عمومی

۱۲ فروردین سرآغاز حاکمیت مردم‌سالاری دینی در ایران اسلامی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمد محمدی زاده با صدور پیامی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ۱۲ فروردین یک روز مهم و سرنوشت ساز در تاریخ نظام اسلامی است و قاطبه مردم با رأی آری به جمهوری اسلامی ایران، بیعت خود را با امام راحل و انقلاب اسلامی ایران، تجدید کردند.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: امام‌راحل در کمتر از ۲ ماه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، نظام جمهوری اسلامی را به رأی ملت گذاشت و ملت مؤمن و انقلابی ایران نیز قاطعانه و با رأی ۹۸.۲ درصدی خود، پایه‌های این نظام را مستحکم‌تر و قوی‌تر کردند.

محمدی زاده تصریح کرد: در طول بیش از ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، بیش از ۴۰ انتخابات در کشور برگزار شده و این نشان دهنده مردمی بودن انقلاب و نظام بوده که در دنیا بی نظیر است.

وی با اشاره به نامگذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: امسال با تدبیر معظم له، به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شده که از نخستین روزهای سال برای تحقق عینی و عملی شعار سال، برنامه ریزی کرده ایم و به فضل الهی شاهد تحقق کامل شعار سال باشیم.

استاندار بوشهر با گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ایران ابراز داشت: باید در راستای حفظ دستاوردهای نظام مقدس اسلامی از تمام توان و ظرفیت موجود بهره ببریم و هیچ فرصتی را هدر نخواهیم داد.

دکمه بازگشت به بالا