعمومی

10 ویژگی مهم یک چای ساز خوب چیست؟

چای ساز چیست؟

وقتی چای سازها را قبل از خرید مقایسه می کنید. شما می توانید طیف گسترده ای از لوازم خانگی را پیدا کنید. البته شاید شنیده باشید که قرن هاست که قوری برای دم کردن چای بسیار مورد استفاده قرار می گرفته و امروزه نیز محبوب هستند. معمولاً از کتری برای تهیه چای استفاده می شود. اما چای ساز اتوماتیک دستگاهی است که هم چای را دم می کند و هم دم می کند. این باعث صرفه جویی در وقت شما برای تهیه چای داغ می شود در واقع چای ساز اتوماتیک به شما این امکان را می دهد که در زمان خستگی و نیاز به یک فنجان چای سریع چای درست کنید تا در طول روز انرژی خود را حفظ کنید.

1- چای ساز سازگار می شود

اگر می خواهید چای ساز اتوماتیک بخرید. با این حال، باید بدانید که همه چای سازها برابر نیستند. آنها به تکنیک های مختلف نقاشی نیاز دارند. برخی از چای ها برای دم کردن نیازی به آب داغ ندارند، در حالی که برخی از چای ها برای دم کردن به آب بسیار داغ نیاز دارند.

بنابراین، اولین چیزی که باید بررسی کنید آیا قصد دارید از قهوه ساز برای تهیه چای های مختلف استفاده کنید یا خیر، این است که آیا دستگاه باید تنظیمات قابل تنظیم را ارائه دهد یا خیر. در صورت امکان می توانید سطح را با توجه به نوع چای دم شده در کتری تنظیم کنید.

2- امکان ذخیره تنظیمات

علاوه بر اینکه به شما امکان می‌دهد دماهای مختلف و تنظیمات دیگر را برای نیازهای مختلف تنظیم کنید، اگر چای‌ساز گزینه ذخیره تنظیمات را ارائه دهد، می‌توانید به سرعت به تنظیمات ذخیره شده بازگردید. بنابراین، لازم نیست هر بار که از یک چای خاص استفاده می کنید، دمای آب مورد نیاز را به خاطر بسپارید. بنابراین، این یک عامل ضروری است که باید در نظر بگیرید.

3- آیا توسط برنامه کنترل می شود؟

امروزه، بسیاری از چای سازهای خودکار در حال توسعه دستگاه های هوشمند هستند که می توانید با استفاده از یک برنامه در تلفن هوشمند خود، آنها را کنترل کنید. وقتی می‌توانید چای‌ساز خود را از طریق برنامه مرتبط کنترل کنید، می‌توانید به راحتی دستگاه را از طریق برنامه راه‌اندازی کنید و حتی می‌توانید مستقیماً زمان دم کردن، دما و میزان آبی که مصرف می‌کنید را بر اساس تعداد فنجان‌های مورد نیازتان تنظیم کنید. از گوشی شما

4- مدیریت راحت

اگر از کنترل‌های برنامه خوشتان نمی‌آید یا به دنبال چای‌ساز خودکاری هستید که بتوانید با یک برنامه آن را کنترل کنید، کنترل‌های داخلی دستگاه باید آسان برای استفاده و درک آسان باشند. البته می توانید با برنامه کنترل کنید.

با این حال، نمی توانید انتظار داشته باشید که گوشی شما همیشه بهترین عملکرد را داشته باشد. گاهی اوقات ممکن است برنامه نیز غیرفعال شود و در چنین مواردی همچنان باید بتوانید از دستگاه با کنترل های خود دستگاه استفاده کنید.

5- مکانیزم تمیز کردن خودکار

ممکن است پس از هر بار استفاده، زمان تمیز کردن دستگاه خود را نداشته باشید. بنابراین بهتر است بررسی کنید دستگاهی که قرار است انتخاب کنید دارای مکانیزم تمیز کردن خودکار باشد. این به شما کمک می کند از یک کتری ایمن استفاده کنید که هیچ ماده ای ندارد، زیرا مکانیزم تمیز کردن خودکار دستگاه را تمیز و مرتب نگه می دارد.

6- امنیت در برابر نشتی

از آنجایی که یک دستگاه چای خوری اتوماتیک باید هر بار یک فنجان چای داغ را برای شما آماده کند، تولید کننده باید در برابر ریختن آب به کاربران محافظت کند. بسیاری از چای سازها به نشتی که گاهی اوقات خطرناک است توجه نمی کنند. بنابراین دستگاه چای خوری اتوماتیکی را انتخاب کنید که به درستی نگرانی های ایمنی شما را برطرف کند.

7- دم کشیدن را تمام کنید

البته قصد دارید هر بار چای دم کرده بنوشید. بنابراین، باید اطمینان حاصل کنید که چای ساز خریداری شده آن را به درستی دم می کند. با ماشین هایی روبرو می شوید که سبدهای توزیع را بالا و پایین می کنند. این مکانیسم کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که برگ های چای به درستی هم زده می شوند تا فرآیند دم کردن کامل حاصل شود.

8- از انواع چای استفاده کنید

می دانید که برخی از چای ها با استفاده از برگ های تازه چای درست می شوند، در حالی که برای برخی دیگر از برگ های خشک استفاده می کنید. گاهی اوقات برای تهیه چای مورد علاقه خود از چای کیسه ای استفاده می کنید. بنابراین، چای ساز اتوماتیکی که انتخاب می کنید باید به شما امکان استفاده از انواع مختلف چای، از جمله پودر برگ چای، برگ های خشک یا تازه را بدهد.

9- تایمر دم کردن

اگر نمی‌خواهید چای خودکار با کنترل برنامه درست کنید، می‌توانید دستگاهی بخرید که به شما امکان می‌دهد زمان صرف کردن را تنظیم کنید.

به عنوان مثال، اگر قبل از ساعت 19 به خانه رسیدید، می توانید فرآیند دم کردن را حدود 10 دقیقه قبل از آن زمان شروع کنید. در همین حال، به محض رسیدن به خانه، یک فنجان چای داغ را آماده می کنید و از استرس روز کاری خود رها می شوید.

این برنامه می تواند به شما کمک کند صبح به محض بیدار شدن از خواب، چای داغ بنوشید تا روز خود را دوباره شروع کنید.

10- اندازه دستگاه

اگر فضای محدودی روی میز آشپزخانه خود دارید، قبل از خرید باید اندازه چای ساز اتوماتیک را در نظر بگیرید.

همچنین اکثر مردم بر این باورند که هرچه اندازه دستگاه بزرگتر باشد، فنجان های چای بیشتری تولید می کند. این فرض نادرست است زیرا برخی از مدل ها ارتفاع بیشتری دارند.

دکمه بازگشت به بالا